Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
Završeno
Abdigani Abdi
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Filip Löf Poseidon Jiu Jitsu Academy Pobeda bez borbe
Men / Master 3 (41+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A6
Završeno
Mikael Ohlsson
Team Leites Stockholm IF
Pobeda po poenima - 05:00
Christian Sjö Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G5
Završeno
Berzan Celepli
Prana Jiu Jitsu klubb
Pobedio Odlukom - 05:00
Björn Gillsbro Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E5
Završeno
Fredrik Björkander
Nacka Dojo IF
Pobeda po poenima - 05:00
Shinwar Nadiri
Men / Master 1 (30+) / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
B9
Završeno
Alessandro Piras
Liljeholmen BJJ & MMA
Henrik Karlsson West Coast Jiu-Jitsu Varberg Pobedio Završnicom - 04:20
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
C7
Završeno
Max Bengtsson
Frontline Academy Örebro
Christopher Toala Pobeda po poenima - 05:00
Men / Master 2 (36+) / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D5
Završeno
Michal Swieconek
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Adam Gäfvert Viva Zapata Martial Arts IF Pobedio Odlukom - 01:36
Men / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
F6
Završeno
Markus Jergin
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Pobedio Završnicom - 00:32
Mats Danielsson Nacka Dojo IF
Men / Master 1 (30+) / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
B4
Završeno
Asko Häusler
3D Treening
Alexander Krasnov Nybro Kampsport Center IF Pobedio Završnicom - 04:37
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
Završeno
Alexander Doverlind
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Pobeda bez borbe
Seth Westin MMA Center IF
Men / Master 1 (30+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A4
Završeno
Mattias Nilsson
Carl Rundström stockholm kickboxning Pobeda po poenima - 05:00
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E6
Završeno
Jacob Mårtensson
Valhalla Jiu Jitsu IF
Sajad Darab Chopper Gunner Prana Jiu Jitsu klubb Pobeda po poenima - 05:00
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F9
Završeno
Elin Wallman
Linköpings Budoklubb
Cecilia Holmqvist IKSU Pobedio Završnicom - 00:51
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G6
Završeno
Kalle Evertsson
Svedala Kampsportsförening
Pobeda po poenima - 05:00
Tom Jonhaugen Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
Završeno
Serdar Altas
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Pobeda bez borbe
Hussein Al Berakdar FC Phoenix IF
Men / Master 3 (41+) / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
H3
Završeno
John Gripenholm
Viva Zapata Martial Arts IF
Pobeda po poenima - 05:00
Patrik Bohman Team Leites Stockholm IF
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F10
Završeno
Tara Aldén-Joyce
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Irena Gjorgjiev Pobeda po poenima - 05:00
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D10
Završeno
Gustav Landström
Söders Fight Gym
Pobedio Završnicom - 01:56
Adnan Rafigh
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
C8
Završeno
Mohammad Nadiri
FC Phoenix IF
Pobeda po poenima - 05:00
Abdirahman Adib Roger Gracie Academy Oslo
Women / Adult / White / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
B7
Završeno
Amanda Heed
Lets roll bjj
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Jennifer Granelius
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D9
Završeno
Safwan Rashid
Roger Gracie Academy Oslo
Imnay Ahmedin Telsem Allstars Kampsportförening Pobedio Završnicom - 04:07
Women / Master 2 (36+) / White / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
Završeno
Cecilia Marsell
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Pobeda bez borbe
Sarah Grey Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E7
Završeno
Octavio Mella
Enköping MMA Förening
Sharmaerke Adib Roger Gracie Academy Oslo Pobedio Završnicom - 03:43
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G7
Završeno
Albert Stark
Allstars Kampsportförening
Pobedio Završnicom - 02:07
John Söderblom Söders Fight Gym
Men / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
F7
Završeno
Moin Ghadami
Team Leites Stockholm IF
Pobeda po poenima - 05:00
Laszlo Strangelööve Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / Master 3 (41+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A7
Završeno
Carl Rössner
Viva Zapata Martial Arts IF
Mikael Ohlsson Team Leites Stockholm IF Pobeda po poenima - 05:00
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G8
Završeno
Linus Hjälte
Norrtelje MMA Kampsportsklubb
Joacim Ågren Telge BJJ & MMA Pobedio Završnicom - 03:32
Men / Master 3 (41+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
H7
Završeno
Freddy Gonzalez C
Pobeda po poenima - 05:00
Fredrik Lamke Nacka Dojo IF
Men / Master 1 (30+) / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
B10
Završeno
Kristofer Hedström
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Erik Hagsten Team Leites Stockholm IF Pobedio Završnicom - 01:19
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D11
Završeno
Björn Örtenberg
Primate Lounge
Patrik Thomasson Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Pobeda po poenima - 05:00
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
C9
Završeno
Serdar Altas
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Pobedio Završnicom - 02:08
Christopher Toala
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E8
Završeno
Simon Granath
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Jesper Karlsson Samurang Fightcenter IF Pobedio Završnicom - 02:34