Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
Terminé
Amir Neko
TK BJJ SWEDEN
Matias Taylor Lund Grappling Academy Gagné par forfait
Boys / -34 kg / 12-13 years / Yellow
(Lördag)
B3
Terminé
Albin Brinkstam
Svedala Kampsportsförening
Nikoline Birch Arte Suave DK Gagné par soumission - 00:57
Men / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
Terminé
Kristofer Nordell
Apex Kalmar Idrottsförening
Gagné par forfait
Damir Jahic Fenix Budo & Kampsportsförening
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
D4
Terminé
Matias Taylor
Lund Grappling Academy
Gagné par points - 06:00
Safeer Samawi
Boys / -25 kg / 6-7 years / White
(Lördag)
A5
Terminé
Vilhelm Wisemark
Lidköpings BudoKlubb
Birk Malm Sigvardt Arte Suave DK Gagné par points - 04:00
Boys / -44 kg / 10-11 years / Yellow
(Lördag)
B7
Terminé
Frederik Barner
Abdurakhmon Hafizov Gagné par points - 02:40
Men / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Lördag)
C4
Terminé
André Enarsson
Lidköpings BudoKlubb
NECDET CAN KOYUTURK The Last Round Gagné par points - 05:00
Boys / -31 kg / 10-11 years / Yellow
(Lördag)
B8
Terminé
Adam Petersson-Taylor
Fenix Budo & Kampsportsförening
Linus Gansow Svedala Kampsportsförening Gagné par points - 00:46
Boys / -31 kg / 10-11 years / Yellow
(Lördag)
B10
Terminé
Storm Malm Sigvardt
Arte Suave DK
Marius Birch Arte Suave DK Gagné par points - 00:23
Boys / -22 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
A3
Terminé
Milo Svikovic
Art Of Roll IF
Gagné par soumission - 01:02
Axel Wallentin Fenix Budo & Kampsportsförening
Boys / -44 kg / 10-11 years / Yellow
(Lördag)
B6
Terminé
Oliver Siemonsen
Arte Suave DK
Gagné par points - 04:00
Julian Gisler Art Of Roll IF
Men / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
C6
Terminé
Alexander Baffoun
Art Of Roll IF
Gagné par points - 07:00
Mervan Sert Kaisho Kampsportklubb
Boys / -28 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
A7
Terminé
Unknown User
Art Of Roll IF
Baider Al-Jasim Fightzone Malmö Gagné par soumission - 00:34
Boys / -31 kg / 10-11 years / Yellow
(Lördag)
B9
Terminé
Linus Gansow
Svedala Kampsportsförening
Yunus Koc Arte Suave DK Gagné par soumission - 00:33
Boys / -37 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
A10
Terminé
Vile Kindstrand
BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Gagné par soumission - 01:07
Fuzaıl Habıbdjon
Boys / -34 kg / 8-9 years / Yellow
(Lördag)
B14
Terminé
Aslodi Hamzatov
Conde IF
Gagné par points - 03:57
Johan Lindegren Fenix Budo & Kampsportsförening
Women / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Lördag)
D7
Terminé
Unknown User
Art Of Roll IF
Gagné par soumission - 03:28
Lina Andersson Lund Grappling Academy
Boys / -28 kg / 8-9 years / White
(Lördag)
A8
Terminé
Unknown User
Art Of Roll IF
Baider Al-Jasim Fightzone Malmö Gagné par soumission - 01:02
Boys / -37 kg / 10-11 years / White
(Lördag)
A11
Terminé
Vile Kindstrand
BJJ THE BUTCHER/MMA CENTER
Gagné par soumission - 01:48
Fuzaıl Habıbdjon
Men / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
C8
Terminé
Alexander J. Andheden
Fenix Budo & Kampsportsförening
Egemen Mehmet BARANOK The Last Round Gagné par points - 07:00
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
D3
Terminé
Michel Cerqueira
GBG MAC IF
Gagné par soumission - 02:34
Kevin Naderi FC Phoenix IF
Boys / -40 kg / 12-13 years / Orange
(Lördag)
A13
Terminé
Davud Ibrohim
Liam Christiansson Jönköping Grappling Academy Gagné par soumission - 01:36
Boys / -34 kg / 8-9 years / Yellow
(Lördag)
B15
Terminé
Aslodi Hamzatov
Conde IF
Gagné par points - 00:27
Hugo Hjelmer FC Phoenix IF
Boys / -31 kg / 10-11 years / Yellow
(Lördag)
B11
Terminé
Adam Petersson-Taylor
Fenix Budo & Kampsportsförening
Storm Malm Sigvardt Arte Suave DK Gagné par points - 04:00
Men / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Lördag)
C7
Terminé
Alexander Baffoun
Art Of Roll IF
Gagné par soumission - 07:00
Daniel Bergström Apex Kalmar Idrottsförening
Women / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Lördag)
D8
Terminé
Unknown User
Art Of Roll IF
Gagné par soumission - 00:57
Lina Andersson Lund Grappling Academy
Boys / -44 kg / 12-13 years / Green
(Lördag)
A16
Terminé
Alvin Söderström
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Felix Wargloo Gagné par points - 04:00
Men / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Lördag)
D5
Terminé
Kevin Naderi
FC Phoenix IF
Safeer Samawi Gagné par points - 06:00
Boys / -34 kg / 8-9 years / Yellow
(Lördag)
B16
Terminé
Johan Lindegren
Fenix Budo & Kampsportsförening
Hugo Hjelmer FC Phoenix IF Gagné par soumission - 00:32
Boys / -40 kg / 12-13 years / Orange
(Lördag)
A14
Terminé
Davud Ibrohim
Liam Christiansson Jönköping Grappling Academy Gagné par Disqualification - 00:48
Boys / -31 kg / 10-11 years / Yellow
(Lördag)
B13
Terminé
Storm Malm Sigvardt
Arte Suave DK
Linus Gansow Svedala Kampsportsförening Gagné par soumission - 00:40
Men / Purple / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Lördag)
C11
Terminé
Peter Korpås
Dynamix Herrljunga
Gagné par soumission - 02:23
Clemen Thomsen Kaisho Kampsportklubb