Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
B-3
Färdig
Sami Mirza
Art of Roll IF
Oskar Rakowski Fightzone Malmö Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
A-4
Färdig
Dion Rexhepi
Fightzone Malmö
Leon Fahlström MMA Center IF Vann på Submission - 01:10
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite III (6yrs) & Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
E-6
Färdig
Aliyah Al-Istarabadi
Föreningen Redline
Joline Andersson Mölndals kampsportsförening Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
D-5
Färdig
Jibril Khattab
Fightzone Malmö
Vann på Submission - 00:52
Sora Fujiwara Limitless Malmö
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-8
Färdig
Isabella Holmberg
Fightzone Malmö
Ellie Nadjimi Fightzone Malmö Vann på Submission - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Söndag)
D-3
Färdig
Otis Axelsson
Halmstad kampsportsförening
Liam Aronsson Conde IF Vann på Submission - 00:41
Boys & Girls Gi / White / Mighty Mite II (5yrs) / 17,90 kg
(Söndag)
F-2
Färdig
Daniel Baker
MMA Center IF
Love Sterzel Föreningen Redline Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
B-4
Färdig
Nicolas Danerson
Lund Grappling Academy
Viktor Löveborn Fightzone Malmö Vann via diskvalificering - 02:10
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
D-6
Färdig
Walid Abu Elhuda
SIAM BJJ / Halavanca
Vann på Submission - 02:09
Danjell Elhoss Föreningen Redline
Boys & Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite III (6yrs) Pee Wee (7yrs) / -25 kg
(Söndag)
E-11
Färdig
Maria Kalogeropulos
Art of Roll IF
Reni Begotaraj Föreningen Redline Vann på domslut - 02:00
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Söndag)
C-5
Färdig
Nina Ingholt
Nybro Kampsport Center IF
Minelle Anehamre Lund Grappling Academy Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite III (6yrs) & Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
E-10
Färdig
Emma Hasselblad
Fenix Budo & Kampsportsförening
Leonora Brockdorff Bjj3000 Vann på Submission - 00:25
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
B-8
Färdig
Nelia Asgarian Wennergren
Lund Grappling Academy
Vann på poäng - 03:00
Adara Imogen Morgan Limitless Malmö
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
D-7
Färdig
Sora Fujiwara
Limitless Malmö
Yanina Dani Föreningen Redline Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
A-5
Färdig
Damian Rashid
MMA Center IF
Vann på Submission - 01:10
Dion Rexhepi Fightzone Malmö
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
C-3
Färdig
Sixten Lützen
SIAM BJJ / Halavanca
Leo Korazija Fightzone Malmö Vann på poäng - 03:00
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite III (6yrs) & Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
E-7
Färdig
Joline Andersson
Mölndals kampsportsförening
Vann på Submission - 01:29
Aysha El Zarif
Boys & Girls Gi / White / Mighty Mite II (5yrs) & Mighty Mite III (6yrs) / 20,0 kg
(Söndag)
F-9
Färdig
Benjamin Khattab
Fightzone Malmö
Youssef Mrad MMA Center IF Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
A-6
Färdig
Maximilian Magarzo
Limitless Malmö
Leon Fahlström MMA Center IF Vann på Submission - 00:43
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-9
Färdig
Amilia Pletilic
Ellie Nadjimi Fightzone Malmö Vann på Submission - 00:35
Boys & Girls Gi / White / Mighty Mite II (5yrs) / 17,90 kg
(Söndag)
F-4
Färdig
Love Sterzel
Föreningen Redline
Amira Al-Istarabadi Föreningen Redline Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
B-5
Färdig
Sami Mirza
Art of Roll IF
Vann på Submission - 01:16
Viktor Löveborn Fightzone Malmö
Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite III (6yrs) & Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
E-8
Färdig
Leonora Brockdorff
Bjj3000
Aliyah Al-Istarabadi Föreningen Redline Vann på poäng - 02:00
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-10
Färdig
Albenita Merovci
Trelleborg Muay Thai Klubb
Vann på Submission - 00:17
Isabella Holmberg Fightzone Malmö
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Söndag)
C-6
Färdig
Minelle Anehamre
Lund Grappling Academy
Vann på poäng - 04:00
Medina Dani Föreningen Redline
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
D-9
Färdig
Walid Abu Elhuda
SIAM BJJ / Halavanca
Jibril Khattab Fightzone Malmö Vann på poäng - 03:00
Boys & Girls Gi / White / Mighty Mite II (5yrs) / 17,90 kg
(Söndag)
F-7
Färdig
Daniel Baker
MMA Center IF
Aliyan Al-Istarabadi Föreningen Redline Vann på Submission - 00:49
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
D-8
Färdig
Danjell Elhoss
Föreningen Redline
Yanina Dani Föreningen Redline Vann på Submission - 01:16
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -30,2 kg
(Söndag)
B-6
Färdig
Oskar Rakowski
Fightzone Malmö
Vann på poäng - 03:00
Nicolas Danerson Lund Grappling Academy
Boys & Girls Gi / White & Grey / Mighty Mite III (6yrs) Pee Wee (7yrs) / -25 kg
(Söndag)
E-12
Färdig
Ali Fakhro
Art of Roll IF
Vann på poäng - 02:00
Felipe Dos Reis Braga Macedo MMA Center IF
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Söndag)
C-7
Färdig
Céline Spina
Kaisho Kampsportklubb
Vann på poäng - 04:00
Nina Ingholt Nybro Kampsport Center IF
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-13
Färdig
Nathan Alun Morgan
Limitless Malmö
Sam M. Figueroa Art of Roll IF Vann på Submission - 00:25