Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag)
C-16
Färdig
Markus Lilienberg
Fightzone Malmö
Unknown User Art Of Roll IF Vann på poäng - 06:00
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Söndag)
B-15
Färdig
Love Bendroth
Föreningen Frontier MMA Akademi
Hugo Birck Bjerregaard Bjj3000 Vann på poäng - 02:00
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag)
A-16
Färdig
Domagoj Dragicevic
Fightzone Malmö
Vann på Submission - 02:06
Alexander Andersson Fenix Budo & Kampsportsförening
Boys & Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -29 kg
(Söndag)
B-18
Färdig
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Vann på poäng - 03:00
Sofia Ivanovska Art Of Roll IF
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag)
A-14
Färdig
Emil Henriksen
Odense Bushido Klub
John Philip Edstrand Föreningen Frontier MMA Akademi Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag)
C-13
Färdig
Olle Rosander
Lund Grappling Academy
Vann på poäng - 05:00
Ralph Romero Föreningen Frontier MMA Akademi
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag)
Färdig
Alexander Pohl
Art Of Roll IF
Vann på Walkover
Andreas Andersen Arte Suave DK
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Söndag)
B-16
Färdig
Love Bendroth
Föreningen Frontier MMA Akademi
Hugo Birck Bjerregaard Bjj3000 Vann på poäng - 02:00
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag)
A-17
Färdig
Domagoj Dragicevic
Fightzone Malmö
Vann på poäng - 05:00
Mathias Søjborg Aalborg Selvforsvar og Ju-jitsu
Boys & Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -29 kg
(Söndag)
B-19
Färdig
William Veres
Bjj3000
Milo Svikovic Art Of Roll IF Vann på Submission - 00:27
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
C-19
Färdig
Alfred Nebrelius
Lund Grappling Academy
Alexander Wyndhamn Fenix Budo & Kampsportsförening Vann på Submission - 01:42
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag)
B-14
Färdig
Philip Mørk
Aalborg Selvforsvar og Ju-jitsu
Vann på Submission - 04:25
Hano Osman Lund Grappling Academy
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Söndag)
C-14
Färdig
Johannes Lindvall
Lund Grappling Academy
Vann på Submission - 01:07
Alex Eslick Lund Grappling Academy
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag)
A-18
Färdig
Hakim Madamga
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 04:49
Fredrik Tigerschiöld Lund Grappling Academy
Boys & Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -29 kg
(Söndag)
B-20
Färdig
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Vann på Submission - 02:17
William Veres Bjj3000
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag)
C-17
Färdig
Borislav Buckos
Malmö Mixed Martial Arts IF
Vann på poäng - 06:00
Markus Lilienberg Fightzone Malmö
Boys & Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -29 kg
(Söndag)
B-21
Färdig
Sofia Ivanovska
Art Of Roll IF
Milo Svikovic Art Of Roll IF Vann på Submission - 01:13
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Söndag)
A-15
Färdig
Robin Vendel
Lund Grappling Academy
David Gorginzadeh Nielsen Zebra BJJ / Checkmat Vann på Submission - 04:38
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
B-24
Färdig
Oscar Fabian Moraga
Art Of Roll IF
Vann på poäng - 04:00
Theodore Grenmark
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
C-20
Färdig
Hodin Esbelani
Fightzone Malmö
Antonio Patljak Conde IF Vann på Submission - 04:35
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag)
A-19
Färdig
Mathias Søjborg
Aalborg Selvforsvar og Ju-jitsu
Vann på Submission - 02:25
Fredrik Tigerschiöld Lund Grappling Academy
Boys & Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -29 kg
(Söndag)
B-22
Färdig
Leia Drake
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Milo Svikovic Art Of Roll IF Vann på poäng - 03:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
C-21
Färdig
Alexander Wyndhamn
Fenix Budo & Kampsportsförening
Vann på Submission - 00:56
Frederik Joseph Arte Suave DK
Female Gi / Blue / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Söndag)
A-21
Färdig
Eleonora Nocentini Sköldebrink
Art Of Roll IF
Vann på Submission - 03:41
Mette Larsen Arte Suave DK
Boys & Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -29 kg
(Söndag)
B-23
Färdig
Sofia Ivanovska
Art Of Roll IF
Vann på poäng - 03:00
William Veres Bjj3000
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
C-22
Färdig
Antonio Patljak
Conde IF
Victor Wenningstedt CSA.dk Vann på Submission - 04:10
Female Gi / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Söndag)
A-22
Färdig
Thilda Johansson
Fightzone Malmö
Vann på poäng - 05:00
Amanda Heed CHECKMAT INTERNATIONAL
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
B-25
Färdig
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 00:24
Bastian Görlich Fernando Renegade MMA
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
B-26
Färdig
Oscar Fabian Moraga
Art Of Roll IF
Jasin Kock Arte Suave DK Vann på Submission - 03:36
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Söndag)
C-18
Färdig
Pawel Armata
Ystad sportklubb Bjj
Unknown User Art Of Roll IF Vann på Submission - 01:19
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Söndag)
A-20
Färdig
Domagoj Dragicevic
Fightzone Malmö
Vann på poäng - 05:00
Hakim Madamga Prana Jiu Jitsu klubb
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
B-27
Färdig
Theodore Grenmark
Leo Hoch Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 03:31