Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
Färdig
Sam Hengami
JJK Samurai
Christopher Wassberg FC Phoenix IF Vann på Walkover
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
Färdig
Emil Birgersson
Gripen Brazilian Jiujitsu
Philip Eriksson Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter Vann på Walkover
Boys / -44 kg / 10-11 years / White
(Sunday)
Färdig
Leon Rietz
Kaisho Kampsportklubb
Victor Puljic Kaisho Kampsportklubb Vann på Walkover
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B1
Färdig
Viktor Glesing Seesawat
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission - 03:13
Andrej Curcic FC Phoenix IF
Men / Purple / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
A1
Färdig
Alexander Johansson
Malmö Mixed Martial Arts IF
Christopher Toala Art of Roll IF Vann på poäng - 07:00
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B2
Färdig
Yasser Mohamad
Malmö Mixed Martial Arts IF
Vann på Submission - 03:36
Ricki Valloyas FC Phoenix IF
Men / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B5
Färdig
Mehdi Abadli
TC Gothenburg
Vann på Submission - 04:46
Tony Haglund West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A3
Färdig
Ben Johansson
Kingpin Grappling Academy IF
Antonello Jimenez Osorio Prana Jiu Jitsu klubb Vann på poäng - 07:00
Men / Purple / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
A2
Färdig
Alexander Johansson
Malmö Mixed Martial Arts IF
Christopher Toala Art of Roll IF Vann på poäng - 07:00
Men / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B6
Färdig
Adem Crnalic
Art of Roll IF
Vann på Submission - 01:35
Ludvig Fagerberg Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B3
Färdig
Andrej Curcic
FC Phoenix IF
Vann på poäng - 07:00
Ricki Valloyas FC Phoenix IF
Men / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B7
Färdig
Tony Haglund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Vann på Submission - 02:20
Ludvig Fagerberg Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A4
Färdig
Elvis Nikic Kuduzovic
Malmö Mixed Martial Arts IF
Vann på poäng - 07:00
Adam Frick Kaisho Kampsportklubb
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Master (30+)
(Saturday)
A7
Färdig
Omid Shwan
Växjö Titans Kampsportsförening
Vann på Submission - 02:33
Clemen Thomsen Kaisho Kampsportklubb
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B9
Färdig
Haris Behlilovic
Malmö Mixed Martial Arts IF
Björn Antonsson Växjö Titans Kampsportsförening Vann på domslut - 05:00
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A5
Färdig
Ben Johansson
Kingpin Grappling Academy IF
Vann på Submission - 04:15
Adam Frick Kaisho Kampsportklubb
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B4
Färdig
Viktor Glesing Seesawat
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på poäng - 07:00
Yasser Mohamad Malmö Mixed Martial Arts IF
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A6
Färdig
Antonello Jimenez Osorio
Prana Jiu Jitsu klubb
Elvis Nikic Kuduzovic Malmö Mixed Martial Arts IF Vann på poäng - 07:00
Men / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B8
Färdig
Mehdi Abadli
TC Gothenburg
Adem Crnalic Art of Roll IF Vann på Submission - 03:32
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B10
Färdig
Haris Behlilovic
Malmö Mixed Martial Arts IF
Vann på Submission - 03:19
Björn Antonsson Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
A10
Färdig
Parez Sherwani
Frontline Academy Oslo-HQ
Vann på poäng - 06:00
Liam Kvist Art of Roll IF
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Master (30+)
(Saturday)
A8
Färdig
Jonas Björnström
Växjö Titans Kampsportsförening
Clemen Thomsen Kaisho Kampsportklubb Vann via diskvalificering
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B11
Färdig
Haris Behlilovic
Malmö Mixed Martial Arts IF
Vann på Submission - 03:21
Björn Antonsson Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Master 1 (30+)
(Saturday)
A13
Färdig
Max Jensen
Kingpin Grappling Academy IF
Jakob Janukiewicz Kaisho Kampsportklubb Vann på poäng - 05:00
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Master (30+)
(Saturday)
A9
Färdig
Omid Shwan
Växjö Titans Kampsportsförening
Vann på Submission - 04:06
Clemen Thomsen Kaisho Kampsportklubb
Men / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
A11
Färdig
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Vann på poäng - 06:00
Liam Kvist Art of Roll IF
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A14
Färdig
Afif Khan
Stark IF
Vann på poäng - 06:00
Fredrik Dahlin Halmstad kampsportsförening
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A15
Färdig
Gramoz Morina
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Vann på poäng - 06:00
Leon Kalyun Conde IF
Men / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
A12
Färdig
Parez Sherwani
Frontline Academy Oslo-HQ
Vann via diskvalificering - 00:17
Marcus Rachmanski Arte Suave DK
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
Färdig
Pär Trulsson
Halmstad kampsportsförening
Mohammed Al.umari Växjö Titans Kampsportsförening Vann på Walkover
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
Färdig
Robin Björnholm
Locxter MMA Klubb
Samuel Wytorp Föreningen Karlshamn Fightcenter Vann på Walkover
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
B13
Färdig
Christopher Wassberg
FC Phoenix IF
Samuel Wytorp Föreningen Karlshamn Fightcenter Vann på Submission