Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -72 kg / White
11-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Окончено
Nader Jamaleddine
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Walkover
Artem Bryk Stone Fight
Girls / -72 kg / Yellow
14-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B60
Окончено
Wilma Forsberg
Team Leites Stockholm IF
Maja Bergström Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 01:26
Boys / -37 kg / White
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A60
Окончено
Oscar Morales
Team Leites Stockholm IF
Mohammad Alkhaled Östersunds Jeet Kune Do Klubb Won by points - 03:00
Boys / +72 kg / Orange
14-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C54
Окончено
Elias Huovinen
Orca Jiu Jitsu
Elis Wiklund Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 01:50
Boys / -72 kg / White
11-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C56
Окончено
Unknown User
Telge BJJ & MMA Kebab Cowboys
Won by Walkover
Artem Bryk Stone Fight
Boys / -37 kg / Grey
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A63
Окончено
Erik Karlmark
Hilti BJJ Stockholm
Alvin Rust Linderholm Orca Jiu Jitsu Won by Submission - 01:48
Boys / -72 kg / White
11-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C55
Окончено
Olle Rehnfeldt
Team Leites Stockholm IF
Josef Hassan Hadi Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Walkover
Boys / -72 kg / White
11-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C57
Окончено
Wail Bolakhrif
Team Leites Stockholm IF
Nader Jamaleddine Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Submission - 00:32
Boys / -37 kg / Yellow
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B61
Окончено
Castor Jacobson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by Submission - 01:22
Dexter Edström Sveen Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / -37 kg / Grey
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A64
Окончено
Darwin Grace
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Leo Nedin Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 00:08
Boys / -72 kg / White
11-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C58
Окончено
Unknown User
Telge BJJ & MMA Kebab Cowboys
Josef Hassan Hadi Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by points - 04:00
Boys / -37 kg / Grey
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A65
Окончено
Wilgot Holmström
Orca Jiu Jitsu
Lucas Isaksson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Won by Submission - 01:51
Boys / -37 kg / Grey
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Окончено
Melvin Lundberg
Panda Dojo IF
Won by Walkover
Hugo Hjelmer FC Phoenix IF
Boys / White / -40 kg
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B62
Окончено
Alexander Elafifi
Lets roll bjj
Won by Walkover
Victor Bäckefelt IF Norrköping Kampsport
Boys / -37 kg / Grey
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A66
Окончено
Alvin Rust Linderholm
Orca Jiu Jitsu
Leo Nedin Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 00:11
Boys / White / -40 kg
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B63
Окончено
Noel Yden
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Max Nordmark Hilti BJJ Stockholm
Boys / +72 kg / Orange
14-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C59
Окончено
Alexandros Kosmidis
Won by Submission - 03:09
Dennis Norlander Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / Orange / -40 kg
11-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A71
Окончено
Ralf Kahn
Prana Jiu Jitsu klubb
Jack Allegren Djurgårdens IF Kampsportsförening Won by points - 04:00
Boys / White / -40 kg
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B65
Окончено
Alexander Elafifi
Lets roll bjj
Wilton Wendel Team Leites Stockholm IF Won by points - 03:00
Boys / -37 kg / Grey
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Окончено
Erik Karlmark
Hilti BJJ Stockholm
Darwin Grace Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by Walkover
Boys / -37 kg / Grey
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A67
Окончено
Melvin Lundberg
Panda Dojo IF
Won by Submission - 01:52
Alvin Rust Linderholm Orca Jiu Jitsu
Boys / -40 kg / Yellow
9-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B66
Окончено
Marcus Frösell
Lets roll bjj
Won by points - 03:00
Oskar Nordén Nacka Dojo IF
Boys / +72 kg / Orange
14-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C60
Окончено
Elis Wiklund
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 04:00
Alexandros Kosmidis
Boys / Orange / -40 kg
11-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A72
Окончено
Ralf Kahn
Prana Jiu Jitsu klubb
Jack Allegren Djurgårdens IF Kampsportsförening Won by Submission - 01:04
Boys / -37 kg / Grey
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A68
Окончено
Darwin Grace
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 03:00
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu
Boys / -40 kg / Yellow
9-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B67
Окончено
Maximus Kjällander
Team Leites Stockholm IF
Won by Walkover
Alvin Kimblad Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -37 kg / Yellow
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B68
Окончено
Castor Jacobson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 03:00
Frank Kahn Prana Jiu Jitsu klubb
Boys / +72 kg / Orange
14-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C61
Окончено
Elias Huovinen
Orca Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:36
Dennis Norlander Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / -37 kg / Grey
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A69
Окончено
Lucas Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Leo Nedin Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 00:16
Boys / -40 kg / Yellow
9-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B70
Окончено
Oskar Nordén
Nacka Dojo IF
Won by Walkover
Alvin Kimblad Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -37 kg / Grey
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A70
Окончено
Melvin Lundberg
Panda Dojo IF
Won by Submission - 02:58
Darwin Grace Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / White / -40 kg
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B71
Окончено
Victor Bäckefelt
IF Norrköping Kampsport
Max Nordmark Hilti BJJ Stockholm Won by Walkover