Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
D-13
Färdig
Walid Abu Elhuda
SIAM BJJ / Halavanca
Vann på Submission - 01:13
Sora Fujiwara Limitless Malmö
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-11
Färdig
Ellie Nadjimi
Fightzone Malmö
Albenita Merovci Trelleborg Muay Thai Klubb Vann på poäng - 03:00
Boys & Girls Gi / White / Mighty Mite II (5yrs) & Mighty Mite III (6yrs) / 20,0 kg
(Söndag)
F-10
Färdig
Benjamin Khattab
Fightzone Malmö
Vann på poäng - 01:59
Saga Isaksson Fightzone Malmö
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite III (6yrs) & Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
E-9
Färdig
Aysha El Zarif
Aliyah Al-Istarabadi Föreningen Redline Vann på Submission - 01:17
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
B-9
Färdig
Adara Imogen Morgan
Limitless Malmö
Vann på poäng - 03:00
Jenie Dasht Föreningen Redline
Boys & Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite III (6yrs) Pee Wee (7yrs) / -25 kg
(Söndag)
E-13
Färdig
Felipe Dos Reis Braga Macedo
MMA Center IF
Vann på domslut - 02:00
Maria Kalogeropulos Art of Roll IF
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-12
Färdig
Amilia Pletilic
Isabella Holmberg Fightzone Malmö Vann på Submission - 01:03
Boys & Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-12
Färdig
Naima Mouat
Fightzone Malmö
Vann på poäng - 03:00
Aarav Gautam Fenix Budo & Kampsportsförening
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Söndag)
C-8
Färdig
Minelle Anehamre
Lund Grappling Academy
Jolie Dasht Föreningen Redline Vann på Submission - 00:36
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
D-11
Färdig
Yanina Dani
Föreningen Redline
Vann på poäng - 03:00
Jibril Khattab Fightzone Malmö
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-10
Färdig
Millie Ekblad Bengtsson
Föreningen Redline
Hanna Selin Fenix Budo & Kampsportsförening Vann på Submission - 01:33
Boys & Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite III (6yrs) Pee Wee (7yrs) / -25 kg
(Söndag)
E-14
Färdig
Reni Begotaraj
Föreningen Redline
Vann på Submission - 01:13
Ali Neamat Art of Roll IF
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-15
Färdig
Sam M. Figueroa
Art of Roll IF
Pax Hulthen Conde IF Vann på Submission - 02:36
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Söndag)
C-9
Färdig
Medina Dani
Föreningen Redline
Nina Ingholt Nybro Kampsport Center IF Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
D-10
Färdig
Sora Fujiwara
Limitless Malmö
Danjell Elhoss Föreningen Redline Vann på Submission - 00:24
Boys & Girls Gi / White / Mighty Mite II (5yrs) & Mighty Mite III (6yrs) / 20,0 kg
(Söndag)
F-11
Färdig
Saga Isaksson
Fightzone Malmö
Youssef Mrad MMA Center IF Vann på Submission - 00:15
Girls Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -28 kg
(Söndag)
D-14
Färdig
Alma Hammarlind
P2 Bjj
Lia Kakula-Iedan Fightzone Malmö Vann på domslut - 03:00
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-16
Färdig
Adam Elhoss
Föreningen Redline
Vann på Submission - 03:09
Nathan Alun Morgan Limitless Malmö
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-13
Färdig
Max Hammarlind
P2 Bjj
Vann på Submission - 00:02
Yasin Zinedine Resne Art of Roll IF
Boys & Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite III (6yrs) Pee Wee (7yrs) / -25 kg
(Söndag)
E-17
Färdig
Maria Kalogeropulos
Art of Roll IF
Vann på poäng - 02:00
Ali Fakhro Art of Roll IF
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Söndag)
C-12
Färdig
Minelle Anehamre
Lund Grappling Academy
Céline Spina Kaisho Kampsportklubb Vann på poäng - 04:00
Boys & Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite III (6yrs) Pee Wee (7yrs) / -25 kg
(Söndag)
E-16
Färdig
Felipe Dos Reis Braga Macedo
MMA Center IF
Vann på Submission - 00:26
Ali Neamat Art of Roll IF
Boys & Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-13
Färdig
Evin Hukanovic Mehmedagic
Art of Roll IF
Rina Sahitolli Föreningen Redline Vann på poäng - 03:00
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-11
Färdig
Millie Ekblad Bengtsson
Föreningen Redline
Nora Ashjaei Art of Roll IF Vann på Submission - 02:33
Boys & Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite III (6yrs) Pee Wee (7yrs) / -25 kg
(Söndag)
E-15
Färdig
Reni Begotaraj
Föreningen Redline
Ali Fakhro Art of Roll IF Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
A-23
Färdig
Noah M. Figueroa
Art of Roll IF
Theo Ivanovic Art of Roll IF Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
B-14
Färdig
Max Hammarlind
P2 Bjj
Vann på Submission - 01:29
Eldin Ajkic Fightzone Malmö
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
D-12
Färdig
Jibril Khattab
Fightzone Malmö
Vann på Submission - 01:28
Danjell Elhoss Föreningen Redline
Boys & Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Söndag)
F-19
Färdig
Aarav Gautam
Fenix Budo & Kampsportsförening
Rafael Karlsson Terán Lund Grappling Academy Vann på poäng - 03:00
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Söndag)
C-11
Färdig
Nina Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Jolie Dasht Föreningen Redline Vann på Submission - 00:14
Girls Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -28 kg
(Söndag)
D-15
Färdig
Alma Hammarlind
P2 Bjj
Vann på Submission - 02:07
Alina Dreshaj Art of Roll IF
Boys & Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite III (6yrs) Pee Wee (7yrs) / -25 kg
(Söndag)
E-18
Färdig
Reni Begotaraj
Föreningen Redline
Felipe Dos Reis Braga Macedo MMA Center IF Vann på Submission - 01:08