Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
Završeno
Sam Hengami
JJK Samurai
Christopher Wassberg FC Phoenix IF Pobeda bez borbe
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
Završeno
Emil Birgersson
Gripen Brazilian Jiujitsu
Philip Eriksson Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter Pobeda bez borbe
Boys / -44 kg / 10-11 years / White
(Sunday)
Završeno
Leon Rietz
Kaisho Kampsportklubb
Victor Puljic Kaisho Kampsportklubb Pobeda bez borbe
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B1
Završeno
Viktor Glesing Seesawat
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobedio Završnicom - 03:13
Andrej Curcic FC Phoenix IF
Men / Purple / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
A1
Završeno
Alexander Johansson
Malmö Mixed Martial Arts IF
Christopher Toala Art of Roll IF Pobeda po poenima - 07:00
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B2
Završeno
Yasser Mohamad
Malmö Mixed Martial Arts IF
Pobedio Završnicom - 03:36
Ricki Valloyas FC Phoenix IF
Men / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B5
Završeno
Mehdi Abadli
TC Gothenburg
Pobedio Završnicom - 04:46
Tony Haglund West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A3
Završeno
Ben Johansson
Kingpin Grappling Academy IF
Antonello Jimenez Osorio Prana Jiu Jitsu klubb Pobeda po poenima - 07:00
Men / Purple / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
A2
Završeno
Alexander Johansson
Malmö Mixed Martial Arts IF
Christopher Toala Art of Roll IF Pobeda po poenima - 07:00
Men / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B6
Završeno
Adem Crnalic
Art of Roll IF
Pobedio Završnicom - 01:35
Ludvig Fagerberg Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B3
Završeno
Andrej Curcic
FC Phoenix IF
Pobeda po poenima - 07:00
Ricki Valloyas FC Phoenix IF
Men / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B7
Završeno
Tony Haglund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Pobedio Završnicom - 02:20
Ludvig Fagerberg Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A4
Završeno
Elvis Nikic Kuduzovic
Malmö Mixed Martial Arts IF
Pobeda po poenima - 07:00
Adam Frick Kaisho Kampsportklubb
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Master (30+)
(Saturday)
A7
Završeno
Omid Shwan
Växjö Titans Kampsportsförening
Pobedio Završnicom - 02:33
Clemen Thomsen Kaisho Kampsportklubb
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B9
Završeno
Haris Behlilovic
Malmö Mixed Martial Arts IF
Björn Antonsson Växjö Titans Kampsportsförening Pobedio Odlukom - 05:00
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A5
Završeno
Ben Johansson
Kingpin Grappling Academy IF
Pobedio Završnicom - 04:15
Adam Frick Kaisho Kampsportklubb
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B4
Završeno
Viktor Glesing Seesawat
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobeda po poenima - 07:00
Yasser Mohamad Malmö Mixed Martial Arts IF
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A6
Završeno
Antonello Jimenez Osorio
Prana Jiu Jitsu klubb
Elvis Nikic Kuduzovic Malmö Mixed Martial Arts IF Pobeda po poenima - 07:00
Men / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B8
Završeno
Mehdi Abadli
TC Gothenburg
Adem Crnalic Art of Roll IF Pobedio Završnicom - 03:32
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B10
Završeno
Haris Behlilovic
Malmö Mixed Martial Arts IF
Pobedio Završnicom - 03:19
Björn Antonsson Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
A10
Završeno
Parez Sherwani
Frontline Academy Oslo-HQ
Pobeda po poenima - 06:00
Liam Kvist Art of Roll IF
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Master (30+)
(Saturday)
A8
Završeno
Jonas Björnström
Växjö Titans Kampsportsförening
Clemen Thomsen Kaisho Kampsportklubb Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B11
Završeno
Haris Behlilovic
Malmö Mixed Martial Arts IF
Pobedio Završnicom - 03:21
Björn Antonsson Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Master 1 (30+)
(Saturday)
A13
Završeno
Max Jensen
Kingpin Grappling Academy IF
Jakob Janukiewicz Kaisho Kampsportklubb Pobeda po poenima - 05:00
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Master (30+)
(Saturday)
A9
Završeno
Omid Shwan
Växjö Titans Kampsportsförening
Pobedio Završnicom - 04:06
Clemen Thomsen Kaisho Kampsportklubb
Men / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
A11
Završeno
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Pobeda po poenima - 06:00
Liam Kvist Art of Roll IF
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A14
Završeno
Afif Khan
Stark IF
Pobeda po poenima - 06:00
Fredrik Dahlin Halmstad kampsportsförening
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A15
Završeno
Gramoz Morina
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Pobeda po poenima - 06:00
Leon Kalyun Conde IF
Men / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
A12
Završeno
Parez Sherwani
Frontline Academy Oslo-HQ
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:17
Marcus Rachmanski Arte Suave DK
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
Završeno
Pär Trulsson
Halmstad kampsportsförening
Mohammed Al.umari Växjö Titans Kampsportsförening Pobeda bez borbe
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
Završeno
Robin Björnholm
Locxter MMA Klubb
Samuel Wytorp Föreningen Karlshamn Fightcenter Pobeda bez borbe
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
B13
Završeno
Christopher Wassberg
FC Phoenix IF
Samuel Wytorp Föreningen Karlshamn Fightcenter Pobedio Završnicom