Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Söndag)
A-32
Finished
Aylin Akbas
Bjj3000
Elena Sabbah Bjj3000 Won by Decision - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
B-36
Finished
Oliver Hagert
Fenix Budo & Kampsportsförening
Mikkel Tegllund Damgaard Renegade Won by Submission - 00:24
Boys & Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
C-33
Finished
Mohammed Zeaim
Bjj3000
Won by Submission - 00:55
Milla Lykkeby Bjj3000
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
A-33
Finished
Isam Cetiner
Bjj3000
Love Engdahl Frontline Academy Örebro Won by Submission - 00:20
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -45.3 kg
(Söndag)
B-37
Finished
Sture Hallenberg
Apex Kalmar Idrottsförening
Isabella Akbas Bjj3000 Won by Submission - 00:24
Boys & Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
C-34
Finished
Einar Wehlin
Frontline Academy Örebro
Noel Redenby Art Of Roll IF Won by Submission - 00:25
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-36
Finished
Sonja Wehlin
Frontline Academy Örebro
Salim Sabbah Bjj3000 Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-40
Finished
Liam Kvist
Art Of Roll IF
Marcus Rachmanski Arte Suave DK Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-35
Finished
Frederik Belbin
Renegade
Gabriel Raflund Sommerv Art Of Roll IF Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Söndag)
A-34
Finished
Isam Cetiner
Bjj3000
Love Engdahl Frontline Academy Örebro Won by Decision - 03:00
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-41
Finished
Unknown User
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Mate Kacic-Barsic Art Of Roll IF Won by Submission - 00:36
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-36
Finished
Adrian Stridbeck
Svedala Kampsportsförening
Won by Submission - 01:44
Rebecca Yakubi IF Stockholm BJJ-Center
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-42
Finished
Liam Kvist
Art Of Roll IF
Joel Nordby Apex Kalmar Idrottsförening Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-37
Finished
Alina Bergström
Apex Kalmar Idrottsförening
Christoffer Rebernik Bjj3000 Won by points - 03:00
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-37
Finished
Frederik Belbin
Renegade
Elias Alhquist Art Of Roll IF Won by Disqualification (disqualification) - 00:12
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-38
Finished
Gabriel Raflund Sommerv
Art Of Roll IF
Adrian Stridbeck Svedala Kampsportsförening Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-43
Finished
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Won by Submission - 00:20
Julius Mørck Arte Suave DK
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-38
Finished
Sonja Wehlin
Frontline Academy Örebro
Won by points - 03:00
Alina Bergström Apex Kalmar Idrottsförening
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-44
Finished
Unknown User
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Joel Nordby Apex Kalmar Idrottsförening Won by Submission - 01:09
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-45
Finished
Liam Kvist
Art Of Roll IF
Mate Kacic-Barsic Art Of Roll IF Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-39
Finished
Rebecca Yakubi
IF Stockholm BJJ-Center
Elias Alhquist Art Of Roll IF Won by Submission - 02:51
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-39
Finished
Salim Sabbah
Bjj3000
Christoffer Rebernik Bjj3000 Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-46
Finished
Unknown User
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Julius Mørck Arte Suave DK Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
A-42
Finished
Vilhelm Björkwall
Prana Jiu Jitsu klubb
Marlon Dohlmann Won by points
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
Finished
Frederik Belbin
Renegade
Adrian Stridbeck Svedala Kampsportsförening Won by Walkover
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
Finished
Gabriel Raflund Sommerv
Art Of Roll IF
Rebecca Yakubi IF Stockholm BJJ-Center Won by Walkover
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
C-40
Finished
Adrian Stridbeck
Svedala Kampsportsförening
Won by points - 04:00
Elias Alhquist Art Of Roll IF
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-47
Finished
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Won by Disqualification (disqualification) - 00:53
Joel Nordby Apex Kalmar Idrottsförening
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-40
Finished
Sonja Wehlin
Frontline Academy Örebro
Won by Decision - 03:00
Christoffer Rebernik Bjj3000
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Söndag)
B-48
Finished
Mate Kacic-Barsic
Art Of Roll IF
Won by points - 04:00
Julius Mørck Arte Suave DK
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Söndag)
Finished
Frederik Belbin
Renegade
Rebecca Yakubi IF Stockholm BJJ-Center Won by Walkover
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,2 kg
(Söndag)
A-41
Finished
Salim Sabbah
Bjj3000
Won by points - 03:00
Alina Bergström Apex Kalmar Idrottsförening