Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Open Division / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E68
Završeno
Guven Cam
Gracie Barra Groningen
Pobedio Završnicom - 04:07
Reiko Kolatsk 3D Treening
Open Division / Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G59
Završeno
Wahid Jarah
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Hassan Muhieddine Allstars Kampsportförening Pobeda po poenima - 05:00
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D53
Završeno
Leo Eliasson
FC Phoenix IF
MATYAS MANNINGER Allstars Kampsportförening Pobedio Završnicom - 01:10
Open Division / Men / Master 30+ / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F63
Završeno
Simon Lundvall
Team Leites Stockholm IF
Pobeda po poenima - 05:00
Damian Herbert Nacka Dojo IF
Open Division / Women / Adult / Purple
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C58
Završeno
Elina Moestam Lindblad
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Završnicom - 01:56
Signe Fredricson Nacka Dojo IF
Open Division / Men / Master 30+ / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A70
Završeno
Vasily Kuzminov
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Pobeda po poenima - 05:00
Torbjörn Nylander Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Open Division / Men / Adult / Brown / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H57
Završeno
Henri Lindroos
FC Phoenix IF
Pobeda po poenima - 08:00
Martin Moen Frontline Academy Oslo-HQ
Open Division / Women / Adult / Blue
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B62
Završeno
Danielle Jana Schönborn
Valhalla Jiu Jitsu IF
Yulia Vibe Frontline Academy Oslo-HQ Pobedio Završnicom - 02:02
Open Division / Men / Master 30+ / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E71
Završeno
Johan Rehnmark
IKSU
Eivind Johansen Kimura Norway Pobedio Završnicom - 01:40
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D54
Završeno
Oskar Svels
IKSU
Pobeda po poenima - 06:00
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Završeno
Eslao Mayorga
Team Leites Stockholm IF
Robert Bratt Panda Dojo IF Pobeda bez borbe
Open Division / Women / Adult / Blue
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B63
Završeno
Magdalena Georgiadou
Art Of Roll IF
Pobedio Odlukom - 06:00
Regina Tornberg Hilti Västerås Bjj Klubb
Open Division / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E69
Završeno
Ricki Valloyas
Valhalla Jiu Jitsu IF
Reiko Kolatsk 3D Treening Pobeda po poenima - 06:00
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G62
Završeno
Mathias Engström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 03:07
Mathias Liljeblad Umeå Kampcenter IF
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F61
Završeno
Florian Grunow
Allstars Kampsportförening
Pobeda po poenima - 05:00
Björn Örtenberg Primate Lounge
Open Division / Men / Master 30+ / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A71
Završeno
Vinicius Santiago
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pobeda po poenima - 05:00
Asko Häusler 3D Treening
Open Division / Women / Adult / Purple
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C59
Završeno
Fanny Lundström
GBG MAC IF
Pobedio Završnicom - 00:33
Signe Fredricson Nacka Dojo IF
Open Division / Women / Adult / Purple
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C60
Završeno
Suvi Koikkalainen
Takado
Elina Moestam Lindblad Prana Jiu Jitsu klubb Pobeda po poenima - 07:00
Open Division / Women / Adult / White
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A72
Završeno
Tawar Latif
FC Phoenix IF
Irena Gjorgjiev Pobeda po poenima - 05:00
Open Division / Men / Master 30+ / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E72
Završeno
Eivind Johansen
Kimura Norway
Pobedio Završnicom - 00:55
Aman Habte Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Open Division / Women / Adult / Blue
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B64
Završeno
Astrid Schölin
Yulia Vibe Frontline Academy Oslo-HQ Pobedio Završnicom - 01:59
Open Division / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E70
Završeno
Unknown User
Art Of Roll IF
Guven Cam Gracie Barra Groningen Pobedio Završnicom - 02:45
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F62
Završeno
Carlphilip Deringer Larsson
Team Leites Stockholm IF
Pobedio Odlukom - 05:00
Kleber Alves Valhalla Jiu Jitsu IF
Open Division / Men / Master 30+ / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Završeno
Aleksandrs Blins
Strela Riga
Henrik Vincent Umeå Kampcenter IF Pobeda bez borbe
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D55
Završeno
Leo Eliasson
FC Phoenix IF
Pobedio Završnicom - 03:32
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF
Open Division / Men / Master 30+ / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A73
Završeno
Torbjörn Nylander
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Asko Häusler 3D Treening Pobedio Završnicom - 03:20
Open Division / Men / Master 30+ / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C61
Završeno
Nader Goudarzi
Team Leites Stockholm IF
Anders Nath Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Pobeda po poenima - 05:00
Open Division / Men / Master 30+ / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E74
Završeno
Eivind Johansen
Kimura Norway
Pobeda po poenima - 06:00
Henrik Vincent Umeå Kampcenter IF
Open Division / Men / Adult / Brown / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H59
Završeno
Martin Moen
Frontline Academy Oslo-HQ
Pobedio Završnicom - 04:10
Domingos Mestre
Open Division / Men / Master 30+ / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Završeno
Aman Habte
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Pobeda bez borbe
Aleksandrs Blins Strela Riga
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D56
Završeno
MATYAS MANNINGER
Allstars Kampsportförening
Pobedio Završnicom - 05:37
Oskar Svels IKSU
Open Division / Men / Master 30+ / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F64
Završeno
Simon Lundvall
Team Leites Stockholm IF
Pobeda po poenima - 05:00
Benny Granberg Team Leites Stockholm IF