Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
C-23
Färdig
Frederik Joseph
Arte Suave DK
Antonio Patljak Conde IF Vann på poäng - 05:00
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
B-28
Färdig
Bastian Görlich Fernando
Renegade MMA
Jasin Kock Arte Suave DK Vann på Submission - 00:39
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
A-23
Färdig
Sofia Brockdorff
Helsingør Kampsportscenter
Vann på poäng - 03:00
Aylin Akbas Bjj3000
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
Färdig
Oscar Fabian Moraga
Art Of Roll IF
Leo Hoch Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Walkover
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
B-29
Färdig
Theodore Grenmark
Vann på Submission - 01:58
Bastian Görlich Fernando Renegade MMA
Boys & Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
C-25
Färdig
Mohammed Zeaim
Bjj3000
Vann på Submission - 02:18
Einar Wehlin Frontline Academy Örebro
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
B-30
Färdig
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på poäng - 04:00
Jasin Kock Arte Suave DK
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
A-24
Färdig
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 01:56
Unknown User Helsingør Kampsportscenter
Boys & Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
C-26
Färdig
Julian Porpora
Renegade MMA
Vann på Submission - 00:47
Milla Lykkeby Bjj3000
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
A-25
Färdig
Sofia Brockdorff
Helsingør Kampsportscenter
Vann på poäng - 03:00
Elena Sabbah Bjj3000
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
Färdig
Oscar Fabian Moraga
Art Of Roll IF
Bastian Görlich Fernando Renegade MMA Vann på Walkover
Boys & Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
C-27
Färdig
Mohammed Zeaim
Bjj3000
Vann på Submission - 03:00
Noel Redenby Art Of Roll IF
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
B-32
Färdig
Oliver Hagert
Fenix Budo & Kampsportsförening
Vann på poäng - 03:00
Sture Hallenberg Apex Kalmar Idrottsförening
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
A-26
Färdig
Aylin Akbas
Bjj3000
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Vann på poäng - 03:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Söndag)
C-24
Färdig
Alexander Wyndhamn
Fenix Budo & Kampsportsförening
Victor Wenningstedt CSA.dk Vann på poäng - 05:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
A-27
Färdig
Unknown User
Helsingør Kampsportscenter
Vann på Submission - 00:57
Elena Sabbah Bjj3000
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
B-31
Färdig
Theodore Grenmark
Vann på poäng - 04:00
Jasin Kock Arte Suave DK
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
A-28
Färdig
Sofia Brockdorff
Helsingør Kampsportscenter
Juni Bond Prana Jiu Jitsu klubb Vann på Submission - 02:45
Boys & Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
C-28
Färdig
Einar Wehlin
Frontline Academy Örebro
Julian Porpora Renegade MMA Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
B-33
Färdig
Isabella Akbas
Bjj3000
Mikkel Tegllund Damgaard Renegade Vann på Submission - 01:04
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-38
Färdig
Liam Kvist
Art Of Roll IF
Vann på Submission - 02:07
Unknown User Föreningen Karlshamn Fightcenter
Boys & Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
C-29
Färdig
Milla Lykkeby
Bjj3000
Noel Redenby Art Of Roll IF Vann på poäng - 03:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
A-29
Färdig
Aylin Akbas
Bjj3000
Unknown User Helsingør Kampsportscenter Vann på Submission - 01:28
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
B-34
Färdig
Oliver Hagert
Fenix Budo & Kampsportsförening
Vann på poäng - 03:00
Isabella Akbas Bjj3000
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
A-30
Färdig
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Elena Sabbah Bjj3000 Vann via diskvalificering - 00:19
Boys & Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
C-30
Färdig
Mohammed Zeaim
Bjj3000
Julian Porpora Renegade MMA Vann på poäng - 03:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
A-31
Färdig
Sofia Brockdorff
Helsingør Kampsportscenter
Vann på poäng - 03:00
Unknown User Helsingør Kampsportscenter
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
B-35
Färdig
Sture Hallenberg
Apex Kalmar Idrottsförening
Mikkel Tegllund Damgaard Renegade Vann på Submission - 00:10
Boys & Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
C-31
Färdig
Einar Wehlin
Frontline Academy Örebro
Vann på Submission - 00:17
Milla Lykkeby Bjj3000
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
Färdig
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Vann på Walkover
Mate Kacic-Barsic Art Of Roll IF
Boys & Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
C-32
Färdig
Julian Porpora
Renegade MMA
Vann på poäng - 03:00
Noel Redenby Art Of Roll IF
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-39
Färdig
Joel Nordby
Apex Kalmar Idrottsförening
Vann på Submission - 03:06
Julius Mørck Arte Suave DK