Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
B-4
Färdig
Oliver Vorm
Renegade
Markus Johansson Föreningen Frontier MMA Akademi Vann på Submission - 01:58
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
B-6
Färdig
Mathias Persson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Vann på poäng - 06:00
Oscar Alsing Nacka Dojo IF
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag)
C-5
Färdig
Philip Juhlin
Lund Grappling Academy
Vann på Submission - 01:49
Jacob Krebs Aalborg Selvforsvar og Ju-jitsu
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
A-4
Färdig
Jonatan Ström
Lund Grappling Academy
Oskar Lindgren Prana Jiu Jitsu klubb Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag)
C-6
Färdig
Alex Eslick
Lund Grappling Academy
Vann på poäng - 05:00
Jona Olander Ystad sportklubb Bjj
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
Färdig
Christian Artback
Apex Kalmar Idrottsförening
Vann på Walkover - 00:55
Oliver Vorm Renegade
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
A-5
Färdig
Alfred Lindeborg
Lund Grappling Academy
Vann på poäng - 05:00
Thor Hougaard Arte Suave DK
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag)
C-7
Färdig
Olle Rosander
Lund Grappling Academy
Vann på poäng - 05:00
Oskar Andersson Lund Grappling Academy
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
B-7
Färdig
Mathias Persson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Vann på Submission - 02:21
Emil Jensen Choke Academy
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
A-6
Färdig
Johan Tömmernes
Fightzone Malmö
Vann på Submission - 04:24
Oskar Lindgren Prana Jiu Jitsu klubb
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Söndag)
C-2
Färdig
Danielle Jana Schönborn
Valhalla Jiu Jitsu IF
Lina Andersson Lund Grappling Academy Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
B-8
Färdig
Christian Edlund
Ystad sportklubb Bjj
Vann på Submission - 03:37
Tim Rasmussen Rumble Sports
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag)
A-9
Färdig
Zulfo Barakovic
Fightzone Malmö
Robin Vendel Lund Grappling Academy Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
B-5
Färdig
Adam Friberg
Valhalla Jiu Jitsu IF
Vann på Submission - 03:16
Markus Johansson Föreningen Frontier MMA Akademi
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag)
C-8
Färdig
Johannes Lindvall
Lund Grappling Academy
Vann på Submission - 02:37
Chris Christoffersen Föreningen Frontier MMA Akademi
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag)
C-9
Färdig
Philip Juhlin
Lund Grappling Academy
Ralph Romero Föreningen Frontier MMA Akademi Vann på Submission - 03:23
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
A-7
Färdig
Thor Hougaard
Arte Suave DK
Vann på Submission - 03:35
Oskar Lindgren Prana Jiu Jitsu klubb
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
B-9
Färdig
Emil Jensen
Choke Academy
Vann på Submission - 01:13
Tim Rasmussen Rumble Sports
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag)
B-11
Färdig
Philip Mørk
Aalborg Selvforsvar og Ju-jitsu
Vann på Submission - 01:57
Carl Ljungkvist Lund Grappling Academy
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag)
C-10
Färdig
Alex Eslick
Lund Grappling Academy
Vann på poäng - 05:00
Viktor Ask Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag)
A-10
Färdig
Jimmy Lindblad
Föreningen Frontier MMA Akademi
Emil Henriksen Odense Bushido Klub Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag)
B-12
Färdig
Andreas Andersen
Arte Suave DK
Vann via diskvalificering - 04:37
Hassan Mohammedi Växjö Titans Kampsportsförening
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag)
C-11
Färdig
Olle Rosander
Lund Grappling Academy
Johannes Lindvall Lund Grappling Academy Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag)
A-11
Färdig
David Gorginzadeh Nielsen
Zebra BJJ / Checkmat
Vann på poäng - 05:00
Daniel Hammerin Växjö Ju-jutsuklubb
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
B-10
Färdig
Mathias Persson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Vann på Submission - 00:48
Christian Edlund Ystad sportklubb Bjj
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag)
B-13
Färdig
Philip Mørk
Aalborg Selvforsvar og Ju-jitsu
Vann på poäng - 05:00
Alexander Pohl Art Of Roll IF
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag)
C-12
Färdig
Ralph Romero
Föreningen Frontier MMA Akademi
Alex Eslick Lund Grappling Academy Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Söndag)
A-8
Färdig
Alfred Lindeborg
Lund Grappling Academy
Vann på poäng - 05:00
Johan Tömmernes Fightzone Malmö
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag)
Färdig
Andreas Andersen
Arte Suave DK
Hano Osman Lund Grappling Academy Vann på Walkover
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag)
A-12
Färdig
Robin Vendel
Lund Grappling Academy
Vann på Submission - 01:35
Emil Henriksen Odense Bushido Klub
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag)
C-15
Färdig
Pawel Armata
Ystad sportklubb Bjj
Vann på Submission - 00:44
Borislav Buckos Malmö Mixed Martial Arts IF
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag)
A-13
Färdig
David Gorginzadeh Nielsen
Zebra BJJ / Checkmat
Vann på poäng - 05:00
John Philip Edstrand Föreningen Frontier MMA Akademi