Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -44 kg / White
9-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C7
Završeno
Maximilian Aliaga Ljung
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Liam Allstyle Mäkelä SKIFT Pobedio Završnicom - 00:37
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Završeno
Julius Makdessi
IF Norrköping Kampsport
Wilhelm Eklöf Pobeda bez borbe
Boys / -28 kg / Grey
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A25
Završeno
Victor Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pobedio Završnicom - 00:15
Unknown User Lets roll bjj
Boys / -44 kg / Yellow
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C15
Završeno
Isak Helin
Devin Benali Djurgårdens IF Kampsportsförening Pobedio Završnicom - 01:35
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A12
Završeno
Maximilian Umana
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
David Rocha Poseidon Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00
Boys / -44 kg / Orange
12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C17
Završeno
Theo Nylander-Vårdal
Panda Dojo IF
Liam Uusimaa Olin KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ Pobeda po poenima - 05:00
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A21
Završeno
Elias Ödeen
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Pobedio Završnicom - 01:02
Liam Klysing SKIFT
Girls / -34 kg / White
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Završeno
Leia Bäckefelt
IF Norrköping Kampsport
Nicole Garcia Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Pobeda bez borbe
Girls / White / -28 kg
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B16
Završeno
Meja Demburg
Lidköpings BudoKlubb
Pobedio Završnicom - 01:25
Felicia Lindhe Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / -28 kg / Grey
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A26
Završeno
Victor Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pobedio Završnicom - 00:47
Lucas Kuijl Team Leites Stockholm IF
Girls / -34 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B22
Završeno
Jasmine Uusimaa Olin
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Pobedio Završnicom - 02:54
Miranda Skaghammar Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -48 kg / White
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C20
Završeno
Erik Guve
SKIFT
Pobedio Završnicom - 00:40
ALİ ALOMAR Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A14
Završeno
Victor Bergström
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Pobeda po poenima - 03:00
David Rocha Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / -34 kg / White
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Završeno
Alice Källström
Pobeda bez borbe
Leia Bäckefelt IF Norrköping Kampsport
Boys / -48 kg / Grey
8-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C21
Završeno
Theo Bergström
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Nikita Alekhin Poseidon Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A22
Završeno
Wilhelm Eklöf
Arvid Ekman Team Leites Stockholm IF Pobedio Završnicom - 01:13
Girls / -34 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B23
Završeno
Ida Svetsnoff
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Leena Väisänen Team Leites Stockholm IF Pobeda po poenima - 03:00
Boys / -28 kg / Grey
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A27
Završeno
Theodore Grenmark
Pobeda po poenima - 03:00
Mark Albert Savickij Team Leites Stockholm IF
Boys / -48 kg / Yellow
12-14 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C29
Završeno
Niklas Polywoda
Team Leites Stockholm IF
Vidar Helin Frontline Academy Örebro Pobedio Završnicom - 03:43
Girls / White / -28 kg
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B15
Završeno
Virginia Spadoni
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Isabella Delzanno Team Leites Stockholm IF Pobedio Završnicom - 01:12
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A13
Završeno
Theodor Ferreira Berild
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Albin Högbom Nacka Dojo IF Pobedio Završnicom - 00:19
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A23
Završeno
Kimi Aitto-oja
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Pobedio Završnicom - 00:46
Liam Lundgren Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Girls / -34 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B24
Završeno
Emilia Youssef
Lets roll bjj
Emilia Nordén Team Leites Stockholm IF Pobeda po poenima - 03:00
Boys / -48 kg / Grey
8-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C22
Završeno
Linus Våring-Berg
Lidköpings BudoKlubb
Pobedio Završnicom - 02:02
Mate Bibichadze Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / -34 kg / White
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B21
Završeno
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
Pobeda po poenima - 03:00
Nicole Garcia Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / -28 kg / Grey
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A28
Završeno
Unknown User
Lets roll bjj
Pobedio Završnicom - 02:54
Mark Albert Savickij Team Leites Stockholm IF
Boys / -48 kg / Grey
8-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C23
Završeno
Nikita Alekhin
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Lucas Jansson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Pobedio Završnicom - 01:50
Girls / -34 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B25
Završeno
Jasmine Uusimaa Olin
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Pobeda po poenima - 03:00
Leena Väisänen Team Leites Stockholm IF
Boys / -31 kg / White
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A31
Završeno
Levi Jonsson
Prana Jiu Jitsu klubb
Viggo Richter Nacka Dojo IF Pobeda po poenima - 03:00
Boys / -48 kg / Grey
8-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C24
Završeno
Linus Våring-Berg
Lidköpings BudoKlubb
Benicio Toro Mujica Kulin Hernandez Föreningen Telge BJJ & MMA Pobeda po poenima - 03:00
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A24
Završeno
Elias Ödeen
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Arvid Ekman Team Leites Stockholm IF Pobedio Završnicom - 01:00
Girls / White / -37 kg
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B30
Završeno
Maja Holmqvist
Nacka Dojo IF
Pobedio Završnicom - 01:37
Freja Lannefors Föreningen Västerås Kampsportcenter