Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
D-26
Gotowy
Bekdash Fakhro
Art of Roll IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Theodor Bonde Föreningen Redline
Girls Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) & Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-19
Gotowy
Leyla Küçük Vesikko
Fightzone Malmö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Meryem Özturk Föreningen Redline
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -31,2 kg
(Söndag)
Gotowy
Lionel Rexhepi
Fightzone Malmö
Wygrana walkowerem
Filip Rakowski Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
A-32
Gotowy
Maximilian Flores
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Quirijn Niehorster House of Samurai IF
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-23
Gotowy
Mandela Heinrich Sager
Söderåsen BJJ & Mental Fitness
Wygrana na punkty - 04:00
Florian Linde Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-23
Gotowy
Neo Fahlström
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Leo Barner MMA Center IF
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
Gotowy
Marius Hammarström
Fenix Budo & Kampsportsförening
Omar Almassri Fightzone Malmö Wygrana walkowerem
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-24
Gotowy
Mehdi Almashat
Art of Roll IF
Wygrana na punkty - 03:00
Kian Torabi Art of Roll IF
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
D-30
Gotowy
Anessia Stanisic
Fightzone Malmö
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-36
Gotowy
Cassandra Baes
Svedala Kampsportsförening
Ella Julia Alma Casimiro MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
F-28
Gotowy
Leopold Buur
Spring Jiu Jitsu
Leon Ettwein Fightzone Malmö Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-24
Gotowy
Noah El Ghazzi
Fightzone Malmö
Wygrana na punkty - 04:00
Pascal Derakhti Lund Grappling Academy
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -31,2 kg
(Söndag)
E-28
Gotowy
Hamza Fakhro
Art of Roll IF
Ayoub Waheid Föreningen Redline Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-24
Gotowy
Neo Fahlström
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Sam Francke Lindvall Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
A-34
Gotowy
Novak Dragutinovic
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Quirijn Niehorster House of Samurai IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
E-33
Gotowy
Rafael Fall
Halmstad kampsportsförening
Wygrana na punkty - 03:00
Gabriel Alfaro Rizzi Dynamix Herrljunga
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-29
Gotowy
Emanuel Franco Requena
House of Samurai IF
Simon Wolm Skanörs MMA-klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-25
Gotowy
Leo Barner
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Vincent Falkheden Fightzone Malmö
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-42
Gotowy
Ella Julia Alma Casimiro
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Embla Kretz Lund Grappling Academy
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-25
Gotowy
Davian Flores
MMA Center IF
Kian Torabi Art of Roll IF Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
D-24
Gotowy
Valton Molloy
Fightzone Malmö
Bekdash Fakhro Art of Roll IF Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -31,2 kg
(Söndag)
E-29
Gotowy
Lionel Rexhepi
Fightzone Malmö
Ayoub Waheid Föreningen Redline Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
F-29
Gotowy
Keitaro Fujita
Lund Grappling Academy
Jack Delbréus Föreningen Frontier MMA Akademi Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Boys Gi / White & Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
B-26
Gotowy
Deanilion Maito Bluefield
YIK.DK / Brotherhood
Nico Dickinson YIK.DK / Brotherhood Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-37
Gotowy
Maya King
Föreningen Redline
Tinka Herceg SIAM BJJ / Halavanca Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-26
Gotowy
Milton Åberg
MMA Center IF
Mehdi Almashat Art of Roll IF Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
D-31
Gotowy
Anessia Stanisic
Fightzone Malmö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Lily Augustsson Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Girls Gi / Grey & Yellow / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-28
Gotowy
Sinem Haskan
Fightzone Malmö
Novalie Strigér Prana Jiu Jitsu klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-26
Gotowy
Sam Francke Lindvall
Fightzone Malmö
Leo Barner MMA Center IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-40
Gotowy
Tinka Herceg
SIAM BJJ / Halavanca
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Cassandra Baes Svedala Kampsportsförening
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-27
Gotowy
Neo Fahlström
MMA Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Vincent Falkheden Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
E-34
Gotowy
Wictor Fred
Fenix Budo & Kampsportsförening
Emin Kobilica Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 03:00