Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
D-26
Färdig
Bekdash Fakhro
Art of Roll IF
Vann på Submission - 01:53
Theodor Bonde Föreningen Redline
Girls Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) & Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-19
Färdig
Leyla Küçük Vesikko
Fightzone Malmö
Vann på Submission - 00:11
Meryem Özturk Föreningen Redline
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -31,2 kg
(Söndag)
Färdig
Lionel Rexhepi
Fightzone Malmö
Vann på Walkover
Filip Rakowski Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
A-32
Färdig
Maximilian Flores
MMA Center IF
Vann på Submission - 01:34
Quirijn Niehorster House of Samurai IF
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-23
Färdig
Mandela Heinrich Sager
Söderåsen BJJ & Mental Fitness
Vann på poäng - 04:00
Florian Linde Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-23
Färdig
Neo Fahlström
MMA Center IF
Vann på Submission - 01:37
Leo Barner MMA Center IF
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
Färdig
Marius Hammarström
Fenix Budo & Kampsportsförening
Omar Almassri Fightzone Malmö Vann på Walkover
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-24
Färdig
Mehdi Almashat
Art of Roll IF
Vann på poäng - 03:00
Kian Torabi Art of Roll IF
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
D-30
Färdig
Anessia Stanisic
Fightzone Malmö
Sofia Reis Braga Macedo MMA Center IF Vann på Submission - 01:58
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-36
Färdig
Cassandra Baes
Svedala Kampsportsförening
Ella Julia Alma Casimiro MMA Center IF Vann på Submission - 03:25
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
F-28
Färdig
Leopold Buur
Spring Jiu Jitsu
Leon Ettwein Fightzone Malmö Vann på Submission - 01:34
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-24
Färdig
Noah El Ghazzi
Fightzone Malmö
Vann på poäng - 04:00
Pascal Derakhti Lund Grappling Academy
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -31,2 kg
(Söndag)
E-28
Färdig
Hamza Fakhro
Art of Roll IF
Ayoub Waheid Föreningen Redline Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-24
Färdig
Neo Fahlström
MMA Center IF
Vann på Submission - 01:50
Sam Francke Lindvall Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
A-34
Färdig
Novak Dragutinovic
MMA Center IF
Vann på Submission - 01:48
Quirijn Niehorster House of Samurai IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
E-33
Färdig
Rafael Fall
Halmstad kampsportsförening
Vann på poäng - 03:00
Gabriel Alfaro Rizzi Dynamix Herrljunga
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-29
Färdig
Emanuel Franco Requena
House of Samurai IF
Simon Wolm Skanörs MMA-klubb Vann på Submission - 01:43
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-25
Färdig
Leo Barner
MMA Center IF
Vann på Submission - 00:11
Vincent Falkheden Fightzone Malmö
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-42
Färdig
Ella Julia Alma Casimiro
MMA Center IF
Vann på Submission - 01:52
Embla Kretz Lund Grappling Academy
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-25
Färdig
Davian Flores
MMA Center IF
Kian Torabi Art of Roll IF Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
D-24
Färdig
Valton Molloy
Fightzone Malmö
Bekdash Fakhro Art of Roll IF Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -31,2 kg
(Söndag)
E-29
Färdig
Lionel Rexhepi
Fightzone Malmö
Ayoub Waheid Föreningen Redline Vann på Submission - 01:00
Boys Gi / White & Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
F-29
Färdig
Keitaro Fujita
Lund Grappling Academy
Jack Delbréus Föreningen Frontier MMA Akademi Vann på Submission - 00:26
Boys Gi / White & Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
B-26
Färdig
Deanilion Maito Bluefield
YIK.DK / Brotherhood
Nico Dickinson YIK.DK / Brotherhood Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-37
Färdig
Maya King
Föreningen Redline
Tinka Herceg SIAM BJJ / Halavanca Vann på Submission - 00:30
Boys Gi / White & Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
C-26
Färdig
Milton Åberg
MMA Center IF
Mehdi Almashat Art of Roll IF Vann på poäng - 03:00
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Söndag)
D-31
Färdig
Anessia Stanisic
Fightzone Malmö
Vann på Submission - 02:53
Lily Augustsson Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Girls Gi / Grey & Yellow / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-28
Färdig
Sinem Haskan
Fightzone Malmö
Novalie Strigér Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 01:37
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-26
Färdig
Sam Francke Lindvall
Fightzone Malmö
Leo Barner MMA Center IF Vann på Submission - 00:24
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Söndag)
A-40
Färdig
Tinka Herceg
SIAM BJJ / Halavanca
Vann på Submission - 01:04
Cassandra Baes Svedala Kampsportsförening
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-27
Färdig
Neo Fahlström
MMA Center IF
Vann på Submission - 00:41
Vincent Falkheden Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
E-34
Färdig
Wictor Fred
Fenix Budo & Kampsportsförening
Emin Kobilica Fightzone Malmö Vann på poäng - 03:00