Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Master 2 (36+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
H17
Ferdig
Mamet Sulejmanov
Team Leites Stockholm IF
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Tony Blessander
Men / Master 2 (36+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
D24
Ferdig
Björn Johansson Wernesten
Gävle Ju-Jutsu
Tommy Sandberg Karlskoga Budoklubb Seier med poeng - 05:00
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E19
Ferdig
Sajad Darab Chopper Gunner
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 01:24
Jesper Karlsson Samurang Fightcenter IF
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C19
Ferdig
Filip Bäckström
Svedala Kampsportsförening
Seier på submission - 04:15
Adam Nävertun Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Women / Adult / Blue / -58,5 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
F21
Ferdig
Anna Schou
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Danielle Jana Schönborn Valhalla Jiu Jitsu IF Seier på submission - 00:26
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E20
Ferdig
Filip Pregler
Team Leites Stockholm IF
Seier med poeng - 05:00
Wahid Jarah Föreningen Karlshamn Fightcenter
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
B23
Ferdig
Carl Marklund
IKSU
Seier på submission - 02:35
Aku Peltola BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
G24
Ferdig
Robin Josipovic
Gracie Barra Skallsjö
Samuel Collier Ryder IKSU Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Men / Master 2 (36+) / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
H20
Ferdig
Vinicius Santiago
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Seier med poeng - 05:00
Lewaa Elrubey Järfälla Kampsportklubb
Men / Master 2 (36+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
D25
Ferdig
Karl-Johan Odqvist
Team Leites Stockholm IF
Seier på submission - 04:03
Unknown User Allstars Kampsportförening
Women / Master 1 (30+) / White / -79,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Ferdig
Emmi Häkkinen
Lets roll bjj
Seier på Walkover
Edit Holm Gävle Ju-Jutsu
Men / Adult / Blue / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
F24
Ferdig
Andreas Jansson
Gävle Ju-Jutsu
Sofus Larsen Lund Grappling Academy Seier med poeng - 06:00
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C20
Ferdig
Sven Johansson
Frontline Academy Örebro
Elias Hansen Kaisho Kampsportklubb Seier med poeng - 05:00
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
A15
Ferdig
Rasmus Almström
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier med poeng - 06:00
Axel Brännström IKSU
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
B24
Ferdig
Carl Törn
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Leo Eliasson FC Phoenix IF Seier på submission - 01:54
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E21
Ferdig
Dennis Smajic
JJK Samurai
Seier med poeng - 05:00
Hassan Muhieddine Allstars Kampsportförening
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Ferdig
Anton Ydrefors
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Anton Hampl Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala Seier på Walkover - 00:13
Women / Master 1 (30+) / Blue / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H21
Ferdig
Elin Bringeland
Oxy
Jenny Dahlberg Poseidon Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 05:00
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G22
Ferdig
Adam Lindberg
IKSU
Alf Carlsson Dala BJJ Seier på submission - 03:05
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
Ferdig
Erik Gullestad
Nacka Dojo IF
Seier på Walkover
Emilio Andorsen Art Of Roll IF
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
B25
Ferdig
Mathias Persson
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Seier på submission - 03:48
Isak Tegelström Lycksele Brazilian Jiu-jitsu Förening
Men / Master 2 (36+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
D26
Ferdig
Tommy Sandberg
Karlskoga Budoklubb
Tuomo Aitto-oja Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Seier med poeng - 05:00
Men / Adult / Blue / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Ferdig
Johan Grawem
Gävle Ju-Jutsu
Seier på Walkover
Jonas Stajic Nordarp SKIFT
Men / Adult / White / -70 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
G25
Ferdig
Samuel Collier Ryder
IKSU
Sidhartha Sharma Seier med poeng - 05:00
Women / Adult / Blue / -58,5 kg (Feather)
(Saturday-Adults & Masters)
F22
Ferdig
Astrid Schölin
Seier med poeng - 06:00
Ida Stensson Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Men / Adult / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
C21
Ferdig
Kevin Törnström
Hilti Västerås Bjj Klubb
Sebastian Plichta Orca Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E22
Ferdig
Sajad Darab Chopper Gunner
Prana Jiu Jitsu klubb
Seier på submission - 04:00
Filip Pregler Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / Blue / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
H22
Ferdig
Unknown User
Yamasaki Academy Göteborg Idrottsförening
Reiko Kolatsk 3D Treening Seier med poeng - 06:00
Men / Adult / Blue / -57,5 kg (Rooster)
(Saturday-Adults & Masters)
A16
Ferdig
Valtteri Tuhkanen
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier på submission - 00:29
Mohsin Khawari Nacka Dojo IF
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
Ferdig
Carl Marklund
IKSU
Seier på Walkover
Omar Hagrass London Fight Factory - Fight Sports
Men / Adult / Blue / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A17
Ferdig
Valdemar Fredriksson
IF Stockholm BJJ-Center
Antti Kinnunen Crest Professional Fighting Center Seier med poeng - 06:00
Men / Adult / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
B26
Ferdig
Leo Eliasson
FC Phoenix IF
Seier med poeng - 06:00
Erik Gullestad Nacka Dojo IF