Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys / -37 kg / 7-9 years / White & Grey
(Sunday)
B17
Terminé
Liam Berber
Fightzone Malmö
Gagné par soumission - 01:33
Evin Svensson Mujanovic Fightzone Malmö
Girls / -37 kg / 8-9 years / White
(Sunday)
B19
Terminé
Natalie Mogman
Art of Roll IF
Gagné par points - 03:00
Lia Särén Dynamix Herrljunga
Boys / -37 kg / 10-11 years / White & Grey
(Sunday)
A26
Terminé
Jack Cutic
Kaisho Kampsportklubb
Gagné par points - 03:00
Georgije Gavric Art of Roll IF
Boys / -40 kg / 11-12 years /White, Yellow & Orange
(Sunday)
A28
Terminé
Maleek Zaghmouth
Fightzone Malmö
Gagné par soumission - 01:11
Max Vorapon Johnsson :( Kaisho Kampsportklubb
Boys / -40 kg / 11-12 years /White, Yellow & Orange
(Sunday)
Terminé
Mio Gustafsson
Apex Kalmar Idrottsförening
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Gagné par forfait
Girls / -37 kg / 9-10 years / Grey
(Sunday)
B21
Terminé
Novalie Strigér
Prana Jiu Jitsu klubb
Gagné par soumission - 00:12
Freja Back West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Girls / -40 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A30
Terminé
Nicolina Ljunglöf
Kaisho Kampsportklubb
Gagné par points - 04:00
Alina Bergström Apex Kalmar Idrottsförening
Girls / -37 kg / 9-10 years / Grey
(Sunday)
B22
Terminé
Emelie Nikic Puseljic
Fightzone Malmö
Gagné par soumission - 02:15
Freja Back West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Girls / -37 kg / 8-9 years / White
(Sunday)
B20
Terminé
Alva Malm
Locxter MMA Klubb
Gagné par points - 03:00
Natalie Mogman Art of Roll IF
Boys / -40 kg / 11-12 years /White, Yellow & Orange
(Sunday)
Terminé
Max Vorapon Johnsson :(
Kaisho Kampsportklubb
Gagné par forfait
Mio Gustafsson Apex Kalmar Idrottsförening
Boys / -40 kg / 11-12 years /White, Yellow & Orange
(Sunday)
A29
Terminé
Maleek Zaghmouth
Fightzone Malmö
Adrian Feiger Frontline Academy Oslo-HQ Gagné par soumission - 00:30
Girls / -37 kg / 9-10 years / Grey
(Sunday)
B23
Terminé
Novalie Strigér
Prana Jiu Jitsu klubb
Gagné par soumission - 00:17
Emelie Nikic Puseljic Fightzone Malmö
Girls / -40 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A31
Terminé
Selma Steinarsdottir
Fenix Budo & Kampsportsförening
Gagné par points - 04:00
Alina Bergström Apex Kalmar Idrottsförening
Boys & Girls/ -44 kg / 8-9 years / White & Grey
(Sunday)
Terminé
Ithurn Glynberg
Arte Suave DK
Tuva Friholm Kaisho Kampsportklubb Gagné par forfait
Girls / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B24
Terminé
Michelle Rothman
Prana Jiu Jitsu klubb
Gagné par soumission - 00:12
Isabelle Johansson West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Boys / -48 kg / 12-13 years / Grey & Yellow
(Sunday)
A37
Terminé
Kian Bigdeli
Fightzone Malmö
Dario Schumacher Fightzone Malmö Gagné par points - 04:00
Girls / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B25
Terminé
Sonia Svensson
Fightzone Malmö
Gagné par soumission - 02:29
Lillie Zetterholm West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Boys & Girls/ -44 kg / 8-9 years / White & Grey
(Sunday)
A33
Terminé
Felipe Machado
Fightzone Malmö
Gagné par Disqualification - 00:23
Laiha Mirza Art of Roll IF
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B28
Terminé
Henrik Lind
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Gagné par soumission - 00:28
Phet Nilsson Fightzone Malmö
Boys / -48 kg / 12-13 years / Grey & Yellow
(Sunday)
A38
Terminé
Pelle Nordberg
Arte Suave DK
Gagné par soumission - 02:15
Casper Svensson Halmstad kampsportsförening
Girls / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B26
Terminé
Isabelle Johansson
West Coast Jiu-Jitsu Varberg
Lillie Zetterholm West Coast Jiu-Jitsu Varberg Gagné par points - 04:00
Girls / -40 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A32
Terminé
Nicolina Ljunglöf
Kaisho Kampsportklubb
Selma Steinarsdottir Fenix Budo & Kampsportsförening Gagné par soumission - 03:22
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B29
Terminé
Ian Ekström
Fightzone Malmö
Matteo Kraappa FC Phoenix IF Gagné par points - 04:00
Boys / -44 kg / 10-11 years / White
(Sunday)
A35
Terminé
Harald Agnér Lundin
Skanörs MMA-klubb
Gagné par points - 04:00
Victor Puljic Kaisho Kampsportklubb
Boys & Girls/ -44 kg / 8-9 years / White & Grey
(Sunday)
Terminé
Ithurn Glynberg
Arte Suave DK
Laiha Mirza Art of Roll IF Gagné par forfait
Boys & Girls/ -44 kg / 8-9 years / White & Grey
(Sunday)
A34
Terminé
Tuva Friholm
Kaisho Kampsportklubb
Felipe Machado Fightzone Malmö Gagné par points - 03:00
Girls / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B27
Terminé
Michelle Rothman
Prana Jiu Jitsu klubb
Sonia Svensson Fightzone Malmö Gagné par points - 04:00
Boys / -44 kg / 10-11 years / White
(Sunday)
A36
Terminé
Harald Agnér Lundin
Skanörs MMA-klubb
Gagné par soumission - 01:25
Victor Puljic Kaisho Kampsportklubb
Boys / -48 kg / 12-13 years / Grey & Yellow
(Sunday)
A39
Terminé
Kian Bigdeli
Fightzone Malmö
Gagné par points - 04:00
Casper Svensson Halmstad kampsportsförening
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B30
Terminé
Arthur Fred
Fenix Budo & Kampsportsförening
Henrik Lind West Coast Jiu-Jitsu Varberg Gagné par soumission - 02:40
Boys & Girls / -44 kg / 10-11 years / Grey & Yellow
(Sunday)
B32
Terminé
Yehya Dibes
Fightzone Malmö
Gagné par soumission - 03:46
Enna Milicevic Dynamix Herrljunga
Boys / -40 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B31
Terminé
Ian Ekström
Fightzone Malmö
Arthur Fred Fenix Budo & Kampsportsförening Gagné par soumission - 00:18