Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
Ferdig
Sam Hengami
JJK Samurai
Christopher Wassberg FC Phoenix IF Seier på Walkover
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
Ferdig
Emil Birgersson
Gripen Brazilian Jiujitsu
Philip Eriksson Budoföreningen Kristianstad Kampsportcenter Seier på Walkover
Boys / -44 kg / 10-11 years / White
(Sunday)
Ferdig
Leon Rietz
Kaisho Kampsportklubb
Victor Puljic Kaisho Kampsportklubb Seier på Walkover
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B1
Ferdig
Viktor Glesing Seesawat
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier på submission - 03:13
Andrej Curcic FC Phoenix IF
Men / Purple / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
A1
Ferdig
Alexander Johansson
Malmö Mixed Martial Arts IF
Christopher Toala Art of Roll IF Seier med poeng - 07:00
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B2
Ferdig
Yasser Mohamad
Malmö Mixed Martial Arts IF
Seier på submission - 03:36
Ricki Valloyas FC Phoenix IF
Men / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B5
Ferdig
Mehdi Abadli
TC Gothenburg
Seier på submission - 04:46
Tony Haglund West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A3
Ferdig
Ben Johansson
Kingpin Grappling Academy IF
Antonello Jimenez Osorio Prana Jiu Jitsu klubb Seier med poeng - 07:00
Men / Purple / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
A2
Ferdig
Alexander Johansson
Malmö Mixed Martial Arts IF
Christopher Toala Art of Roll IF Seier med poeng - 07:00
Men / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B6
Ferdig
Adem Crnalic
Art of Roll IF
Seier på submission - 01:35
Ludvig Fagerberg Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B3
Ferdig
Andrej Curcic
FC Phoenix IF
Seier med poeng - 07:00
Ricki Valloyas FC Phoenix IF
Men / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B7
Ferdig
Tony Haglund
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Seier på submission - 02:20
Ludvig Fagerberg Valhalla Jiu Jitsu IF
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A4
Ferdig
Elvis Nikic Kuduzovic
Malmö Mixed Martial Arts IF
Seier med poeng - 07:00
Adam Frick Kaisho Kampsportklubb
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Master (30+)
(Saturday)
A7
Ferdig
Omid Shwan
Växjö Titans Kampsportsförening
Seier på submission - 02:33
Clemen Thomsen Kaisho Kampsportklubb
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B9
Ferdig
Haris Behlilovic
Malmö Mixed Martial Arts IF
Björn Antonsson Växjö Titans Kampsportsförening Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A5
Ferdig
Ben Johansson
Kingpin Grappling Academy IF
Seier på submission - 04:15
Adam Frick Kaisho Kampsportklubb
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B4
Ferdig
Viktor Glesing Seesawat
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier med poeng - 07:00
Yasser Mohamad Malmö Mixed Martial Arts IF
Men / Purple / -76 kg (Light) / Adult
(Saturday)
A6
Ferdig
Antonello Jimenez Osorio
Prana Jiu Jitsu klubb
Elvis Nikic Kuduzovic Malmö Mixed Martial Arts IF Seier med poeng - 07:00
Men / Purple / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B8
Ferdig
Mehdi Abadli
TC Gothenburg
Adem Crnalic Art of Roll IF Seier på submission - 03:32
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B10
Ferdig
Haris Behlilovic
Malmö Mixed Martial Arts IF
Seier på submission - 03:19
Björn Antonsson Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
A10
Ferdig
Parez Sherwani
Frontline Academy Oslo-HQ
Seier med poeng - 06:00
Liam Kvist Art of Roll IF
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Master (30+)
(Saturday)
A8
Ferdig
Jonas Björnström
Växjö Titans Kampsportsförening
Clemen Thomsen Kaisho Kampsportklubb Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Men / Brown / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B11
Ferdig
Haris Behlilovic
Malmö Mixed Martial Arts IF
Seier på submission - 03:21
Björn Antonsson Växjö Titans Kampsportsförening
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Master 1 (30+)
(Saturday)
A13
Ferdig
Max Jensen
Kingpin Grappling Academy IF
Jakob Janukiewicz Kaisho Kampsportklubb Seier med poeng - 05:00
Men / Purple / -88,3 kg (Medium heavy) / Master (30+)
(Saturday)
A9
Ferdig
Omid Shwan
Växjö Titans Kampsportsförening
Seier på submission - 04:06
Clemen Thomsen Kaisho Kampsportklubb
Men / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
A11
Ferdig
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Seier med poeng - 06:00
Liam Kvist Art of Roll IF
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A14
Ferdig
Afif Khan
Stark IF
Seier med poeng - 06:00
Fredrik Dahlin Halmstad kampsportsförening
Men / Blue / -70 kg (Feather) / Adult
(Saturday)
A15
Ferdig
Gramoz Morina
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Seier med poeng - 06:00
Leon Kalyun Conde IF
Men / Blue / -64 kg (Light feather) / Adult
(Saturday)
A12
Ferdig
Parez Sherwani
Frontline Academy Oslo-HQ
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:17
Marcus Rachmanski Arte Suave DK
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
Ferdig
Pär Trulsson
Halmstad kampsportsförening
Mohammed Al.umari Växjö Titans Kampsportsförening Seier på Walkover
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
Ferdig
Robin Björnholm
Locxter MMA Klubb
Samuel Wytorp Föreningen Karlshamn Fightcenter Seier på Walkover
Men / Blue / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
B13
Ferdig
Christopher Wassberg
FC Phoenix IF
Samuel Wytorp Föreningen Karlshamn Fightcenter Seier på submission