Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -37 kg / 7-9 years / White & Grey
(Sunday)
B17
Gotowy
Liam Berber
Fightzone Malmö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Evin Svensson Mujanovic Fightzone Malmö
Girls / -37 kg / 8-9 years / White
(Sunday)
B19
Gotowy
Natalie Mogman
Art of Roll IF
Wygrana na punkty - 03:00
Lia Särén Dynamix Herrljunga
Boys / -37 kg / 10-11 years / White & Grey
(Sunday)
A26
Gotowy
Jack Cutic
Kaisho Kampsportklubb
Wygrana na punkty - 03:00
Georgije Gavric Art of Roll IF
Boys / -40 kg / 11-12 years /White, Yellow & Orange
(Sunday)
A28
Gotowy
Maleek Zaghmouth
Fightzone Malmö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Max Vorapon Johnsson :( Kaisho Kampsportklubb
Boys / -40 kg / 11-12 years /White, Yellow & Orange
(Sunday)
Gotowy
Mio Gustafsson
Apex Kalmar Idrottsförening
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Wygrana walkowerem
Girls / -37 kg / 9-10 years / Grey
(Sunday)
B21
Gotowy
Novalie Strigér
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Freja Back West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Girls / -40 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A30
Gotowy
Nicolina Ljunglöf
Kaisho Kampsportklubb
Wygrana na punkty - 04:00
Alina Bergström Apex Kalmar Idrottsförening
Girls / -37 kg / 9-10 years / Grey
(Sunday)
B22
Gotowy
Emelie Nikic Puseljic
Fightzone Malmö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Freja Back West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Girls / -37 kg / 8-9 years / White
(Sunday)
B20
Gotowy
Alva Malm
Locxter MMA Klubb
Wygrana na punkty - 03:00
Natalie Mogman Art of Roll IF
Boys / -40 kg / 11-12 years /White, Yellow & Orange
(Sunday)
Gotowy
Max Vorapon Johnsson :(
Kaisho Kampsportklubb
Wygrana walkowerem
Mio Gustafsson Apex Kalmar Idrottsförening
Boys / -40 kg / 11-12 years /White, Yellow & Orange
(Sunday)
A29
Gotowy
Maleek Zaghmouth
Fightzone Malmö
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Girls / -37 kg / 9-10 years / Grey
(Sunday)
B23
Gotowy
Novalie Strigér
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Emelie Nikic Puseljic Fightzone Malmö
Girls / -40 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A31
Gotowy
Selma Steinarsdottir
Fenix Budo & Kampsportsförening
Wygrana na punkty - 04:00
Alina Bergström Apex Kalmar Idrottsförening
Boys & Girls/ -44 kg / 8-9 years / White & Grey
(Sunday)
Gotowy
Ithurn Glynberg
Arte Suave DK
Tuva Friholm Kaisho Kampsportklubb Wygrana walkowerem
Girls / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B24
Gotowy
Michelle Rothman
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
Isabelle Johansson West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Boys / -48 kg / 12-13 years / Grey & Yellow
(Sunday)
A37
Gotowy
Kian Bigdeli
Fightzone Malmö
Dario Schumacher Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 04:00
Girls / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B25
Gotowy
Sonia Svensson
Fightzone Malmö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Lillie Zetterholm West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Boys & Girls/ -44 kg / 8-9 years / White & Grey
(Sunday)
A33
Gotowy
Felipe Machado
Fightzone Malmö
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:23
Laiha Mirza Art of Roll IF
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B28
Gotowy
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Phet Nilsson Fightzone Malmö
Boys / -48 kg / 12-13 years / Grey & Yellow
(Sunday)
A38
Gotowy
Pelle Nordberg
Arte Suave DK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Casper Svensson Halmstad kampsportsförening
Girls / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B26
Gotowy
Isabelle Johansson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Lillie Zetterholm West Coast Jiu-Jitsu Varberg Wygrana na punkty - 04:00
Girls / -40 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A32
Gotowy
Nicolina Ljunglöf
Kaisho Kampsportklubb
Selma Steinarsdottir Fenix Budo & Kampsportsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:22
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B29
Gotowy
Ian Ekström
Fightzone Malmö
Matteo Kraappa FC Phoenix IF Wygrana na punkty - 04:00
Boys / -44 kg / 10-11 years / White
(Sunday)
A35
Gotowy
Harald Agnér Lundin
Skanörs MMA-klubb
Wygrana na punkty - 04:00
Victor Puljic Kaisho Kampsportklubb
Boys & Girls/ -44 kg / 8-9 years / White & Grey
(Sunday)
Gotowy
Ithurn Glynberg
Arte Suave DK
Laiha Mirza Art of Roll IF Wygrana walkowerem
Boys & Girls/ -44 kg / 8-9 years / White & Grey
(Sunday)
A34
Gotowy
Tuva Friholm
Kaisho Kampsportklubb
Felipe Machado Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 03:00
Girls / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B27
Gotowy
Michelle Rothman
Prana Jiu Jitsu klubb
Sonia Svensson Fightzone Malmö Wygrana na punkty - 04:00
Boys / -44 kg / 10-11 years / White
(Sunday)
A36
Gotowy
Harald Agnér Lundin
Skanörs MMA-klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Victor Puljic Kaisho Kampsportklubb
Boys / -48 kg / 12-13 years / Grey & Yellow
(Sunday)
A39
Gotowy
Kian Bigdeli
Fightzone Malmö
Wygrana na punkty - 04:00
Casper Svensson Halmstad kampsportsförening
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B30
Gotowy
Arthur Fred
Fenix Budo & Kampsportsförening
Henrik Lind West Coast Jiu-Jitsu Varberg Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Boys & Girls / -44 kg / 10-11 years / Grey & Yellow
(Sunday)
B32
Gotowy
Yehya Dibes
Fightzone Malmö
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Enna Milicevic Dynamix Herrljunga
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B31
Gotowy
Ian Ekström
Fightzone Malmö
Arthur Fred Fenix Budo & Kampsportsförening Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18