Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-18
Ferdig
Pax Hulthen
Conde IF
Seier på submission - 02:01
Nathan Alun Morgan Limitless Malmö
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Söndag)
C-10
Ferdig
Céline Spina
Kaisho Kampsportklubb
Seier med poeng - 04:00
Medina Dani Föreningen Redline
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-12
Ferdig
Nora Ashjaei
Art of Roll IF
Hanna Selin Fenix Budo & Kampsportsförening Seier med poeng - 04:00
Boys & Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite III (6yrs) Pee Wee (7yrs) / -25 kg
(Söndag)
Ferdig
Ali Neamat
Art of Roll IF
Maria Kalogeropulos Art of Roll IF Seier på Walkover
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-22
Ferdig
Sam M. Figueroa
Art of Roll IF
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Adam Elhoss Föreningen Redline
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
D-17
Ferdig
Younes Mrad
MMA Center IF
Seier på submission - 00:36
Anton Koval Limitless Malmö
Boys & Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-17
Ferdig
Rina Sahitolli
Föreningen Redline
Seier med poeng - 02:59
Naima Mouat Fightzone Malmö
Boys & Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite III (6yrs) Pee Wee (7yrs) / -25 kg
(Söndag)
Ferdig
Ali Fakhro
Art of Roll IF
Seier på Walkover
Ali Neamat Art of Roll IF
Girls Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
E-19
Ferdig
Tyra Cavallin Cordesius
Fightzone Malmö
Seier med poeng - 03:00
Klara Ivanovic Art of Roll IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-15
Ferdig
Eldin Ajkic
Fightzone Malmö
Yasin Zinedine Resne Art of Roll IF Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -28 kg
(Söndag)
D-16
Ferdig
Alina Dreshaj
Art of Roll IF
Lia Kakula-Iedan Fightzone Malmö Seier på submission - 00:32
Girls Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) & Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-14
Ferdig
Vanessa Stanisic
Fightzone Malmö
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:45
Leyla Küçük Vesikko Fightzone Malmö
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
D-18
Ferdig
Younes Mrad
MMA Center IF
Seier på submission - 03:00
Joel Jönsson Fightzone Malmö
Boys & Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-14
Ferdig
Aarav Gautam
Fenix Budo & Kampsportsförening
Evin Hukanovic Mehmedagic Art of Roll IF Seier ved dommeravgjørelse - 01:12
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
A-24
Ferdig
Noah M. Figueroa
Art of Roll IF
Oscar Andersson Mölndals kampsportsförening Seier på submission - 00:41
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Söndag)
C-13
Ferdig
Jolie Dasht
Föreningen Redline
Seier på submission - 02:04
Medina Dani Föreningen Redline
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) & Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-16
Ferdig
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 00:17
Hedvig Aggeklint Prana Jiu Jitsu klubb
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-20
Ferdig
Adam Elhoss
Föreningen Redline
Pax Hulthen Conde IF Seier på submission - 01:05
Girls Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
E-20
Ferdig
Elise Torabi
Art of Roll IF
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Elise Delbréus Föreningen Frontier MMA Akademi
Girls Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) & Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-15
Ferdig
Céline Karlsson Cherbak
MMA Center IF
Seier på submission - 00:25
Meryem Özturk Föreningen Redline
Boys & Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-15
Ferdig
Rina Sahitolli
Föreningen Redline
Rafael Karlsson Terán Lund Grappling Academy Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
E-21
Ferdig
Elise Delbréus
Föreningen Frontier MMA Akademi
Seier på submission - 01:16
Tyra Cavallin Cordesius Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-19
Ferdig
Noah El Ghazzi
Fightzone Malmö
Seier med poeng - 04:00
Florian Linde Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
A-25
Ferdig
Oscar Andersson
Mölndals kampsportsförening
Theo Ivanovic Art of Roll IF Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-20
Ferdig
Dusica Stamenkovic
Fightzone Malmö
Jasmine Ashjaei Art of Roll IF Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
D-28
Ferdig
Younes Rahimi
Fightzone Malmö
Gabriel El-Khatib Fenix Budo & Kampsportsförening Seier på submission - 01:30
Boys & Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-18
Ferdig
Evin Hukanovic Mehmedagic
Art of Roll IF
Naima Mouat Fightzone Malmö Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) & Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-17
Ferdig
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 01:26
Mannie Cutic Kaisho Kampsportklubb
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
A-26
Ferdig
William Falkheden
Fightzone Malmö
Seier på submission - 01:39
Luan Lindgren Fightzone Malmö
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
D-19
Ferdig
Joel Jönsson
Fightzone Malmö
Seier på submission - 00:45
Anton Koval Limitless Malmö
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
E-25
Ferdig
Sam Höglund Vermandis
Lund Grappling Academy
Omar Almassri Fightzone Malmö Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-20
Ferdig
Pascal Derakhti
Lund Grappling Academy
Seier på submission - 01:54
Mandela Heinrich Sager Söderåsen BJJ & Mental Fitness