Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -44 kg / White
9-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C7
Ferdig
Maximilian Aliaga Ljung
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Liam Allstyle Mäkelä SKIFT Seier på submission - 00:37
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Ferdig
Julius Makdessi
IF Norrköping Kampsport
Wilhelm Eklöf Seier på Walkover
Boys / -28 kg / Grey
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A25
Ferdig
Victor Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Seier på submission - 00:15
Unknown User Lets roll bjj
Boys / -44 kg / Yellow
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C15
Ferdig
Isak Helin
Devin Benali Djurgårdens IF Kampsportsförening Seier på submission - 01:35
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A12
Ferdig
Maximilian Umana
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
David Rocha Poseidon Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Boys / -44 kg / Orange
12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C17
Ferdig
Theo Nylander-Vårdal
Panda Dojo IF
Liam Uusimaa Olin KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ Seier med poeng - 05:00
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A21
Ferdig
Elias Ödeen
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Seier på submission - 01:02
Liam Klysing SKIFT
Girls / -34 kg / White
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Ferdig
Leia Bäckefelt
IF Norrköping Kampsport
Nicole Garcia Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Seier på Walkover
Girls / White / -28 kg
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B16
Ferdig
Meja Demburg
Lidköpings BudoKlubb
Seier på submission - 01:25
Felicia Lindhe Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / -28 kg / Grey
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A26
Ferdig
Victor Garcia
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Seier på submission - 00:47
Lucas Kuijl Team Leites Stockholm IF
Girls / -34 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B22
Ferdig
Jasmine Uusimaa Olin
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Seier på submission - 02:54
Miranda Skaghammar Poseidon Jiu Jitsu Academy
Boys / -48 kg / White
10-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C20
Ferdig
Erik Guve
SKIFT
Seier på submission - 00:40
ALİ ALOMAR Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A14
Ferdig
Victor Bergström
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Seier med poeng - 03:00
David Rocha Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / -34 kg / White
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
Ferdig
Alice Källström
Seier på Walkover
Leia Bäckefelt IF Norrköping Kampsport
Boys / -48 kg / Grey
8-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C21
Ferdig
Theo Bergström
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Nikita Alekhin Poseidon Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A22
Ferdig
Wilhelm Eklöf
Arvid Ekman Team Leites Stockholm IF Seier på submission - 01:13
Girls / -34 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B23
Ferdig
Ida Svetsnoff
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Leena Väisänen Team Leites Stockholm IF Seier med poeng - 03:00
Boys / -28 kg / Grey
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A27
Ferdig
Theodore Grenmark
Seier med poeng - 03:00
Mark Albert Savickij Team Leites Stockholm IF
Boys / -48 kg / Yellow
12-14 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C29
Ferdig
Niklas Polywoda
Team Leites Stockholm IF
Vidar Helin Frontline Academy Örebro Seier på submission - 03:43
Girls / White / -28 kg
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B15
Ferdig
Virginia Spadoni
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Isabella Delzanno Team Leites Stockholm IF Seier på submission - 01:12
Boys / -28 kg / White
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A13
Ferdig
Theodor Ferreira Berild
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Albin Högbom Nacka Dojo IF Seier på submission - 00:19
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A23
Ferdig
Kimi Aitto-oja
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Seier på submission - 00:46
Liam Lundgren Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Girls / -34 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B24
Ferdig
Emilia Youssef
Lets roll bjj
Emilia Nordén Team Leites Stockholm IF Seier med poeng - 03:00
Boys / -48 kg / Grey
8-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C22
Ferdig
Linus Våring-Berg
Lidköpings BudoKlubb
Seier på submission - 02:02
Mate Bibichadze Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / -34 kg / White
9-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B21
Ferdig
Sara Nordén
Nacka Dojo IF
Seier med poeng - 03:00
Nicole Garcia Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys / -28 kg / Grey
7-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A28
Ferdig
Unknown User
Lets roll bjj
Seier på submission - 02:54
Mark Albert Savickij Team Leites Stockholm IF
Boys / -48 kg / Grey
8-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C23
Ferdig
Nikita Alekhin
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Lucas Jansson Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Seier på submission - 01:50
Girls / -34 kg / Grey
9-12 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B25
Ferdig
Jasmine Uusimaa Olin
KLUBB CONCRETE BJJ TYRESÖ
Seier med poeng - 03:00
Leena Väisänen Team Leites Stockholm IF
Boys / -31 kg / White
8-10 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A31
Ferdig
Levi Jonsson
Prana Jiu Jitsu klubb
Viggo Richter Nacka Dojo IF Seier med poeng - 03:00
Boys / -48 kg / Grey
8-13 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
C24
Ferdig
Linus Våring-Berg
Lidköpings BudoKlubb
Benicio Toro Mujica Kulin Hernandez Föreningen Telge BJJ & MMA Seier med poeng - 03:00
Boys / -25 kg / White
6-9 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
A24
Ferdig
Elias Ödeen
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Arvid Ekman Team Leites Stockholm IF Seier på submission - 01:00
Girls / White / -37 kg
8-11 år
—
(Lördag 28:e oktober - Copa Junior)
B30
Ferdig
Maja Holmqvist
Nacka Dojo IF
Seier på submission - 01:37
Freja Lannefors Föreningen Västerås Kampsportcenter