Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
G26
Završeno
Ivan Zidar
Allstars Kampsportförening
Pobeda po poenima - 05:00
Leonard Jonsson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Men / Master 2 (36+) / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
D29
Završeno
Unknown User
Korrus3
Pierre Makdessi Primate Lounge Pobeda po poenima - 05:00
Men / Adult / Black / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
E25
Završeno
Knut Thoresen
Frontline Academy Oslo-HQ
Ralf Carneborn Nacka Dojo IF Pobeda po poenima
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C22
Završeno
Jonathan Khosravani
FC Phoenix IF
Pobeda po poenima - 05:00
Andreas Asprou Frontline Academy Örebro
Men / Adult / Blue / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Završeno
Andreas Jansson
Gävle Ju-Jutsu
Pobeda bez borbe
Jonas Stajic Nordarp SKIFT
Women / Adult / Blue / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Završeno
Aleksandra Kirichenko
Ribeiro Jiu Jitsu - USA
Sarina Kilbo Tornberg Hilti Västerås Bjj Klubb Pobeda bez borbe
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
Završeno
Nils Brynedal
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Pobeda bez borbe
Elliot Brunstorp Nacka Dojo IF
Women / Adult / Blue / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
F27
Završeno
Anna Eriksson
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Regina Tornberg Hilti Västerås Bjj Klubb Pobeda po poenima - 06:00
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H23
Završeno
Viktor Lönnblad
Hilti Fightcenter Åland
Unknown User Art Of Roll IF Pobedio Završnicom - 04:01
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A18
Završeno
Jim Hjalmarsson
JJK Samurai
Pobeda po poenima - 06:00
Marko Sekula Samurang Fightcenter IF
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
B27
Završeno
Mathias Persson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Carl Marklund IKSU Pobedio Završnicom - 03:52
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G23
Završeno
Joacim Ågren
Telge BJJ & MMA
Pobeda po poenima - 05:00
Vejen Jemil Hilti BJJ Eskilstuna
Men / Master 2 (36+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
D27
Završeno
Unknown User
Allstars Kampsportförening
Tommy Sandberg Karlskoga Budoklubb Pobedio Završnicom - 04:02
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C23
Završeno
Oscar Jonsson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Leon Persson Umeå Kampcenter IF Pobeda po poenima - 05:00
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H24
Završeno
Niklas Arrighetti
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Pobeda po poenima - 06:00
Liam Blackmore Sundsvalls Budoklubb
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A19
Završeno
Antti Kinnunen
Crest Professional Fighting Center
Oskar Svels IKSU Pobeda po poenima - 06:00
Men / Adult / Blue / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
F25
Završeno
Sofus Larsen
Lund Grappling Academy
Pobedio Završnicom - 05:13
Johan Grawem Gävle Ju-Jutsu
Men / Master 2 (36+) / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
D30
Završeno
Tuukka Koski
Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Calle Lundberg Viva Zapata Martial Arts IF Pobedio Odlukom - 05:00
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
G27
Završeno
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Pobedio Odlukom - 05:00
Ville Nordin Umeå Kampcenter IF
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C24
Završeno
Filip Bäckström
Svedala Kampsportsförening
Pobedio Završnicom - 00:56
Elias Hansen Kaisho Kampsportklubb
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E23
Završeno
Hassan Muhieddine
Allstars Kampsportförening
Pobeda po poenima - 05:00
Filip Pregler Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B31
Završeno
Guven Cam
Gracie Barra Groningen
Pobedio Završnicom - 03:35
Johannes Åkerlund Frontline Academy Örebro
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H25
Završeno
Kristoffer Axelsson
Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Juko-Ilmari Hakala BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ Pobedio Završnicom - 00:41
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C25
Završeno
Sebastian Plichta
Orca Jiu Jitsu
Jonathan Khosravani FC Phoenix IF Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:58
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H26
Završeno
Richard Larsson
Samurang Fightcenter IF
Kawel Kader FC Phoenix IF Pobedio Završnicom - 05:51
Women / Adult / Blue / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
F26
Završeno
Sarina Kilbo Tornberg
Hilti Västerås Bjj Klubb
Eleonore Byrlén Kaisho Kampsportklubb Pobedio Završnicom - 04:03
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A20
Završeno
Jim Hjalmarsson
JJK Samurai
Jonas Ojala Crest Professional Fighting Center Pobeda po poenima - 06:00
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
G28
Završeno
Jonas Edström
Mjölby Fight Gym
Elias Geirup Valhalla Jiu Jitsu IF Pobeda po poenima - 05:00
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
B28
Završeno
Leo Eliasson
FC Phoenix IF
Carl Marklund IKSU Pobedio Završnicom - 03:12
Women / Brown-Black / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E28
Završeno
Julia Mæle
Oxy
Pobedio Završnicom - 08:52
Hanna Lidgren Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C26
Završeno
Leon Persson
Umeå Kampcenter IF
Filip Bäckström Svedala Kampsportsförening Pobedio Završnicom - 01:59
Men / Master 2 (36+) / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
D31
Završeno
Pierre Makdessi
Primate Lounge
Deniz Bulus Nacka Dojo IF Pobedio Odlukom - 05:00