Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A39
Окончено
Nader Goudarzi
Team Leites Stockholm IF
Nicklas Arell Viva Zapata Martial Arts IF Won by points - 05:00
Absolute Women / -69
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C40
Окончено
Katerina Pilitsopoulou
Combat Academy IF Täby
Elina Landqvist Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by points - 05:00
Men / Adult / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B42
Окончено
Markus Hector
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by Submission - 00:29
Teodor Doroftei Idrottsförening Tumba Brasilian JiuJitsu
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B44
Окончено
Daniel Lundberg
Linköpings Budoklubb
Won by Submission - 03:17
Karl-Petrus Svensson Kingpin Grappling Academy IF
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A40
Окончено
Alexander Lebedev
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 02:01
Luis Adrian Chasco Aguero Lotus Club
Absolute Women / -69
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C41
Окончено
Irena Gjorgjiev
Won by Submission - 02:30
Ingrid Hansson Viva Zapata Martial Arts IF
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B45
Окончено
Johan Frisk
Panda Dojo IF
Won by points - 05:00
Kevin Törnström Hilti Västerås Bjj Klubb
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A41
Окончено
Anton Pellijeff
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Marcus Bremer KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ Won by Submission - 02:06
Absolute Women / -69
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C42
Окончено
Charlotte Selin
Viva Zapata Martial Arts IF
Anna Söderberg Hilti BJJ Stockholm Won by Submission - 02:59
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A42
Окончено
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Sajad Darab Chopper Gunner Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 05:00
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B46
Окончено
Victor Ramirez
Panda Dojo IF
Won by Submission - 04:50
Mathias Alm
Absolute Women / -69
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C43
Окончено
Tara Aldén-Joyce
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Elina Landqvist Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 01:57
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A43
Окончено
Khyn Von
Combat Academy IF Täby
Nicklas Arell Viva Zapata Martial Arts IF Won by points - 05:00
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B47
Окончено
Theodor Lund
Linköpings Budoklubb
Won by Submission - 04:05
Berzan Celepli Prana Jiu Jitsu klubb
Absolute Women / -69
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C44
Окончено
Irena Gjorgjiev
Won by Submission - 02:09
Anna Söderberg Hilti BJJ Stockholm
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A44
Окончено
Alexander Lebedev
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 01:19
Shinwar Nadiri
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B48
Окончено
Daniel Lundberg
Linköpings Budoklubb
Johan Frisk Panda Dojo IF Won by points - 05:00
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A45
Окончено
Marcus Bremer
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Won by Submission - 00:25
Nicholas Sepp Linköpings Budoklubb
Absolute Women / -69
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C45
Окончено
Tara Aldén-Joyce
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Submission - 01:16
Anna Söderberg Hilti BJJ Stockholm
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A46
Окончено
Sajad Darab Chopper Gunner
Prana Jiu Jitsu klubb
Robin Jonsson Won by Submission - 03:47
Absolute Women / -69
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C46
Окончено
Elina Landqvist
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 05:00
Irena Gjorgjiev
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B49
Окончено
Victor Ramirez
Panda Dojo IF
Imnay Ahmedin Telsem Allstars Kampsportförening Won by points - 05:00
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A47
Окончено
Nicklas Arell
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by points - 05:00
Alexander Lebedev Team Leites Stockholm IF
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B50
Окончено
Philip O Connor
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Robin Larsson Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by Submission - 02:30
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A48
Окончено
Marcus Bremer
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Robin Jonsson Won by points - 05:00
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B51
Окончено
Andreas Christiansson
Dynamix köping Idrottsförening
Won by Walkover
Anton Andersson Kingpin Grappling Academy IF
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B53
Окончено
Per Söderbäck
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Won by points - 05:00
Albert Stark Allstars Kampsportförening
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B54
Окончено
Daniel Olderius
Hilti BJJ Stockholm
Staffan Rennermalm KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ Won by points - 05:00
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A49
Окончено
Alexander Lebedev
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Marcus Bremer KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Absolute Men / White / -76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A50
Окончено
Nicklas Arell
Viva Zapata Martial Arts IF
Robin Jonsson Won by Submission - 02:09
Absolute Men / White / +76 kg
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B55
Окончено
Viktor Jönewi
Lund Grappling Academy
Denis Golubovic Kingpin Grappling Academy IF Won by Walkover