Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
C-1
Terminé
Ole Nielsen
Arte Suave DK
Anton Granbom Art of Roll IF Gagné par soumission - 00:59
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Lördag)
D-1
Terminé
Hugo Erenmo
Växjö Titans Kampsportsförening
Gagné par points - 06:00
Liam Kvist Art of Roll IF
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-1
Terminé
Mateo Lovric
Malmö Mixed Martial Arts IF
Tobias Kristensson Art of Roll IF Gagné par soumission - 03:36
Male Gi / White / Adult / -57,5 kg (Rooster)
(Lördag)
A-1
Terminé
Albin Lagerblad
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Gagné par points - 05:00
Andrei Dragos Stark IF
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-4
Terminé
Oscar Holm
Limitless Malmö
Sofus Larsen Lund Grappling Academy Gagné par soumission - 02:42
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Lördag)
A-2
Terminé
Christina Munch
Rock Solid Fighting
Gagné par points - 05:00
Åsa Jonsson
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-3
Terminé
Ljubisa Todorovic
Föreningen Frontier MMA Akademi
Gagné par points - 05:00
Enrique Johansson
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Lördag)
D-2
Terminé
Nizar Ramadan
Mikenta
Marcus Rachmanski Arte Suave DK Gagné par points - 06:00
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Lördag)
A-4
Terminé
Liv Hagenberg
Julia Alalehto Art of Roll IF Gagné par points - 05:00
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-2
Terminé
Arvid Norman
Art of Roll IF
Gagné par points - 05:00
Mateo Lovric Malmö Mixed Martial Arts IF
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
D-5
Terminé
Victor Wenningstedt
Mikenta
Jack Claesson Fightzone Malmö Gagné par points - 06:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-4
Terminé
Erik Persson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Maisem Saber Art of Roll IF Gagné par points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-5
Terminé
Sofus Larsen
Lund Grappling Academy
Fredrik Hansen Fightsport Køge Gagné par soumission - 02:48
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Lördag)
A-3
Terminé
Christina Munch
Rock Solid Fighting
Aleksandra Morańda Mikenta Gagné par soumission - 03:49
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-6
Terminé
Unknown User
Locxter MMA Klubb
Gagné par soumission - 04:50
Ahmed Zayer Fenix Budo & Kampsportsförening
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-5
Terminé
Henrik Kaltoft
SIAM BJJ / Halavanca
Kristmann Thorsteinsson Lund Grappling Academy Gagné par soumission - 01:32
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-3
Terminé
Tobias Kristensson
Art of Roll IF
Gagné par soumission - 01:22
Arvid Norman Art of Roll IF
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Lördag)
D-3
Terminé
Liam Kvist
Art of Roll IF
Gagné par points - 06:00
Nizar Ramadan Mikenta
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-6
Terminé
Ljubisa Todorovic
Föreningen Frontier MMA Akademi
Julius Thornqvist Stark IF Gagné par soumission - 01:06
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
A-7
Terminé
Simon Svensson
Lund Grappling Academy
Alfred Aqraou Hive BJJ Gagné par points - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-7
Terminé
Sofus Larsen
Lund Grappling Academy
Gagné par soumission - 01:57
Ahmed Zayer Fenix Budo & Kampsportsförening
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-7
Terminé
Maisem Saber
Art of Roll IF
Theodor Bäckstrand Lund Grappling Academy Gagné par soumission - 04:05
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Lördag)
A-5
Terminé
Christina Munch
Rock Solid Fighting
Liv Hagenberg Gagné par points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Lördag)
D-4
Terminé
Hugo Erenmo
Växjö Titans Kampsportsförening
Gagné par soumission - 01:30
Marcus Rachmanski Arte Suave DK
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
D-6
Terminé
Abdul Hafeez Siddiqui
Lund Grappling Academy
Mihailo Andric Fightzone Malmö Gagné par soumission - 04:33
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-8
Terminé
Fredrik Hansen
Fightsport Køge
Gagné par soumission - 02:18
Unknown User Locxter MMA Klubb
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-8
Terminé
Emil Zana Vesterholm
Mikenta
Alexander Carlsen Fightzone Malmö Gagné par soumission - 03:02
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
D-7
Terminé
Jack Claesson
Fightzone Malmö
Gagné par soumission - 04:56
Pontus Tornberg Trelleborg Muay Thai Klubb
Male Black Belt Gi / Black / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
B-9
Terminé
Tarik Hopstock
Frontline Academy Oslo-HQ
Gagné par soumission - 03:38
Michael Sandlund Malmö Mixed Martial Arts IF
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-9
Terminé
Kristmann Thorsteinsson
Lund Grappling Academy
Julius Thornqvist Stark IF Gagné par soumission - 02:15
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Lördag)
A-6
Terminé
Aleksandra Morańda
Mikenta
Gagné par points - 05:00
Julia Alalehto Art of Roll IF
Male Gi / Brown / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-12
Terminé
Haris Behlilovic
Malmö Mixed Martial Arts IF
Gagné par points - 08:00
Ivan Sundell Art of Roll IF