Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Lördag)
C-1
Acabado
Ole Nielsen
Arte Suave DK
Anton Granbom Art Of Roll IF Won by Submission - 00:59
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Lördag)
D-1
Acabado
Hugo Erenmo
Växjö Titans Kampsportsförening
Won by points - 06:00
Liam Kvist Art Of Roll IF
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-1
Acabado
Mateo Lovric
Malmö Mixed Martial Arts IF
Tobias Kristensson Art Of Roll IF Won by Submission - 03:36
Male Gi / White / Adult / -57,5 kg (Rooster)
(Lördag)
A-1
Acabado
Albin Lagerblad
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Won by points - 05:00
Andrei Dragos Stark IF
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-4
Acabado
Oscar Holm
Limitless Malmö
Sofus Larsen Lund Grappling Academy Won by Submission - 02:42
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Lördag)
A-2
Acabado
Christina Munch
Rock Solid Fighting
Won by points - 05:00
Åsa Jonsson
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-3
Acabado
Ljubisa Todorovic
Föreningen Frontier MMA Akademi
Won by points - 05:00
Enrique Johansson
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Lördag)
D-2
Acabado
Nizar Ramadan
Mikenta
Marcus Rachmanski Arte Suave DK Won by points - 06:00
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Lördag)
A-4
Acabado
Liv Hagenberg
Julia Alalehto Art Of Roll IF Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-2
Acabado
Arvid Norman
Art Of Roll IF
Won by points - 05:00
Mateo Lovric Malmö Mixed Martial Arts IF
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
D-5
Acabado
Victor Wenningstedt
Mikenta
Jack Claesson Fightzone Malmö Won by points - 06:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-4
Acabado
Erik Persson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Maisem Saber Art Of Roll IF Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-5
Acabado
Sofus Larsen
Lund Grappling Academy
Fredrik Hansen Fightsport Køge Won by Submission - 02:48
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Lördag)
A-3
Acabado
Christina Munch
Rock Solid Fighting
Aleksandra Morańda Mikenta Won by Submission - 03:49
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-6
Acabado
Unknown User
Locxter MMA Klubb
Won by Submission - 04:50
Ahmed Zayer Fenix Budo & Kampsportsförening
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-5
Acabado
Henrik Kaltoft
SIAM BJJ / Halavanca
Kristmann Thorsteinsson Lund Grappling Academy Won by Submission - 01:32
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-3
Acabado
Tobias Kristensson
Art Of Roll IF
Won by Submission - 01:22
Arvid Norman Art Of Roll IF
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Lördag)
D-3
Acabado
Liam Kvist
Art Of Roll IF
Won by points - 06:00
Nizar Ramadan Mikenta
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-6
Acabado
Ljubisa Todorovic
Föreningen Frontier MMA Akademi
Julius Thornqvist Stark IF Won by Submission - 01:06
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
A-7
Acabado
Simon Svensson
Lund Grappling Academy
Alfred Aqraou Hive BJJ Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-7
Acabado
Sofus Larsen
Lund Grappling Academy
Won by Submission - 01:57
Ahmed Zayer Fenix Budo & Kampsportsförening
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-7
Acabado
Maisem Saber
Art Of Roll IF
Theodor Bäckstrand Lund Grappling Academy Won by Submission - 04:05
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Lördag)
A-5
Acabado
Christina Munch
Rock Solid Fighting
Liv Hagenberg Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Lördag)
D-4
Acabado
Hugo Erenmo
Växjö Titans Kampsportsförening
Won by Submission - 01:30
Marcus Rachmanski Arte Suave DK
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
D-6
Acabado
Abdul Hafeez Siddiqui
Lund Grappling Academy
Mihailo Andric Fightzone Malmö Won by Submission - 04:33
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-8
Acabado
Fredrik Hansen
Fightsport Køge
Won by Submission - 02:18
Unknown User Locxter MMA Klubb
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-8
Acabado
Emil Zana Vesterholm
Mikenta
Alexander Carlsen Fightzone Malmö Won by Submission - 03:02
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
D-7
Acabado
Jack Claesson
Fightzone Malmö
Won by Submission - 04:56
Pontus Tornberg Trelleborg Muay Thai Klubb
Male Black Belt Gi / Black / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
B-9
Acabado
Tarik Hopstock
Frontline Academy Oslo-HQ
Won by Submission - 03:38
Michael Sandlund Malmö Mixed Martial Arts IF
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C-9
Acabado
Kristmann Thorsteinsson
Lund Grappling Academy
Julius Thornqvist Stark IF Won by Submission - 02:15
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Lördag)
A-6
Acabado
Aleksandra Morańda
Mikenta
Won by points - 05:00
Julia Alalehto Art Of Roll IF
Male Gi / Brown / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Lördag)
B-12
Acabado
Haris Behlilovic
Malmö Mixed Martial Arts IF
Won by points - 08:00
Ivan Sundell Art Of Roll IF