Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
D22
Terminé
Baloo Peinkofer
Lund Grappling Academy
Gagné par points - 06:00
Leo Eliasson FC Phoenix IF
Women / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Lördag)
B39
Terminé
Eleonore Byrlén
Kaisho Kampsportklubb
Gagné par soumission - 01:54
Paulina Widell Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Lördag)
Terminé
Eric Hansson
Svedala Kampsportsförening
Gagné par forfait
Mojtaba Hosseini BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Men / Black / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
C30
Terminé
Alexander Musi Wennergren
Lund Grappling Academy
Gagné par points - 10:00
Johan Gustafsson Apex Kalmar Idrottsförening
Girls / -44 kg / 12-13 years / Orange
(Lördag)
A33
Terminé
Elize Larsson
Svedala Kampsportsförening
Elin Ingholt Nybro Kampsport Center IF Gagné par soumission - 00:12
Men / Blue / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
B37
Terminé
Kristoffer Malm
Locxter MMA Klubb
Gagné par soumission - 02:03
Gregory Vincic Lund Grappling Academy
Girls / -44 kg / 12-13 years / Orange
(Lördag)
A32
Terminé
Sanna Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Hannah Mihalj Arte Suave DK Gagné par points - 04:00
Men / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
D25
Terminé
Felix Jönsson
FC Phoenix IF
Gagné par soumission - 00:50
Alexandros Simeonidis Apex Kalmar Idrottsförening
Women / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Lördag)
B40
Terminé
Eleonore Byrlén
Kaisho Kampsportklubb
Paulina Widell Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Gagné par décision - 06:00
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
D23
Terminé
Markus Ljungqvist
Conde IF
Gagné par points - 06:00
Leo Eliasson FC Phoenix IF
Men / Black / Adult / -76 kg (Light)
(Lördag)
C33
Terminé
Johannes Andersson
Lund Grappling Academy
Gagné par soumission
Itaro Araujo Team Carvalho Halmstad
Men / Blue / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
Terminé
Ted Trejling
Kaisho Kampsportklubb
Gregory Vincic Lund Grappling Academy Gagné par forfait
Men / Blue / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
B38
Terminé
Kristoffer Malm
Locxter MMA Klubb
Gagné par soumission - 01:26
Gregory Vincic Lund Grappling Academy
Men / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
D26
Terminé
Felix Jönsson
FC Phoenix IF
Gagné par points - 06:00
Jeffrey Denian GBG MAC IF
Women / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Lördag)
B41
Terminé
Eleonore Byrlén
Kaisho Kampsportklubb
Paulina Widell Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening Gagné par points - 06:00
Men / Black / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
C31
Terminé
Alexander Musi Wennergren
Lund Grappling Academy
Gagné par soumission - 06:51
Johan Gustafsson Apex Kalmar Idrottsförening
Men / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Lördag)
D24
Terminé
Teodor Eriksson
Lidköpings BudoKlubb
Baloo Peinkofer Lund Grappling Academy Gagné par points - 06:00
Men / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
D27
Terminé
Ivan Sundell
Gagné par points - 06:00
Ludvig Fagerberg Frölunda Kampsport Center IF
Men / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
D28
Terminé
Jeffrey Denian
GBG MAC IF
Gagné par soumission - 03:00
Ludvig Fagerberg Frölunda Kampsport Center IF
Men / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
D29
Terminé
Felix Jönsson
FC Phoenix IF
Ivan Sundell Gagné par points - 06:00
Male Absolute / Purple / Adult / Absolute
(Lördag)
B42
Terminé
Alexander Baffoun
Art Of Roll IF
Gagné par points - 06:12
Egemen Mehmet BARANOK The Last Round
Male Absolute / Blue / Adult / +76
(Lördag)
D30
Terminé
Adam Frick
Kaisho Kampsportklubb
Gagné par points - 06:00
Marcin Piotrowski GBG MAC IF
Female Absolute / Blue / Adult / Open weight
(Lördag)
C34
Terminé
Unknown User
Art Of Roll IF
Gagné par soumission - 02:46
Eleonore Byrlén Kaisho Kampsportklubb
Male Absolute / Black / Adult / Absolute
(Lördag)
A34
Terminé
Johan Gustafsson
Apex Kalmar Idrottsförening
Gagné par soumission - 05:41
Johannes Andersson Lund Grappling Academy
Female Absolute / Blue / Adult / Open weight
(Lördag)
C35
Terminé
Magdalena Georgiadou
Art Of Roll IF
Gagné par soumission - 04:49
Lina Andersson Lund Grappling Academy
Male Absolute / Brown / Adult / Absolute
(Lördag)
A35
Terminé
Nicklas Söderberg
Malmö Mixed Martial Arts IF
Gagné par soumission
Anders Hjorth FC Phoenix IF
Male Absolute / Purple / Adult / Absolute
(Lördag)
B43
Terminé
Patric Skog
Lund Grappling Academy
Mervan Sert Kaisho Kampsportklubb Gagné par soumission - 00:50
Male Absolute / Blue / Adult / +76
(Lördag)
D31
Terminé
Baloo Peinkofer
Lund Grappling Academy
Gagné par soumission - 04:39
Ivan Sundell
Male Absolute / Purple / Adult / Absolute
(Lördag)
B44
Terminé
Alexander J. Andheden
Fenix Budo & Kampsportsförening
Gagné par points - 07:00
Ervin Kukuljac Föreningen Frontier MMA Akademi
Male Absolute / Blue / Adult / -76
(Lördag)
C36
Terminé
Safeer Samawi
Gagné par décision - 06:00
NECDET CAN KOYUTURK The Last Round
Male Absolute / Brown / Adult / Absolute
(Lördag)
A36
Terminé
Mike Wall
Fenix Budo & Kampsportsförening
Anders Hjorth FC Phoenix IF Gagné par soumission - 03:01
Male Absolute / Blue / Adult / +76
(Lördag)
D32
Terminé
Adam Frick
Kaisho Kampsportklubb
Gagné par forfait
Alexandros Simeonidis Apex Kalmar Idrottsförening