Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
G26
Ferdig
Ivan Zidar
Allstars Kampsportförening
Seier med poeng - 05:00
Leonard Jonsson Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Men / Master 2 (36+) / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
D29
Ferdig
Unknown User
Korrus3
Pierre Makdessi Primate Lounge Seier med poeng - 05:00
Men / Adult / Black / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
E25
Ferdig
Knut Thoresen
Frontline Academy Oslo-HQ
Ralf Carneborn Nacka Dojo IF Seier med poeng
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C22
Ferdig
Jonathan Khosravani
FC Phoenix IF
Seier med poeng - 05:00
Andreas Asprou Frontline Academy Örebro
Men / Adult / Blue / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Ferdig
Andreas Jansson
Gävle Ju-Jutsu
Seier på Walkover
Jonas Stajic Nordarp SKIFT
Women / Adult / Blue / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Ferdig
Aleksandra Kirichenko
Ribeiro Jiu Jitsu - USA
Sarina Kilbo Tornberg Hilti Västerås Bjj Klubb Seier på Walkover
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
Ferdig
Nils Brynedal
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Seier på Walkover
Elliot Brunstorp Nacka Dojo IF
Women / Adult / Blue / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
F27
Ferdig
Anna Eriksson
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Regina Tornberg Hilti Västerås Bjj Klubb Seier med poeng - 06:00
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H23
Ferdig
Viktor Lönnblad
Hilti Fightcenter Åland
Unknown User Art Of Roll IF Seier på submission - 04:01
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A18
Ferdig
Jim Hjalmarsson
JJK Samurai
Seier med poeng - 06:00
Marko Sekula Samurang Fightcenter IF
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
B27
Ferdig
Mathias Persson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Carl Marklund IKSU Seier på submission - 03:52
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G23
Ferdig
Joacim Ågren
Telge BJJ & MMA
Seier med poeng - 05:00
Vejen Jemil Hilti BJJ Eskilstuna
Men / Master 2 (36+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
D27
Ferdig
Unknown User
Allstars Kampsportförening
Tommy Sandberg Karlskoga Budoklubb Seier på submission - 04:02
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C23
Ferdig
Oscar Jonsson
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Leon Persson Umeå Kampcenter IF Seier med poeng - 05:00
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H24
Ferdig
Niklas Arrighetti
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Seier med poeng - 06:00
Liam Blackmore Sundsvalls Budoklubb
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A19
Ferdig
Antti Kinnunen
Crest Professional Fighting Center
Oskar Svels IKSU Seier med poeng - 06:00
Men / Adult / Blue / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
F25
Ferdig
Sofus Larsen
Lund Grappling Academy
Seier på submission - 05:13
Johan Grawem Gävle Ju-Jutsu
Men / Master 2 (36+) / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
D30
Ferdig
Tuukka Koski
Helsingin Itsepuolustuskoulu (Hipko)
Calle Lundberg Viva Zapata Martial Arts IF Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
G27
Ferdig
Robert Eklöv
Team Leites Stockholm IF
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Ville Nordin Umeå Kampcenter IF
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C24
Ferdig
Filip Bäckström
Svedala Kampsportsförening
Seier på submission - 00:56
Elias Hansen Kaisho Kampsportklubb
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E23
Ferdig
Hassan Muhieddine
Allstars Kampsportförening
Seier med poeng - 05:00
Filip Pregler Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / Blue / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
B31
Ferdig
Guven Cam
Gracie Barra Groningen
Seier på submission - 03:35
Johannes Åkerlund Frontline Academy Örebro
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H25
Ferdig
Kristoffer Axelsson
Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Juko-Ilmari Hakala BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ Seier på submission - 00:41
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C25
Ferdig
Sebastian Plichta
Orca Jiu Jitsu
Jonathan Khosravani FC Phoenix IF Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:58
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H26
Ferdig
Richard Larsson
Samurang Fightcenter IF
Kawel Kader FC Phoenix IF Seier på submission - 05:51
Women / Adult / Blue / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
F26
Ferdig
Sarina Kilbo Tornberg
Hilti Västerås Bjj Klubb
Eleonore Byrlén Kaisho Kampsportklubb Seier på submission - 04:03
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A20
Ferdig
Jim Hjalmarsson
JJK Samurai
Jonas Ojala Crest Professional Fighting Center Seier med poeng - 06:00
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
G28
Ferdig
Jonas Edström
Mjölby Fight Gym
Elias Geirup Valhalla Jiu Jitsu IF Seier med poeng - 05:00
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
B28
Ferdig
Leo Eliasson
FC Phoenix IF
Carl Marklund IKSU Seier på submission - 03:12
Women / Brown-Black / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E28
Ferdig
Julia Mæle
Oxy
Seier på submission - 08:52
Hanna Lidgren Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C26
Ferdig
Leon Persson
Umeå Kampcenter IF
Filip Bäckström Svedala Kampsportsförening Seier på submission - 01:59
Men / Master 2 (36+) / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
D31
Ferdig
Pierre Makdessi
Primate Lounge
Deniz Bulus Nacka Dojo IF Seier ved dommeravgjørelse - 05:00