Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -64 kg / Grey
11-14 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C48
Gotowy
Hugo Johansson
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Alex Sawalha Lets roll bjj Wygrana na punkty - 04:00
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Gotowy
Christofer Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrana walkowerem
William Wallin Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -37 kg / White
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A58
Gotowy
Mohammad Alkhaled
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Liam Yden Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A51
Gotowy
Vilhelm Björkwall
Prana Jiu Jitsu klubb
Jonathan Ekström Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Girls / -48 kg / Orange
11-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B47
Gotowy
Angelina Youssef
Lets roll bjj
Wygrana na punkty - 04:00
Julia Von Hausswolff Panda Dojo IF
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Gotowy
Anton Sjömark
Wygrana walkowerem
Nour Malak Stockholm BJJ Center
Boys / White / -64 kg
13-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C45
Gotowy
Noah Turan
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Joel Gelinder Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A49
Gotowy
Christofer Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrana na punkty - 03:00
Samuele Spadoni Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -64 kg / Green
15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C50
Gotowy
Felix Snidare
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrane przez Poddanie (submission)
Liam Sundqvist Panda Dojo IF
Girls / -52 kg / Yellow
13-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B48
Gotowy
Saga Svärd
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Unknown User FLOW MMA JÄRNA Wygrana na punkty - 04:00
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A50
Gotowy
Anton Sjömark
Andreas Wistrand Nacka Dojo IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Boys / White / -64 kg
13-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C47
Gotowy
Noah Turan
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Zebulon Klingström Panda Dojo IF
Boys / -34 kg / Grey
8-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A55
Gotowy
Neo Vis Jamegar
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Elling Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Boys / -34 kg / White
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A52
Gotowy
Christofer Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Andreas Wistrand Nacka Dojo IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
Girls / -52 kg / Orange
13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B50
Gotowy
Julia Mraz
Molly Frösell Allstars Kampsportförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Boys / -64 kg / Grey
11-14 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C49
Gotowy
Alex Sawalha
Lets roll bjj
Sadaf Khan Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Girls / Yellow / -56 kg
12-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B53
Gotowy
Tilde Lundgren
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Sigrid Löfgren Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / -52 kg / Yellow
13-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B49
Gotowy
Unknown User
FLOW MMA JÄRNA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Hedvig Olofsson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -64 kg / Green
15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C51
Gotowy
Felix Snidare
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Byron Marcelo Palma Panda Dojo IF Wygrana na punkty - 04:00
Girls / -52 kg / Orange
13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B51
Gotowy
Julia Mraz
Molly Frösell Allstars Kampsportförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Girls / Yellow / -56 kg
12-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B54
Gotowy
Tilde Lundgren
Sigrid Löfgren Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Boys / White / -64 kg
13-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C46
Gotowy
Hussein Najjar
liljeholmens bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Sebastian Sellén 014RBJJ
Girls / Yellow / -56 kg
12-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B55
Gotowy
Tilde Lundgren
Sigrid Löfgren Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Girls / -64 kg / Orange
13-14 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B56
Gotowy
Alice Nordmark
Hilti BJJ Stockholm
Nova Flink Bålsta Dojo IF Wygrana na punkty - 04:00
Boys / -72 kg / White
11-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C52
Gotowy
Unknown User
Telge BJJ & MMA Kebab Cowboys
Josef Hassan Hadi Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrana na punkty - 04:00
Girls / -72 kg / Yellow
14-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B59
Gotowy
Vendela Petersson
Wilma Forsberg Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty - 04:00
Boys / -37 kg / Grey
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A61
Gotowy
Melvin Lundberg
Panda Dojo IF
Wilgot Holmström Orca Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys / -72 kg / White
11-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Gotowy
Olle Rehnfeldt
Team Leites Stockholm IF
Nader Jamaleddine Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrana walkowerem
Boys / -72 kg / White
11-15 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C53
Gotowy
Josef Hassan Hadi
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wail Bolakhrif Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty - 04:00
Boys / -37 kg / White
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A59
Gotowy
Oscar Ahlm
Nacka Dojo IF
Liam Yden Poseidon Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Girls / -64 kg / Orange
13-14 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B57
Gotowy
Alice Nordmark
Hilti BJJ Stockholm
Nova Flink Bålsta Dojo IF Wygrana na punkty - 04:00
Boys / -37 kg / Grey
7-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A62
Gotowy
Lucas Isaksson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Hugo Hjelmer FC Phoenix IF