Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-30
Ferdig
Noa Cavallin Cordesius
Fightzone Malmö
Seier på submission - 03:00
Abraham Jensen Föreningen Frontier MMA Akademi
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-39
Ferdig
Ella Julia Alma Casimiro
MMA Center IF
Seier på submission - 02:39
Maya King Föreningen Redline
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
D-29
Ferdig
Theodor Bonde
Föreningen Redline
Seier med poeng - 03:00
Valton Molloy Fightzone Malmö
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-27
Ferdig
Kian Torabi
Art of Roll IF
Seier på submission - 00:55
Milton Åberg MMA Center IF
Boys Gi / White & Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
B-27
Ferdig
Nico Dickinson
YIK.DK / Brotherhood
Seier med poeng - 04:00
Sam Tallefors Växjö Titans Kampsportsförening
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -31,2 kg
(Söndag)
E-32
Ferdig
Lionel Rexhepi
Fightzone Malmö
Hamza Fakhro Art of Roll IF Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-38
Ferdig
Tinka Herceg
SIAM BJJ / Halavanca
Embla Kretz Lund Grappling Academy Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
F-30
Ferdig
Jack Delbréus
Föreningen Frontier MMA Akademi
Seier med poeng - 04:00
Leopold Buur Spring Jiu Jitsu
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
D-32
Ferdig
Lily Augustsson
Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF Seier på submission - 00:35
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-28
Ferdig
Davian Flores
MMA Center IF
Mehdi Almashat Art of Roll IF Seier på submission - 01:04
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
E-35
Ferdig
Rafael Fall
Halmstad kampsportsförening
Seier på submission - 01:02
Emin Kobilica Fightzone Malmö
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
D-33
Ferdig
Nellie Machado
Fightzone Malmö
Amina Hamarsheh Fightzone Malmö Seier på submission - 00:50
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
F-31
Ferdig
Keitaro Fujita
Lund Grappling Academy
Leon Ettwein Fightzone Malmö Seier på submission - 01:33
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
E-36
Ferdig
Gabriel Alfaro Rizzi
Dynamix Herrljunga
Seier på submission - 01:30
Wictor Fred Fenix Budo & Kampsportsförening
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-36
Ferdig
Benjamin Kuster
Kaisho Kampsportklubb
Feras Al-shariah Art of Roll IF Seier på submission - 01:07
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-43
Ferdig
Maya King
Föreningen Redline
Cassandra Baes Svedala Kampsportsförening Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-31
Ferdig
Noa Cavallin Cordesius
Fightzone Malmö
Simon Wolm Skanörs MMA-klubb Seier med poeng - 04:00
Girls Gi / Grey & Yellow / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-29
Ferdig
Aya Fakhro
Föreningen Redline
Novali Steiner Lund Grappling Academy Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
E-39
Ferdig
Elvin Kobilica
Fightzone Malmö
August Mugelli Limitless Malmö Seier på submission - 01:14
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
F-34
Ferdig
Inez Tanzborn
Kaisho Kampsportklubb
Seier med poeng - 03:00
Charli Jaltém Magnusson Kaisho Kampsportklubb
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
D-34
Ferdig
Nellie Machado
Fightzone Malmö
Villemo Lundgren Fightzone Malmö Seier på submission - 02:00
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-32
Ferdig
Abraham Jensen
Föreningen Frontier MMA Akademi
Seier med poeng - 04:00
Emanuel Franco Requena House of Samurai IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
E-37
Ferdig
Rafael Fall
Halmstad kampsportsförening
Seier på submission - 01:36
Wictor Fred Fenix Budo & Kampsportsförening
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-44
Ferdig
Tinka Herceg
SIAM BJJ / Halavanca
Ella Julia Alma Casimiro MMA Center IF Seier på submission - 02:28
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
F-32
Ferdig
Leon Ettwein
Fightzone Malmö
Jack Delbréus Föreningen Frontier MMA Akademi Seier på submission - 00:28
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Söndag)
D-37
Ferdig
Neo Latrache
SIAM BJJ / Halavanca
Viktor Hoffmann SIAM BJJ / Halavanca Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:59
Girls Gi / Grey & Yellow / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-30
Ferdig
Novalie Strigér
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 03:56
Carma Sandqvist Checkmat Haninge
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
F-33
Ferdig
Keitaro Fujita
Lund Grappling Academy
Seier på submission - 02:24
Leopold Buur Spring Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
E-38
Ferdig
Emin Kobilica
Fightzone Malmö
Gabriel Alfaro Rizzi Dynamix Herrljunga Seier på submission - 00:59
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-41
Ferdig
Embla Kretz
Lund Grappling Academy
Seier på submission - 00:46
Maya King Föreningen Redline
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
E-40
Ferdig
Elvin Kobilica
Fightzone Malmö
August Mugelli Limitless Malmö Seier på submission - 00:56
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
D-35
Ferdig
Villemo Lundgren
Fightzone Malmö
Amina Hamarsheh Fightzone Malmö Seier med poeng - 04:00