Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
D-26
Ferdig
Bekdash Fakhro
Art of Roll IF
Seier på submission - 01:53
Theodor Bonde Föreningen Redline
Girls Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) & Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-19
Ferdig
Leyla Küçük Vesikko
Fightzone Malmö
Seier på submission - 00:11
Meryem Özturk Föreningen Redline
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -31,2 kg
(Söndag)
Ferdig
Lionel Rexhepi
Fightzone Malmö
Seier på Walkover
Filip Rakowski Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
A-32
Ferdig
Maximilian Flores
MMA Center IF
Seier på submission - 01:34
Quirijn Niehorster House of Samurai IF
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-23
Ferdig
Mandela Heinrich Sager
Söderåsen BJJ & Mental Fitness
Seier med poeng - 04:00
Florian Linde Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-23
Ferdig
Neo Fahlström
MMA Center IF
Seier på submission - 01:37
Leo Barner MMA Center IF
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
Ferdig
Marius Hammarström
Fenix Budo & Kampsportsförening
Omar Almassri Fightzone Malmö Seier på Walkover
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-24
Ferdig
Mehdi Almashat
Art of Roll IF
Seier med poeng - 03:00
Kian Torabi Art of Roll IF
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
D-30
Ferdig
Anessia Stanisic
Fightzone Malmö
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF Seier på submission - 01:58
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-36
Ferdig
Cassandra Baes
Svedala Kampsportsförening
Ella Julia Alma Casimiro MMA Center IF Seier på submission - 03:25
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
F-28
Ferdig
Leopold Buur
Spring Jiu Jitsu
Leon Ettwein Fightzone Malmö Seier på submission - 01:34
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-24
Ferdig
Noah El Ghazzi
Fightzone Malmö
Seier med poeng - 04:00
Pascal Derakhti Lund Grappling Academy
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -31,2 kg
(Söndag)
E-28
Ferdig
Hamza Fakhro
Art of Roll IF
Ayoub Waheid Föreningen Redline Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-24
Ferdig
Neo Fahlström
MMA Center IF
Seier på submission - 01:50
Sam Francke Lindvall Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
A-34
Ferdig
Novak Dragutinovic
MMA Center IF
Seier på submission - 01:48
Quirijn Niehorster House of Samurai IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
E-33
Ferdig
Rafael Fall
Halmstad kampsportsförening
Seier med poeng - 03:00
Gabriel Alfaro Rizzi Dynamix Herrljunga
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-29
Ferdig
Emanuel Franco Requena
House of Samurai IF
Simon Wolm Skanörs MMA-klubb Seier på submission - 01:43
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-25
Ferdig
Leo Barner
MMA Center IF
Seier på submission - 00:11
Vincent Falkheden Fightzone Malmö
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-42
Ferdig
Ella Julia Alma Casimiro
MMA Center IF
Seier på submission - 01:52
Embla Kretz Lund Grappling Academy
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-25
Ferdig
Davian Flores
MMA Center IF
Kian Torabi Art of Roll IF Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
D-24
Ferdig
Valton Molloy
Fightzone Malmö
Bekdash Fakhro Art of Roll IF Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -31,2 kg
(Söndag)
E-29
Ferdig
Lionel Rexhepi
Fightzone Malmö
Ayoub Waheid Föreningen Redline Seier på submission - 01:00
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
F-29
Ferdig
Keitaro Fujita
Lund Grappling Academy
Jack Delbréus Föreningen Frontier MMA Akademi Seier på submission - 00:26
Boys Gi / White & Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
B-26
Ferdig
Deanilion Maito Bluefield
YIK.DK / Brotherhood
Nico Dickinson YIK.DK / Brotherhood Seier med poeng - 04:00
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-37
Ferdig
Maya King
Föreningen Redline
Tinka Herceg SIAM BJJ / Halavanca Seier på submission - 00:30
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-26
Ferdig
Milton Åberg
MMA Center IF
Mehdi Almashat Art of Roll IF Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
D-31
Ferdig
Anessia Stanisic
Fightzone Malmö
Seier på submission - 02:53
Lily Augustsson Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Girls Gi / Grey & Yellow / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-28
Ferdig
Sinem Haskan
Fightzone Malmö
Novalie Strigér Prana Jiu Jitsu klubb Seier på submission - 01:37
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-26
Ferdig
Sam Francke Lindvall
Fightzone Malmö
Leo Barner MMA Center IF Seier på submission - 00:24
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-40
Ferdig
Tinka Herceg
SIAM BJJ / Halavanca
Seier på submission - 01:04
Cassandra Baes Svedala Kampsportsförening
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-27
Ferdig
Neo Fahlström
MMA Center IF
Seier på submission - 00:41
Vincent Falkheden Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
E-34
Ferdig
Wictor Fred
Fenix Budo & Kampsportsförening
Emin Kobilica Fightzone Malmö Seier med poeng - 03:00