Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B11
Окончено
Adrian Pizarro Sarling
IF Stockholm BJJ-Center
Won by points - 05:00
Carlos Manriquez KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A9
Окончено
Jannicke Horgen
Nacka Dojo IF
Greta Brydolf Nacka Dojo IF Won by Submission - 04:13
Men / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C13
Окончено
Ulf Klarström
Hudik BJJ IF
Michael Seppälä 7 ISLANDS JIU JITSU TEAM Won by points - 05:00
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A12
Окончено
Anna Söderberg
Hilti BJJ Stockholm
Eva Andersson Panda Dojo IF Won by Submission - 02:16
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B12
Окончено
Mattias Pinto
Linköpings Budoklubb
Unknown User Won by Submission - 04:12
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C8
Окончено
Joakim Jedselius Hansson
7 ISLANDS JIU JITSU TEAM
Thomas Selin Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 05:00
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A13
Окончено
Elina Landqvist
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 05:00
Pegah Javaheri Föreningen Västerås Kampsportcenter
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B15
Окончено
Marcus Bremer
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by Submission - 03:23
Sajad Darab Chopper Gunner Prana Jiu Jitsu klubb
Men / Master 1 (30+) / White / -70 kg (Feather)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C11
Окончено
Khyn Von
Combat Academy IF Täby
Gavin Kakuma Poseidon BJJ academy Won by points - 05:00
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A10
Окончено
Lina Olofsson Öststorm
Panda Dojo IF
Won by points - 05:00
Irena Gjorgjiev
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B13
Окончено
Carlos Manriquez
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Mattias Pinto Linköpings Budoklubb Won by Submission - 01:31
Men / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Окончено
Daniel Sandström
Panda Dojo IF
Alexander Lebedev Team Leites Stockholm IF Won by Walkover
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A14
Окончено
Eva Andersson
Panda Dojo IF
Katerina Pilitsopoulou Combat Academy IF Täby Won by Submission - 03:59
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B16
Окончено
Nils Halvarsson
IF Stockholm BJJ-Center
Won by Submission - 02:13
Shinwar Nadiri
Men / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C16
Окончено
Albert Stark
Allstars Kampsportförening
Won by points - 05:00
Rage Warsama Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B17
Окончено
Robin Jonsson
Robert Eklöv Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Women / Adult / White / +79,3 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A17
Окончено
Anna Eriksson
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Won by points - 05:00
Jennifer Granelius
Men / Master 1 (30+) / White / -70 kg (Feather)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C12
Окончено
Simon Lundvall
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Nader Goudarzi Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B14
Окончено
Adrian Pizarro Sarling
IF Stockholm BJJ-Center
Unknown User Won by Submission - 00:35
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A15
Окончено
Pegah Javaheri
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Eva Andersson Panda Dojo IF Won by points - 05:00
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B18
Окончено
Marcus Bremer
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Nils Halvarsson IF Stockholm BJJ-Center Won by points - 05:00
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A16
Окончено
Elina Landqvist
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Submission - 04:14
Katerina Pilitsopoulou Combat Academy IF Täby
Men / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C14
Окончено
Michael Seppälä
7 ISLANDS JIU JITSU TEAM
Alexander Lebedev Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 04:52
Women / Adult / White / +79,3 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A18
Окончено
Alicia Perez
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Jennifer Granelius Won by Submission - 01:48
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B19
Окончено
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Rasmus Larsby Linköpings Budoklubb
Men / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Окончено
Kim Larsson Reuss
Kingpin Grappling Academy IF
Won by Walkover
Kieran Clinton-Tarestad Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Окончено
Rage Warsama
Team Leites Stockholm IF
Won by Walkover
Kieran Clinton-Tarestad Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Master 1 (30+) / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C18
Окончено
Marcus Vesterlund
Panda Dojo IF
Ove Gavelin FLOW MMA JÄRNA Won by points - 05:00
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B22
Окончено
Albin Mörner
Allstars Kampsportförening
Ingo De Temple REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION Won by Submission - 01:32
Men / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C15
Окончено
Alexander Lebedev
Team Leites Stockholm IF
Nicklas Arell Viva Zapata Martial Arts IF Won by points - 05:00
Women / Master 2 (36+) / White / -58,5 kg (Feather)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A20
Окончено
Linn Sandvik
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Annika Rogell Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 04:08
Women / Adult / White / +79,3 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A19
Окончено
Anna Eriksson
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Won by points - 05:00
Jennifer Granelius