Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B11
Gotowy
Adrian Pizarro Sarling
IF Stockholm BJJ-Center
Wygrana na punkty - 05:00
Carlos Manriquez KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A9
Gotowy
Jannicke Horgen
Nacka Dojo IF
Greta Brydolf Nacka Dojo IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:13
Men / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C13
Gotowy
Ulf Klarström
Hudik BJJ IF
Michael Seppälä 7 ISLANDS JIU JITSU TEAM Wygrana na punkty - 05:00
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A12
Gotowy
Anna Söderberg
Hilti BJJ Stockholm
Eva Andersson Panda Dojo IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B12
Gotowy
Mattias Pinto
Linköpings Budoklubb
Unknown User Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:12
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C8
Gotowy
Joakim Jedselius Hansson
7 ISLANDS JIU JITSU TEAM
Thomas Selin Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 05:00
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A13
Gotowy
Elina Landqvist
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrana na punkty - 05:00
Pegah Javaheri Föreningen Västerås Kampsportcenter
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B15
Gotowy
Marcus Bremer
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Sajad Darab Chopper Gunner Prana Jiu Jitsu klubb
Men / Master 1 (30+) / White / -70 kg (Feather)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C11
Gotowy
Khyn Von
Combat Academy IF Täby
Gavin Kakuma Poseidon BJJ academy Wygrana na punkty - 05:00
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A10
Gotowy
Lina Olofsson Öststorm
Panda Dojo IF
Wygrana na punkty - 05:00
Irena Gjorgjiev
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B13
Gotowy
Carlos Manriquez
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Mattias Pinto Linköpings Budoklubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Men / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Gotowy
Daniel Sandström
Panda Dojo IF
Alexander Lebedev Team Leites Stockholm IF Wygrana walkowerem
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A14
Gotowy
Eva Andersson
Panda Dojo IF
Katerina Pilitsopoulou Combat Academy IF Täby Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B16
Gotowy
Nils Halvarsson
IF Stockholm BJJ-Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Shinwar Nadiri
Men / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C16
Gotowy
Albert Stark
Allstars Kampsportförening
Wygrana na punkty - 05:00
Rage Warsama Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B17
Gotowy
Robin Jonsson
Robert Eklöv Team Leites Stockholm IF Wygrana na punkty - 05:00
Women / Adult / White / +79,3 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A17
Gotowy
Anna Eriksson
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Wygrana na punkty - 05:00
Jennifer Granelius
Men / Master 1 (30+) / White / -70 kg (Feather)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C12
Gotowy
Simon Lundvall
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 05:00
Nader Goudarzi Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B14
Gotowy
Adrian Pizarro Sarling
IF Stockholm BJJ-Center
Unknown User Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A15
Gotowy
Pegah Javaheri
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Eva Andersson Panda Dojo IF Wygrana na punkty - 05:00
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B18
Gotowy
Marcus Bremer
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Nils Halvarsson IF Stockholm BJJ-Center Wygrana na punkty - 05:00
Women / Adult / White / -69 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A16
Gotowy
Elina Landqvist
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:14
Katerina Pilitsopoulou Combat Academy IF Täby
Men / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C14
Gotowy
Michael Seppälä
7 ISLANDS JIU JITSU TEAM
Alexander Lebedev Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:52
Women / Adult / White / +79,3 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A18
Gotowy
Alicia Perez
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Jennifer Granelius Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B19
Gotowy
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 05:00
Rasmus Larsby Linköpings Budoklubb
Men / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Gotowy
Kim Larsson Reuss
Kingpin Grappling Academy IF
Wygrana walkowerem
Kieran Clinton-Tarestad Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
Gotowy
Rage Warsama
Team Leites Stockholm IF
Wygrana walkowerem
Kieran Clinton-Tarestad Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Master 1 (30+) / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C18
Gotowy
Marcus Vesterlund
Panda Dojo IF
Ove Gavelin FLOW MMA JÄRNA Wygrana na punkty - 05:00
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
B22
Gotowy
Albin Mörner
Allstars Kampsportförening
Ingo De Temple REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Men / Master 1 (30+) / White / -76 kg (Light)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
C15
Gotowy
Alexander Lebedev
Team Leites Stockholm IF
Nicklas Arell Viva Zapata Martial Arts IF Wygrana na punkty - 05:00
Women / Master 2 (36+) / White / -58,5 kg (Feather)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A20
Gotowy
Linn Sandvik
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Annika Rogell Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:08
Women / Adult / White / +79,3 kg (Super heavy)
(Söndag 29:e oktober - Copa Branca)
A19
Gotowy
Anna Eriksson
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Wygrana na punkty - 05:00
Jennifer Granelius