Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
A-32
Färdig
Aylin Akbas
Bjj3000
Elena Sabbah Bjj3000 Vann på domslut - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
B-36
Färdig
Oliver Hagert
Fenix Budo & Kampsportsförening
Mikkel Tegllund Damgaard Renegade Vann på Submission - 00:24
Boys & Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
C-33
Färdig
Mohammed Zeaim
Bjj3000
Vann på Submission - 00:55
Milla Lykkeby Bjj3000
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
A-33
Färdig
Isam Cetiner
Bjj3000
Love Engdahl Frontline Academy Örebro Vann på Submission - 00:20
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
B-37
Färdig
Sture Hallenberg
Apex Kalmar Idrottsförening
Isabella Akbas Bjj3000 Vann på Submission - 00:24
Boys & Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
C-34
Färdig
Einar Wehlin
Frontline Academy Örebro
Noel Redenby Art Of Roll IF Vann på Submission - 00:25
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-36
Färdig
Sonja Wehlin
Frontline Academy Örebro
Salim Sabbah Bjj3000 Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-40
Färdig
Liam Kvist
Art Of Roll IF
Marcus Rachmanski Arte Suave DK Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-35
Färdig
Frederik Belbin
Renegade
Gabriel Raflund Sommerv Art Of Roll IF Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
A-34
Färdig
Isam Cetiner
Bjj3000
Love Engdahl Frontline Academy Örebro Vann på domslut - 03:00
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-41
Färdig
Unknown User
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Mate Kacic-Barsic Art Of Roll IF Vann på Submission - 00:36
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-36
Färdig
Adrian Stridbeck
Svedala Kampsportsförening
Vann på Submission - 01:44
Rebecca Yakubi IF Stockholm BJJ-Center
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-42
Färdig
Liam Kvist
Art Of Roll IF
Joel Nordby Apex Kalmar Idrottsförening Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-37
Färdig
Alina Bergström
Apex Kalmar Idrottsförening
Christoffer Rebernik Bjj3000 Vann på poäng - 03:00
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-37
Färdig
Frederik Belbin
Renegade
Elias Alhquist Art Of Roll IF Vann via diskvalificering - 00:12
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-38
Färdig
Gabriel Raflund Sommerv
Art Of Roll IF
Adrian Stridbeck Svedala Kampsportsförening Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-43
Färdig
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Vann på Submission - 00:20
Julius Mørck Arte Suave DK
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-38
Färdig
Sonja Wehlin
Frontline Academy Örebro
Vann på poäng - 03:00
Alina Bergström Apex Kalmar Idrottsförening
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-44
Färdig
Unknown User
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Joel Nordby Apex Kalmar Idrottsförening Vann på Submission - 01:09
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-45
Färdig
Liam Kvist
Art Of Roll IF
Mate Kacic-Barsic Art Of Roll IF Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-39
Färdig
Rebecca Yakubi
IF Stockholm BJJ-Center
Elias Alhquist Art Of Roll IF Vann på Submission - 02:51
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-39
Färdig
Salim Sabbah
Bjj3000
Christoffer Rebernik Bjj3000 Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-46
Färdig
Unknown User
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Julius Mørck Arte Suave DK Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
A-42
Färdig
Vilhelm Björkwall
Prana Jiu Jitsu klubb
Marlon Dohlmann Vann på poäng
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
Färdig
Frederik Belbin
Renegade
Adrian Stridbeck Svedala Kampsportsförening Vann på Walkover
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
Färdig
Gabriel Raflund Sommerv
Art Of Roll IF
Rebecca Yakubi IF Stockholm BJJ-Center Vann på Walkover
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-40
Färdig
Adrian Stridbeck
Svedala Kampsportsförening
Vann på poäng - 04:00
Elias Alhquist Art Of Roll IF
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-47
Färdig
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Vann via diskvalificering - 00:53
Joel Nordby Apex Kalmar Idrottsförening
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-40
Färdig
Sonja Wehlin
Frontline Academy Örebro
Vann på domslut - 03:00
Christoffer Rebernik Bjj3000
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-48
Färdig
Mate Kacic-Barsic
Art Of Roll IF
Vann på poäng - 04:00
Julius Mørck Arte Suave DK
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
Färdig
Frederik Belbin
Renegade
Rebecca Yakubi IF Stockholm BJJ-Center Vann på Walkover
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-41
Färdig
Salim Sabbah
Bjj3000
Vann på poäng - 03:00
Alina Bergström Apex Kalmar Idrottsförening