Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -64 kg / Grey
11-14 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C48
Završeno
Hugo Johansson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Alex Sawalha Lets roll bjj Pobeda po poenima - 04:00
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Završeno
Christofer Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pobeda bez borbe
William Wallin Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -37 kg / White
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A58
Završeno
Mohammad Alkhaled
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Liam Yden Poseidon Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A51
Završeno
Vilhelm Björkwall
Prana Jiu Jitsu klubb
Jonathan Ekström Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Završnicom - 00:23
Girls / -48 kg / Orange
11-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B47
Završeno
Angelina Youssef
Lets roll bjj
Pobeda po poenima - 04:00
Julia Von Hausswolff Panda Dojo IF
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Završeno
Anton Sjömark
Pobeda bez borbe
Nour Malak Stockholm BJJ Center
Boys / White / -64 kg
13-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C45
Završeno
Noah Turan
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 01:11
Joel Gelinder Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A49
Završeno
Christofer Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pobeda po poenima - 03:00
Samuele Spadoni Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -64 kg / Green
15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C50
Završeno
Felix Snidare
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pobedio Završnicom
Liam Sundqvist Panda Dojo IF
Girls / -52 kg / Yellow
13-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B48
Završeno
Saga Svärd
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Unknown User FLOW MMA JÄRNA Pobeda po poenima - 04:00
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A50
Završeno
Anton Sjömark
Andreas Wistrand Nacka Dojo IF Pobedio Završnicom - 00:26
Boys / White / -64 kg
13-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C47
Završeno
Noah Turan
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 02:11
Zebulon Klingström Panda Dojo IF
Boys / -34 kg / Grey
8-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A55
Završeno
Neo Vis Jamegar
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 00:40
Elling Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A52
Završeno
Christofer Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Andreas Wistrand Nacka Dojo IF Pobedio Završnicom - 00:08
Girls / -52 kg / Orange
13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B50
Završeno
Julia Mraz
Molly Frösell Allstars Kampsportförening Pobedio Završnicom - 01:03
Boys / -64 kg / Grey
11-14 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C49
Završeno
Alex Sawalha
Lets roll bjj
Sadaf Khan Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Pobedio Završnicom - 00:10
Girls / Yellow / -56 kg
12-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B53
Završeno
Tilde Lundgren
Pobedio Završnicom - 01:51
Sigrid Löfgren Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / -52 kg / Yellow
13-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B49
Završeno
Unknown User
FLOW MMA JÄRNA
Pobedio Završnicom - 00:56
Hedvig Olofsson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -64 kg / Green
15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C51
Završeno
Felix Snidare
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Byron Marcelo Palma Panda Dojo IF Pobeda po poenima - 04:00
Girls / -52 kg / Orange
13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B51
Završeno
Julia Mraz
Molly Frösell Allstars Kampsportförening Pobedio Završnicom - 00:39
Girls / Yellow / -56 kg
12-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B54
Završeno
Tilde Lundgren
Sigrid Löfgren Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Završnicom - 01:38
Boys / White / -64 kg
13-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C46
Završeno
Hussein Najjar
liljeholmens bjj
Pobedio Završnicom - 02:59
Sebastian Sellén 014RBJJ
Girls / Yellow / -56 kg
12-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B55
Završeno
Tilde Lundgren
Sigrid Löfgren Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Završnicom - 00:41
Girls / -64 kg / Orange
13-14 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B56
Završeno
Alice Nordmark
Hilti BJJ Stockholm
Nova Flink Bålsta Dojo IF Pobeda po poenima - 04:00
Boys / -72 kg / White
11-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C52
Završeno
Unknown User
Telge BJJ & MMA Kebab Cowboys
Josef Hassan Hadi Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Pobeda po poenima - 04:00
Girls / -72 kg / Yellow
14-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B59
Završeno
Vendela Petersson
Wilma Forsberg Team Leites Stockholm IF Pobeda po poenima - 04:00
Boys / -37 kg / Grey
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A61
Završeno
Melvin Lundberg
Panda Dojo IF
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Boys / -72 kg / White
11-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Završeno
Olle Rehnfeldt
Team Leites Stockholm IF
Nader Jamaleddine Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Pobeda bez borbe
Boys / -72 kg / White
11-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C53
Završeno
Josef Hassan Hadi
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wail Bolakhrif Team Leites Stockholm IF Pobeda po poenima - 04:00
Boys / -37 kg / White
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A59
Završeno
Oscar Ahlm
Nacka Dojo IF
Liam Yden Poseidon Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00
Girls / -64 kg / Orange
13-14 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B57
Završeno
Alice Nordmark
Hilti BJJ Stockholm
Nova Flink Bålsta Dojo IF Pobeda po poenima - 04:00
Boys / -37 kg / Grey
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A62
Završeno
Lucas Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Pobedio Završnicom - 00:17
Hugo Hjelmer FC Phoenix IF