Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Open Division / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E68
Terminé
Guven Cam
Gracie Barra Groningen
Gagné par soumission - 04:07
Reiko Kolatsk 3D Treening
Open Division / Men / Adult / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G59
Terminé
Wahid Jarah
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Hassan Muhieddine Allstars Kampsportförening Gagné par points - 05:00
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D53
Terminé
Leo Eliasson
FC Phoenix IF
MATYAS MANNINGER Allstars Kampsportförening Gagné par soumission - 01:10
Open Division / Men / Master 30+ / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F63
Terminé
Simon Lundvall
Team Leites Stockholm IF
Gagné par points - 05:00
Damian Herbert Nacka Dojo IF
Open Division / Women / Adult / Purple
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C58
Terminé
Elina Moestam Lindblad
Prana Jiu Jitsu klubb
Gagné par soumission - 01:56
Signe Fredricson Nacka Dojo IF
Open Division / Men / Master 30+ / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A70
Terminé
Vasily Kuzminov
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Gagné par points - 05:00
Torbjörn Nylander Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Open Division / Men / Adult / Brown / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H57
Terminé
Henri Lindroos
FC Phoenix IF
Gagné par points - 08:00
Martin Moen Frontline Academy Oslo-HQ
Open Division / Women / Adult / Blue
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B62
Terminé
Danielle Jana Schönborn
Valhalla Jiu Jitsu IF
Yulia Vibe Frontline Academy Oslo-HQ Gagné par soumission - 02:02
Open Division / Men / Master 30+ / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E71
Terminé
Johan Rehnmark
IKSU
Eivind Johansen Kimura Norway Gagné par soumission - 01:40
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D54
Terminé
Oskar Svels
IKSU
Gagné par points - 06:00
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Terminé
Eslao Mayorga
Team Leites Stockholm IF
Robert Bratt Panda Dojo IF Gagné par forfait
Open Division / Women / Adult / Blue
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B63
Terminé
Magdalena Georgiadou
Art Of Roll IF
Gagné par décision - 06:00
Regina Tornberg Hilti Västerås Bjj Klubb
Open Division / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E69
Terminé
Ricki Valloyas
Valhalla Jiu Jitsu IF
Reiko Kolatsk 3D Treening Gagné par points - 06:00
Open Division / Men / Master 30+ / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
G62
Terminé
Mathias Engström
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Gagné par soumission - 03:07
Mathias Liljeblad Umeå Kampcenter IF
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F61
Terminé
Florian Grunow
Allstars Kampsportförening
Gagné par points - 05:00
Björn Örtenberg Primate Lounge
Open Division / Men / Master 30+ / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A71
Terminé
Vinicius Santiago
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Gagné par points - 05:00
Asko Häusler 3D Treening
Open Division / Women / Adult / Purple
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C59
Terminé
Fanny Lundström
GBG MAC IF
Gagné par soumission - 00:33
Signe Fredricson Nacka Dojo IF
Open Division / Women / Adult / Purple
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C60
Terminé
Suvi Koikkalainen
Takado
Elina Moestam Lindblad Prana Jiu Jitsu klubb Gagné par points - 07:00
Open Division / Women / Adult / White
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A72
Terminé
Tawar Latif
FC Phoenix IF
Irena Gjorgjiev Gagné par points - 05:00
Open Division / Men / Master 30+ / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E72
Terminé
Eivind Johansen
Kimura Norway
Gagné par soumission - 00:55
Aman Habte Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Open Division / Women / Adult / Blue
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
B64
Terminé
Astrid Schölin
Yulia Vibe Frontline Academy Oslo-HQ Gagné par soumission - 01:59
Open Division / Men / Adult / Blue / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E70
Terminé
Unknown User
Art Of Roll IF
Guven Cam Gracie Barra Groningen Gagné par soumission - 02:45
Open Division / Men / Adult / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F62
Terminé
Carlphilip Deringer Larsson
Team Leites Stockholm IF
Gagné par décision - 05:00
Kleber Alves Valhalla Jiu Jitsu IF
Open Division / Men / Master 30+ / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Terminé
Aleksandrs Blins
Strela Riga
Henrik Vincent Umeå Kampcenter IF Gagné par forfait
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D55
Terminé
Leo Eliasson
FC Phoenix IF
Gagné par soumission - 03:32
Claudio Ramirez Nacka Dojo IF
Open Division / Men / Master 30+ / White / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
A73
Terminé
Torbjörn Nylander
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Asko Häusler 3D Treening Gagné par soumission - 03:20
Open Division / Men / Master 30+ / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
C61
Terminé
Nader Goudarzi
Team Leites Stockholm IF
Anders Nath Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Gagné par points - 05:00
Open Division / Men / Master 30+ / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
E74
Terminé
Eivind Johansen
Kimura Norway
Gagné par points - 06:00
Henrik Vincent Umeå Kampcenter IF
Open Division / Men / Adult / Brown / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
H59
Terminé
Martin Moen
Frontline Academy Oslo-HQ
Gagné par soumission - 04:10
Domingos Mestre
Open Division / Men / Master 30+ / Purple / Open
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
Terminé
Aman Habte
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Gagné par forfait
Aleksandrs Blins Strela Riga
Open Division / Men / Adult / Blue / +76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
D56
Terminé
MATYAS MANNINGER
Allstars Kampsportförening
Gagné par soumission - 05:37
Oskar Svels IKSU
Open Division / Men / Master 30+ / White / -76 kg
(Sunday-Kids, Juveniles & Open)
F64
Terminé
Simon Lundvall
Team Leites Stockholm IF
Gagné par points - 05:00
Benny Granberg Team Leites Stockholm IF