Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile boys / Blue / -58,5 kg (Light feather)
(Saturday)
A31
Završeno
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Pobedio Odlukom - 06:00
Neo Vis Jamegar Prana Jiu Jitsu klubb
Men / +100,5 kg (Ultra heavy) / Black / Master 2 (36+)
(Saturday)
B29
Završeno
Rikard Eriksson
Kingpin Grappling Academy IF
Yanal Shahzadeh Kingpin Grappling Academy IF Pobedio Završnicom - 02:24
Juvenile boys / White / -58,5 kg (Light feather)
(Saturday)
A30
Završeno
Hugo Eriksson
JJK Samurai
Mohammad Al-jibory Fenix Budo & Kampsportsförening Pobedio Završnicom - 01:40
Men / Blue / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
B32
Završeno
Dominik Masomi
JJK Samurai
Pobedio Završnicom - 00:37
Sajjad Shams Conde IF
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Saturday)
Završeno
Adrian Foughani
Prana Jiu Jitsu klubb
Danne Fatah Fightzone Malmö Pobeda bez borbe
Juvenile boys / Blue / -58,5 kg (Light feather)
(Saturday)
A32
Završeno
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Neo Vis Jamegar Prana Jiu Jitsu klubb Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:19
Men / Blue / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
B33
Završeno
Jan Karlsson
Lund Grappling Academy
Kennet Christensen Fightsport Køge Pobedio Završnicom - 01:11
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B36
Završeno
Hedda Malm
Lund Grappling Academy
Sham Hotheiry Malmö Mixed Martial Arts IF Pobedio Završnicom - 02:01
Juvenile boys / Blue / -58,5 kg (Light feather)
(Saturday)
A33
Završeno
Marcus Rachmanski
Arte Suave DK
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Neo Vis Jamegar Prana Jiu Jitsu klubb
Juvenile boys / White / -74 kg (Middle)
(Saturday)
Završeno
Adrian Foughani
Prana Jiu Jitsu klubb
Danne Fatah Fightzone Malmö Pobeda bez borbe
Men / Blue / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
B34
Završeno
Sajjad Shams
Conde IF
Pobedio Završnicom - 00:32
Jan Karlsson Lund Grappling Academy
Men / Blue / -100,5 kg (Super heavy) / Adult
(Saturday)
B35
Završeno
Dominik Masomi
JJK Samurai
Kennet Christensen Fightsport Køge Pobedio Završnicom - 02:05
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B37
Završeno
Lie Johnsson
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Pobedio Završnicom - 04:19
Hedda Malm Lund Grappling Academy
Men / White / -76 kg (Light) / Master 3 (41+)
(Saturday)
A37
Završeno
Mattias Lewis-Jonsson
Kaisho Kampsportklubb
David Vikgren Conde IF Pobedio Odlukom - 05:00
Juvenile boys / White / +89,3 (Ultra heavy)
(Saturday)
A34
Završeno
Diyar Milli
Fenix Budo & Kampsportsförening
Milos Andric Fightzone Malmö Pobeda po poenima
Juvenile boys / Blue / -69 kg (Light)
(Saturday)
B39
Završeno
Liam Kvist
Art of Roll IF
Pobeda po poenima - 06:00
Hampus Wall Dynamix Herrljunga
Women / White / -74 kg (Medium heavy) / Adult
(Saturday)
B38
Završeno
Sham Hotheiry
Malmö Mixed Martial Arts IF
Pobedio Završnicom - 03:38
Lie Johnsson Föreningen Karlshamn Fightcenter
Juvenile boys / White / +89,3 (Ultra heavy)
(Saturday)
A35
Završeno
Albi Rexhaj
Art of Roll IF
Pobedio Završnicom - 03:43
Diyar Milli Fenix Budo & Kampsportsförening
Juvenile boys / Blue / -69 kg (Light)
(Saturday)
B40
Završeno
Liam Kvist
Art of Roll IF
Pobeda po poenima - 06:00
Hampus Wall Dynamix Herrljunga
Men / White / -76 kg (Light) / Master 3 (41+)
(Saturday)
A38
Završeno
Farzad Bigdeli
Fightzone Malmö
Mattias Lewis-Jonsson Kaisho Kampsportklubb Pobeda po poenima - 05:00
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
B41
Završeno
Ismet Suljic
Föreningen Frontier MMA Akademi
Olsen Alexander Mikenta Pobeda po poenima - 05:00
Men / White / -76 kg (Light) / Master 3 (41+)
(Saturday)
A39
Završeno
David Vikgren
Conde IF
Pobeda po poenima - 05:00
Mattias Lewis-Jonsson Kaisho Kampsportklubb
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
B42
Završeno
Teodor Brolin
Kingpin Grappling Academy IF
Pobeda po poenima - 05:00
Yosop Dalgatov Nässjö Kampsport
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
B43
Završeno
Anton Rönnquist
Föreningen Arete BJJ Linköping
Pobeda po poenima - 05:00
Johan Andersson Halmstad kampsportsförening
Juvenile boys / White / +89,3 (Ultra heavy)
(Saturday)
A36
Završeno
Milos Andric
Fightzone Malmö
Pobeda po poenima - 05:00
Albi Rexhaj Art of Roll IF
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
B44
Završeno
Jonas Åsberg
JJK Samurai
Marco Norambuena Fightzone Malmö Pobedio Završnicom - 02:15
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
B45
Završeno
Eric Jennerstrand
JJK Samurai
Olsen Alexander Mikenta Pobedio Završnicom - 01:43
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
B46
Završeno
Arvid Nyman
Lund Grappling Academy
Teodor Brolin Kingpin Grappling Academy IF Pobeda po poenima - 05:00
Men / -70 kg (Feather) / White / Adult
(Saturday)
A40
Završeno
Victor Halldén
Kaisho Kampsportklubb
Svante Leijon Nässjö Kampsport Pobedio Završnicom - 03:34
Men / -70 kg (Feather) / White / Adult
(Saturday)
A41
Završeno
Eric Ahnström
Kaisho Kampsportklubb
Pobedio Završnicom - 00:49
Noah Sterner Nässjö Kampsport
Men / -70 kg (Feather) / White / Adult
(Saturday)
A42
Završeno
Daniel Bedö
Lund Grappling Academy
Pobedio Završnicom - 03:34
Svante Leijon Nässjö Kampsport
Men / White / -82,3 kg (Middle) / Adult
(Saturday)
B47
Završeno
Linus Johansson
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Pobeda po poenima - 05:00
Anton Rönnquist Föreningen Arete BJJ Linköping