Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B20
Završeno
Marcus Bremer
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Pobedio Završnicom - 00:24
Rasmus Larsby Linköpings Budoklubb
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B23
Završeno
Theodor Lund
Linköpings Budoklubb
Panagiotis Pagoulatos Team Leites Stockholm IF Pobeda po poenima - 05:00
Men / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C17
Završeno
Albert Stark
Allstars Kampsportförening
Pobedio Završnicom - 01:30
Kim Larsson Reuss Kingpin Grappling Academy IF
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Završeno
Alexander Heldt
Stockholm BJJ-Center
John Emericks Föreningen Team Hang Loose Pobeda bez borbe
Men / Master 1 (30+) / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C19
Završeno
Antonios Achladis
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 04:59
Stefan Lindberg Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A21
Završeno
Jackson Mliga
IF Stockholm BJJ-Center
Berzan Celepli Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Završnicom - 03:46
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B24
Završeno
Armin Saadati
Linköpings Budoklubb
David Ajena Team Leites Stockholm IF Pobeda po poenima - 05:00
Men / Master 2 (36+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C21
Završeno
Tuomo Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Karl-Johan Odqvist Team Leites Stockholm IF Pobedio Završnicom - 03:45
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A22
Završeno
Alexander Östberg-Larsson
IF Stockholm BJJ-Center
Tondar Jahangiri Lets roll bjj Pobedio Završnicom - 03:24
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B21
Završeno
Nils Halvarsson
IF Stockholm BJJ-Center
Pobeda po poenima - 05:00
Robert Eklöv Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A23
Završeno
John Emericks
Föreningen Team Hang Loose
Pobeda po poenima - 05:00
Simon Lezbedi Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Master 1 (30+) / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C20
Završeno
Marcus Vesterlund
Panda Dojo IF
Pobedio Završnicom - 04:17
Stefan Lindberg Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B25
Završeno
Per Söderbäck
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Radovan Petrovic Föreningen Team Gringo Pobeda po poenima - 05:00
Men / Master 2 (36+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C22
Završeno
Henrik Bovin
Hilti Västerås Bjj Klubb
Leo Kluge Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Pobeda po poenima - 05:00
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A24
Završeno
Markus Jergin
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Karim Jaouadi Pobeda po poenima - 05:00
Men / Master 2 (36+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C25
Završeno
Unknown User
Allstars Kampsportförening
Mattias Nilsson Pobedio Završnicom - 02:32
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Završeno
Berzan Celepli
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobeda bez borbe
Alexander Sehlberg Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A25
Završeno
Joacim Ågren
Telge BJJ & MMA Kebab Cowboys
Amin Bolakhrif Hilti BJJ Stockholm Pobeda po poenima - 05:00
Men / Master 1 (30+) / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Završeno
Ove Gavelin
FLOW MMA JÄRNA
Pobeda bez borbe
Antonios Achladis Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B26
Završeno
Kasper Viding
Hilti Västerås Bjj Klubb
Ingo De Temple REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION Pobedio Završnicom - 03:43
Men / Master 2 (36+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C23
Završeno
Tuomo Aitto-oja
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Pobedio Završnicom - 01:23
Henrik Bovin Hilti Västerås Bjj Klubb
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A26
Završeno
Tondar Jahangiri
Lets roll bjj
Pobedio Završnicom - 01:41
Jan Malecki Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Master 2 (36+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C26
Završeno
Karl-Petrus Svensson
Kingpin Grappling Academy IF
Unknown User Allstars Kampsportförening Pobeda po poenima - 05:00
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B27
Završeno
Panagiotis Pagoulatos
Team Leites Stockholm IF
Pobeda po poenima - 05:00
Adnan Kovac Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A27
Završeno
Viktor Jönewi
Lund Grappling Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Kevin Törnström Hilti Västerås Bjj Klubb
Men / Master 2 (36+) / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C28
Završeno
Andreas Christiansson
Dynamix Köping Idrottsförening
Johan Frisk Panda Dojo IF Pobedio Završnicom - 00:54
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B28
Završeno
David Ajena
Team Leites Stockholm IF
Sebastian Plichta Orca Jiu Jitsu Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 04:27
Men / Master 2 (36+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C24
Završeno
Karl-Johan Odqvist
Team Leites Stockholm IF
Pobeda po poenima - 05:00
Leo Kluge Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A28
Završeno
Daniel Lundberg
Linköpings Budoklubb
Filip Löf Poseidon Jiu Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 04:03
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A29
Završeno
Marcus Jansson
IFK Mariefred
Pobedio Završnicom - 03:29
Sharmarke Jama Djurgårdens IF Kampsportsförening
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B29
Završeno
Radovan Petrovic
Föreningen Team Gringo
Dennis Jansson IFK Mariefred Pobeda po poenima - 05:00
Men / Master 2 (36+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C27
Završeno
Mattias Nilsson
Pobedio Završnicom - 02:38
Unknown User Allstars Kampsportförening