Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -37 kg / 7-9 years / White & Grey
(Sunday)
B17
Ferdig
Liam Berber
Fightzone Malmö
Seier på submission - 01:33
Evin Svensson Mujanovic Fightzone Malmö
Girls / -37 kg / 8-9 years / White
(Sunday)
B19
Ferdig
Natalie Mogman
Art of Roll IF
Seier med poeng - 03:00
Lia Särén Dynamix Herrljunga
Boys / -37 kg / 10-11 years / White & Grey
(Sunday)
A26
Ferdig
Jack Cutic
Kaisho Kampsportklubb
Seier med poeng - 03:00
Georgije Gavric Art of Roll IF
Boys / -40 kg / 11-12 years /White, Yellow & Orange
(Sunday)
A28
Ferdig
Maleek Zaghmouth
Fightzone Malmö
Seier på submission - 01:11
Max Vorapon Johnsson :( Kaisho Kampsportklubb
Boys / -40 kg / 11-12 years /White, Yellow & Orange
(Sunday)
Ferdig
Mio Gustafsson
Apex Kalmar Idrottsförening
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Seier på Walkover
Girls / -37 kg / 9-10 years / Grey
(Sunday)
B21
Ferdig
Novalie Strigér
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 00:12
Freja Back West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Girls / -40 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A30
Ferdig
Nicolina Ljunglöf
Kaisho Kampsportklubb
Seier med poeng - 04:00
Alina Bergström Apex Kalmar Idrottsförening
Girls / -37 kg / 9-10 years / Grey
(Sunday)
B22
Ferdig
Emelie Nikic Puseljic
Fightzone Malmö
Seier på submission - 02:15
Freja Back West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Girls / -37 kg / 8-9 years / White
(Sunday)
B20
Ferdig
Alva Malm
Locxter MMA Klubb
Seier med poeng - 03:00
Natalie Mogman Art of Roll IF
Boys / -40 kg / 11-12 years /White, Yellow & Orange
(Sunday)
Ferdig
Max Vorapon Johnsson :(
Kaisho Kampsportklubb
Seier på Walkover
Mio Gustafsson Apex Kalmar Idrottsförening
Boys / -40 kg / 11-12 years /White, Yellow & Orange
(Sunday)
A29
Ferdig
Maleek Zaghmouth
Fightzone Malmö
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Seier på submission - 00:30
Girls / -37 kg / 9-10 years / Grey
(Sunday)
B23
Ferdig
Novalie Strigér
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 00:17
Emelie Nikic Puseljic Fightzone Malmö
Girls / -40 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A31
Ferdig
Selma Steinarsdottir
Fenix Budo & Kampsportsförening
Seier med poeng - 04:00
Alina Bergström Apex Kalmar Idrottsförening
Boys & Girls/ -44 kg / 8-9 years / White & Grey
(Sunday)
Ferdig
Ithurn Glynberg
Arte Suave DK
Tuva Friholm Kaisho Kampsportklubb Seier på Walkover
Girls / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B24
Ferdig
Michelle Rothman
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 00:12
Isabelle Johansson West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Boys / -48 kg / 12-13 years / Grey & Yellow
(Sunday)
A37
Ferdig
Kian Bigdeli
Fightzone Malmö
Dario Schumacher Fightzone Malmö Seier med poeng - 04:00
Girls / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B25
Ferdig
Sonia Svensson
Fightzone Malmö
Seier på submission - 02:29
Lillie Zetterholm West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Boys & Girls/ -44 kg / 8-9 years / White & Grey
(Sunday)
A33
Ferdig
Felipe Machado
Fightzone Malmö
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:23
Laiha Mirza Art of Roll IF
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B28
Ferdig
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Seier på submission - 00:28
Phet Nilsson Fightzone Malmö
Boys / -48 kg / 12-13 years / Grey & Yellow
(Sunday)
A38
Ferdig
Pelle Nordberg
Arte Suave DK
Seier på submission - 02:15
Casper Svensson Halmstad kampsportsförening
Girls / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B26
Ferdig
Isabelle Johansson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Lillie Zetterholm West Coast Jiu-Jitsu Varberg Seier med poeng - 04:00
Girls / -40 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A32
Ferdig
Nicolina Ljunglöf
Kaisho Kampsportklubb
Selma Steinarsdottir Fenix Budo & Kampsportsförening Seier på submission - 03:22
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B29
Ferdig
Ian Ekström
Fightzone Malmö
Matteo Kraappa FC Phoenix IF Seier med poeng - 04:00
Boys / -44 kg / 10-11 years / White
(Sunday)
A35
Ferdig
Harald Agnér Lundin
Skanörs MMA-klubb
Seier med poeng - 04:00
Victor Puljic Kaisho Kampsportklubb
Boys & Girls/ -44 kg / 8-9 years / White & Grey
(Sunday)
Ferdig
Ithurn Glynberg
Arte Suave DK
Laiha Mirza Art of Roll IF Seier på Walkover
Boys & Girls/ -44 kg / 8-9 years / White & Grey
(Sunday)
A34
Ferdig
Tuva Friholm
Kaisho Kampsportklubb
Felipe Machado Fightzone Malmö Seier med poeng - 03:00
Girls / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B27
Ferdig
Michelle Rothman
Prana Jiu Jitsu klubb
Sonia Svensson Fightzone Malmö Seier med poeng - 04:00
Boys / -44 kg / 10-11 years / White
(Sunday)
A36
Ferdig
Harald Agnér Lundin
Skanörs MMA-klubb
Seier på submission - 01:25
Victor Puljic Kaisho Kampsportklubb
Boys / -48 kg / 12-13 years / Grey & Yellow
(Sunday)
A39
Ferdig
Kian Bigdeli
Fightzone Malmö
Seier med poeng - 04:00
Casper Svensson Halmstad kampsportsförening
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B30
Ferdig
Arthur Fred
Fenix Budo & Kampsportsförening
Henrik Lind West Coast Jiu-Jitsu Varberg Seier på submission - 02:40
Boys & Girls / -44 kg / 10-11 years / Grey & Yellow
(Sunday)
B32
Ferdig
Yehya Dibes
Fightzone Malmö
Seier på submission - 03:46
Enna Milicevic Dynamix Herrljunga
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B31
Ferdig
Ian Ekström
Fightzone Malmö
Arthur Fred Fenix Budo & Kampsportsförening Seier på submission - 00:18