Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Lördag)
A23
Terminé
Simon Hermodsson
Ted Mäntylä FC Phoenix IF Gagné par soumission - 03:27
Boys / -60 kg / 14-15 years / Green
(Lördag)
B26
Terminé
Hussein Al Berakdar
FC Phoenix IF
Gagné par points - 04:00
Joel Hoff Ardengård Svedala Kampsportsförening
Men / Brown / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C21
Terminé
Nicklas Söderberg
Malmö Mixed Martial Arts IF
Gagné par soumission - 06:38
Martin Andersson Lund Grappling Academy
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
D15
Terminé
Rasmus Almström
Prana Jiu Jitsu klubb
Gagné par Disqualification - 03:04
Viktor Hermodsson
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Lördag)
A24
Terminé
Stefan Hagman
Fightzone Malmö
Gagné par points
Unknown User För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Boys / -40 kg / 10-11 years / Orange
(Lördag)
B31
Terminé
Mate Kacic-Barsic
Art Of Roll IF
Magomed Hamzatov Conde IF Gagné par points - 04:00
Men / Purple / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
C19
Terminé
Patric Skog
Lund Grappling Academy
Gagné par soumission - 03:18
Per Eriksson Karlskoga Budoklubb
Women / Blue / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Lördag)
D18
Terminé
Magdalena Georgiadou
Art Of Roll IF
Kerstin Nylander TK BJJ SWEDEN Gagné par points - 06:00
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Lördag)
A27
Terminé
Eric Hansson
Svedala Kampsportsförening
Ehsan Heidari BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER Gagné par soumission
Boys / -60 kg / 14-15 years / Green
(Lördag)
B28
Terminé
Hussein Al Berakdar
FC Phoenix IF
Gagné par points - 04:00
Benjamin Olsson Svedala Kampsportsförening
Men / Brown / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
C24
Terminé
Mikael Olsson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Gagné par soumission - 05:00
Zige Malmgren Nybro Kampsport Center IF
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Lördag)
A28
Terminé
Mojtaba Hosseini
BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Magomed Didiev Kaisho Kampsportklubb Gagné par points - 04:00
Boys / -40 kg / 10-11 years / Orange
(Lördag)
B32
Terminé
Alex Elkanev
Marcus Rachmanski Arte Suave DK Gagné par points
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
D20
Terminé
Christofer Alvenby
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Teodor Eriksson Lidköpings BudoKlubb Gagné par soumission - 03:02
Boys / +72 kg / 14-15 years / Green
(Lördag)
B35
Terminé
Mikael Hoffman
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Gagné par soumission - 04:00
Elis Wiklund Prana Jiu Jitsu klubb
Men / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
D16
Terminé
Oliver Ström
Lund Grappling Academy
Jivar Shirwan Fightzone Malmö Gagné par points - 06:00
Boys / -60 kg / 14-15 years / Green
(Lördag)
B27
Terminé
Elvis Nikic Kuduzovic
Malmö Mixed Martial Arts IF
Gagné par soumission - 01:54
Alve Lundberg Svedala Kampsportsförening
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Lördag)
A26
Terminé
Simon Hermodsson
Gagné par soumission - 01:33
Unknown User För. Stenungsunds Kampsportsakademi
Men / Brown / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
C27
Terminé
Mike Wall
Fenix Budo & Kampsportsförening
Niklas Wikstrand Lund Grappling Academy Gagné par soumission
Girls / -44 kg / 12-13 years / Orange
(Lördag)
A30
Terminé
Sanna Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Gagné par soumission - 00:42
Elize Larsson Svedala Kampsportsförening
Men / Brown / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C22
Terminé
Nicklas Söderberg
Malmö Mixed Martial Arts IF
Gagné par soumission
Martin Andersson Lund Grappling Academy
Boys / +72 kg / 14-15 years / Green
(Lördag)
B36
Terminé
Mikael Hoffman
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Gagné par points - 04:00
Niels Horn CSA.dk
Men / Brown / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
C25
Terminé
Mikael Olsson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Zige Malmgren Nybro Kampsport Center IF Gagné par soumission - 03:44
Boys / -40 kg / 10-11 years / Orange
(Lördag)
B34
Terminé
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Gagné par soumission - 04:00
Mate Kacic-Barsic Art Of Roll IF
Women / Blue / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Lördag)
D19
Terminé
Magdalena Georgiadou
Art Of Roll IF
Kerstin Nylander TK BJJ SWEDEN Gagné par soumission - 04:41
Juvenile boys / White / -69 kg (Light)
(Lördag)
A25
Terminé
Ted Mäntylä
FC Phoenix IF
Gagné par points - 04:00
Stefan Hagman Fightzone Malmö
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Lördag)
A29
Terminé
Ehsan Heidari
BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Gagné par points - 04:00
Magomed Didiev Kaisho Kampsportklubb
Men / Brown / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
C28
Terminé
Mike Wall
Fenix Budo & Kampsportsförening
Niklas Wikstrand Lund Grappling Academy Gagné par points - 05:00
Boys / -40 kg / 10-11 years / Orange
(Lördag)
B33
Terminé
Magomed Hamzatov
Conde IF
Gagné par soumission - 02:06
Marco Svikovic Art Of Roll IF
Girls / -44 kg / 12-13 years / Orange
(Lördag)
A31
Terminé
Elin Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Hannah Mihalj Arte Suave DK Gagné par points - 04:00
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
D21
Terminé
Teodor Eriksson
Lidköpings BudoKlubb
Gagné par points - 06:00
Markus Ljungqvist Conde IF
Men / Brown / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
C26
Terminé
Mikael Olsson
Föreningen Frontier MMA Akademi
Zige Malmgren Nybro Kampsport Center IF Gagné par soumission - 00:53