Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B20
Окончено
Marcus Bremer
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by Submission - 00:24
Rasmus Larsby Linköpings Budoklubb
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B23
Окончено
Theodor Lund
Linköpings Budoklubb
Panagiotis Pagoulatos Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Men / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C17
Окончено
Albert Stark
Allstars Kampsportförening
Won by Submission - 01:30
Kim Larsson Reuss Kingpin Grappling Academy IF
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Окончено
Alexander Heldt
Stockholm BJJ-Center
John Emericks Föreningen Team Hang Loose Won by Walkover
Men / Master 1 (30+) / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C19
Окончено
Antonios Achladis
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 04:59
Stefan Lindberg Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A21
Окончено
Jackson Mliga
IF Stockholm BJJ-Center
Berzan Celepli Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 03:46
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B24
Окончено
Armin Saadati
Linköpings Budoklubb
David Ajena Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Men / Master 2 (36+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C21
Окончено
Tuomo Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Karl-Johan Odqvist Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 03:45
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A22
Окончено
Alexander Östberg-Larsson
IF Stockholm BJJ-Center
Tondar Jahangiri Lets roll bjj Won by Submission - 03:24
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B21
Окончено
Nils Halvarsson
IF Stockholm BJJ-Center
Won by points - 05:00
Robert Eklöv Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A23
Окончено
John Emericks
Föreningen Team Hang Loose
Won by points - 05:00
Simon Lezbedi Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Master 1 (30+) / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C20
Окончено
Marcus Vesterlund
Panda Dojo IF
Won by Submission - 04:17
Stefan Lindberg Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B25
Окончено
Per Söderbäck
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Radovan Petrovic Föreningen Team Gringo Won by points - 05:00
Men / Master 2 (36+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C22
Окончено
Henrik Bovin
Hilti Västerås Bjj Klubb
Leo Kluge Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Won by points - 05:00
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A24
Окончено
Markus Jergin
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Karim Jaouadi Won by points - 05:00
Men / Master 2 (36+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C25
Окончено
Unknown User
Allstars Kampsportförening
Mattias Nilsson Won by Submission - 02:32
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Окончено
Berzan Celepli
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Walkover
Alexander Sehlberg Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A25
Окончено
Joacim Ågren
Telge BJJ & MMA Kebab Cowboys
Amin Bolakhrif Hilti BJJ Stockholm Won by points - 05:00
Men / Master 1 (30+) / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Окончено
Ove Gavelin
FLOW MMA JÄRNA
Won by Walkover
Antonios Achladis Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B26
Окончено
Kasper Viding
Hilti Västerås Bjj Klubb
Ingo De Temple REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION Won by Submission - 03:43
Men / Master 2 (36+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C23
Окончено
Tuomo Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by Submission - 01:23
Henrik Bovin Hilti Västerås Bjj Klubb
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A26
Окончено
Tondar Jahangiri
Lets roll bjj
Won by Submission - 01:41
Jan Malecki Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Master 2 (36+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C26
Окончено
Karl-Petrus Svensson
Kingpin Grappling Academy IF
Unknown User Allstars Kampsportförening Won by points - 05:00
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B27
Окончено
Panagiotis Pagoulatos
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Adnan Kovac Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A27
Окончено
Viktor Jönewi
Lund Grappling Academy
Won by points - 05:00
Kevin Törnström Hilti Västerås Bjj Klubb
Men / Master 2 (36+) / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C28
Окончено
Andreas Christiansson
Dynamix Köping Idrottsförening
Johan Frisk Panda Dojo IF Won by Submission - 00:54
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B28
Окончено
David Ajena
Team Leites Stockholm IF
Sebastian Plichta Orca Jiu Jitsu Won by Disqualification (disqualification) - 04:27
Men / Master 2 (36+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C24
Окончено
Karl-Johan Odqvist
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Leo Kluge Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A28
Окончено
Daniel Lundberg
Linköpings Budoklubb
Filip Löf Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 04:03
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A29
Окончено
Marcus Jansson
IFK Mariefred
Won by Submission - 03:29
Sharmarke Jama Djurgårdens IF Kampsportsförening
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B29
Окончено
Radovan Petrovic
Föreningen Team Gringo
Dennis Jansson IFK Mariefred Won by points - 05:00
Men / Master 2 (36+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C27
Окончено
Mattias Nilsson
Won by Submission - 02:38
Unknown User Allstars Kampsportförening