Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
A59
Terminé
Tony Shahbaz
Kingpin Grappling Academy IF
Daniel Hammerin Växjö Ju-jutsuklubb Gagné par soumission - 02:31
Men / -76 kg (Light) / White / Adult
(Saturday)
A58
Terminé
John Adolfsson
Locxter MMA Klubb
Abas Sadreahrari Fightzone Malmö Gagné par soumission - 01:11
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B60
Terminé
David Granqvist
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Gagné par points - 05:00
Telfegar Al-jaberi Kaisho Kampsportklubb
Men / White / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B62
Terminé
Ola Secher
Kaisho Kampsportklubb
Gagné par soumission - 03:25
David Rosenbaum Nässjö Kampsport
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
A60
Terminé
Wissam Abdulghani
Fightzone Malmö
Simon Andersson Växjö Titans Kampsportsförening Gagné par points - 05:00
Men / White / +100,5 kg (Ultra heavy) / Adult
(Saturday)
B63
Terminé
Ahmed Zayer
Fenix Budo & Kampsportsförening
Gagné par soumission - 03:27
Ola Secher Kaisho Kampsportklubb
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
A61
Terminé
Mateo Lovric
Malmö Mixed Martial Arts IF
Daniel Hammerin Växjö Ju-jutsuklubb Gagné par soumission - 04:30
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
A62
Terminé
Simon Andersson
Växjö Titans Kampsportsförening
Ivan Oleinikov FC Phoenix IF Gagné par soumission - 04:13
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
A63
Terminé
Mateo Lovric
Malmö Mixed Martial Arts IF
Simon Andersson Växjö Titans Kampsportsförening Gagné par points - 05:00
Men / White / -94,3 kg (Heavy) / Adult
(Saturday)
A64
Terminé
Daniel Hammerin
Växjö Ju-jutsuklubb
Gagné par points - 05:00
Ivan Oleinikov FC Phoenix IF
Boys / -22 kg / 6--8 years / White
(Sunday)
A1
Terminé
Emil Mamadov
Art of Roll IF
Haris MOHAMMAD Gagné par soumission - 00:28
Boys / -22 kg / 6--8 years / White
(Sunday)
A2
Terminé
Binar Sardar
Kaisho Kampsportklubb
Gagné par soumission - 01:22
Liam Aronsson MMA Center IF
Boys & Girls/ -25 kg / 6-7 years / White & Grey
(Sunday)
B1
Terminé
Céline Spina
Kaisho Kampsportklubb
Jack Wiederholm Fit4Fight Gym IF Gagné par points - 02:00
Boys & Girls/ -25 kg / 6-7 years / White & Grey
(Sunday)
B2
Terminé
Lorian Shabani
Art of Roll IF
Henri Seidl Fightzone Malmö Gagné par points - 02:00
Boys & Girls/ -25 kg / 6-7 years / White & Grey
(Sunday)
B3
Terminé
Zarmina Melua Boris
Cobrinha BJJ Las Vegas
Gagné par soumission - 01:48
Jack Wiederholm Fit4Fight Gym IF
Boys / -25 kg / 5-6 years / White
(Sunday)
A5
Terminé
Ludvig Lundin
Fenix Budo & Kampsportsförening
Gagné par soumission - 02:29
Henry Nagy GBG MAC IF
Boys / -22 kg / 6--8 years / White
(Sunday)
A3
Terminé
Emil Mamadov
Art of Roll IF
Liam Aronsson MMA Center IF Gagné par soumission - 00:26
Boys / -25 kg / 5-6 years / White
(Sunday)
A6
Terminé
Noah Kristensson
Art of Roll IF
Gagné par soumission - 00:41
Henry Nagy GBG MAC IF
Boys / -22 kg / 6--8 years / White
(Sunday)
A4
Terminé
Haris MOHAMMAD
Binar Sardar Kaisho Kampsportklubb Gagné par décision - 02:00
Boys & Girls/ -28 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
B6
Terminé
Ibrahim Resk
Fightzone Malmö
Boris Myakishev Ratiborets Vienna Gagné par soumission - 02:40
Boys / -25 kg / 5-6 years / White
(Sunday)
A7
Terminé
Ludvig Lundin
Fenix Budo & Kampsportsförening
Gagné par points - 03:00
Noah Kristensson Art of Roll IF
Boys & Girls/ -25 kg / 6-7 years / White & Grey
(Sunday)
B4
Terminé
Lorian Shabani
Art of Roll IF
Jack Wiederholm Fit4Fight Gym IF Gagné par soumission - 01:24
Boys & Girls/ -28 kg / 5-7 years / White
(Sunday)
Terminé
Jasmine Ashjaei
Art of Roll IF
Gagné par forfait
Elian Abadli Halmstad kampsportsförening
Boys & Girls/ -28 kg / 5-7 years / White
(Sunday)
A8
Terminé
Olivia Korazija
Art of Roll IF
Wictor Fred Fenix Budo & Kampsportsförening Gagné par décision - 02:00
Boys & Girls/ -28 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
B7
Terminé
Ibrahim Resk
Fightzone Malmö
Boris Myakishev Ratiborets Vienna Gagné par points - 03:00
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Sunday)
A10
Terminé
Eros Nikic Puseljic
Fightzone Malmö
Jack Delbréus Skanörs MMA-klubb Gagné par soumission - 01:02
Boys & Girls/ -28 kg / 5-7 years / White
(Sunday)
Terminé
Elian Abadli
Halmstad kampsportsförening
Olivia Korazija Art of Roll IF Gagné par forfait
Boys & Girls/ -25 kg / 6-7 years / White & Grey
(Sunday)
B5
Terminé
Henri Seidl
Fightzone Malmö
Zarmina Melua Boris Cobrinha BJJ Las Vegas Gagné par points - 02:00
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Sunday)
A11
Terminé
Elias Berber
Fightzone Malmö
Eros Nikic Puseljic Fightzone Malmö Gagné par soumission - 00:13
Boys & Girls/ -28 kg / 5-7 years / White
(Sunday)
A9
Terminé
Jasmine Ashjaei
Art of Roll IF
Gagné par points - 02:00
Wictor Fred Fenix Budo & Kampsportsförening
Boys & Girls / -31 kg / 10-11 years / White, Grey, Yellow
(Sunday)
B8
Terminé
Nadim Altajer
Kaisho Kampsportklubb
Gagné par décision - 04:00
Unknown User Cobrinha BJJ Las Vegas
Boys / -28 kg / 6-7 years / Grey
(Sunday)
A12
Terminé
Jack Delbréus
Skanörs MMA-klubb
Gagné par soumission - 00:32
Eros Nikic Puseljic Fightzone Malmö