Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) & Pee Wee II/ -22 kg
(Söndag)
B-4
Terminé
Kian Torabi
Art of Roll IF
Binar Sardar Kaisho Kampsportklubb Gagné par soumission - 00:10
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I & Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
D-7
Terminé
Natalie Mogman
Art of Roll IF
Leia Acklid Kaisho Kampsportklubb Gagné par points - 04:00
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I & Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-7
Terminé
Daniel Kristensson
Art of Roll IF
Gagné par soumission - 01:04
Olivia Korazija Art of Roll IF
Girls & Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Söndag)
A-3
Terminé
Elise Torabi
Art of Roll IF
Lilo Birck Bjerregaard Bjj3000 Gagné par points - 02:00
Girls & Boys Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (10yrs) / -27 kg
(Söndag)
B-8
Terminé
Ibrahim Resk
Fightzone Malmö
Mannie Cutic Kaisho Kampsportklubb Gagné par soumission - 02:34
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
C-3
Terminé
Jack Delbréus
Föreningen Frontier MMA Akademi
Gagné par soumission - 01:39
Livia Oyarzo Muslijaj Fightzone Malmö
Girls & Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Söndag)
A-4
Terminé
Elise Delbréus
Art of Roll IF
Gagné par points - 02:00
Leonora Brockdorff Bjj3000
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I & Junior II (11yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
D-3
Terminé
Noah El Ghazzi
Fightzone Malmö
Gagné par points - 04:00
Abraham Jensen Föreningen Frontier MMA Akademi
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
C-4
Terminé
Jasmine Ashjaei
Art of Roll IF
Gagné par soumission - 00:26
Eros Nikic Puseljic Fightzone Malmö
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) & Pee Wee II/ -22 kg
(Söndag)
B-5
Terminé
Haris MOHAMMAD
Fightzone Malmö
Binar Sardar Kaisho Kampsportklubb Gagné par points - 02:00
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I & Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-8
Terminé
Freya Victoria Gongora Nielsen
Art of Roll IF
Gagné par soumission - 02:20
William Falkheden Fightzone Malmö
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) & Pee Wee II/ -22 kg
(Söndag)
B-6
Terminé
Mehdi Almashat
Art of Roll IF
Kian Torabi Art of Roll IF Gagné par points - 02:00
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I & Junior II (11yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
D-4
Terminé
Nora Ashjaei
Art of Roll IF
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par soumission - 00:28
Boys & Girls Gi / White & Grey/ Mighty Mite III (6yrs) & Pee Wee I & Pee Wee II/ -25 kg
(Söndag)
A-8
Terminé
Younes Mrad
MMA Center IF
Gagné par points - 02:00
Céline Spina Kaisho Kampsportklubb
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
C-5
Terminé
Jasmine Ashjaei
Art of Roll IF
Gagné par points - 03:00
Livia Oyarzo Muslijaj Fightzone Malmö
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I & Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
D-8
Terminé
Alya Al-shariah
Art of Roll IF
Victor Aronsson Conde IF Gagné par soumission - 01:04
Girls & Boys Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (10yrs) / -27 kg
(Söndag)
B-9
Terminé
Dusica Stamenkovic
Art of Roll IF
Ibrahim Resk Fightzone Malmö Gagné par soumission - 01:01
Girls & Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Söndag)
A-5
Terminé
Leonora Brockdorff
Bjj3000
Gagné par points - 02:00
Elise Torabi Art of Roll IF
Girls & Boys Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (10yrs) / -27 kg
(Söndag)
B-10
Terminé
Mannie Cutic
Kaisho Kampsportklubb
Hedvig Aggeklint Viva Zapata Martial Arts IF Gagné par soumission - 00:35
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
C-6
Terminé
Eros Nikic Puseljic
Fightzone Malmö
Jack Delbréus Föreningen Frontier MMA Akademi Gagné par soumission - 00:42
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I & Junior II (11yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
D-5
Terminé
Abraham Jensen
Föreningen Frontier MMA Akademi
Nora Ashjaei Art of Roll IF Gagné par points - 04:00
Girls & Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Söndag)
A-6
Terminé
Elise Delbréus
Art of Roll IF
Lilo Birck Bjerregaard Bjj3000 Gagné par points - 02:00
Girls & Boys Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (10yrs) / -27 kg
(Söndag)
B-13
Terminé
Ibrahim Resk
Fightzone Malmö
Gustav Ramel Föreningen Frontier MMA Akademi Gagné par points - 04:00
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I & Junior II (11yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
D-6
Terminé
Noah El Ghazzi
Fightzone Malmö
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par soumission - 00:39
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I & Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-9
Terminé
William Falkheden
Fightzone Malmö
Daniel Kristensson Art of Roll IF Gagné par points - 03:00
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I & Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
D-9
Terminé
Amina Hamarsheh
Fightzone Malmö
Gagné par soumission - 03:50
Novak Avramovic Kaisho Kampsportklubb
Boys & Girls Gi / White & Grey/ Mighty Mite III (6yrs) & Pee Wee I & Pee Wee II/ -25 kg
(Söndag)
A-9
Terminé
Noah Kristensson
Art of Roll IF
Younes Mrad MMA Center IF Gagné par points - 02:00
Girls & Boys Gi / Grey / Pee Wee III & Junior I (10yrs) / -27 kg
(Söndag)
B-14
Terminé
Dusica Stamenkovic
Art of Roll IF
Hedvig Aggeklint Viva Zapata Martial Arts IF Gagné par points - 04:00
Boys & Girls Gi / White & Grey/ Mighty Mite III (6yrs) & Pee Wee I & Pee Wee II/ -25 kg
(Söndag)
A-10
Terminé
Haysam Tamim
Bjj3000
Gagné par points - 02:00
Céline Spina Kaisho Kampsportklubb
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I & Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-10
Terminé
Olivia Korazija
Art of Roll IF
Nellie Machado Fightzone Malmö Gagné par points - 03:00
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I & Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-13
Terminé
Daniel Kristensson
Art of Roll IF
Gagné par soumission - 00:36
Freya Victoria Gongora Nielsen Art of Roll IF
Girls & Boys Gi / White & Grey / Pee Wee III & Junior I & Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
D-11
Terminé
Leia Acklid
Kaisho Kampsportklubb
Victor Aronsson Conde IF Gagné par soumission - 01:32