Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
완료됨
Abdigani Abdi
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Filip Löf Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Walkover
Men / Master 3 (41+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A6
완료됨
Mikael Ohlsson
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Christian Sjö Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G5
완료됨
Berzan Celepli
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Decision - 05:00
Björn Gillsbro Team Leites Stockholm IF
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E5
완료됨
Fredrik Björkander
Nacka Dojo IF
Won by points - 05:00
Shinwar Nadiri
Men / Master 1 (30+) / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
B9
완료됨
Alessandro Piras
Liljeholmen BJJ & MMA
Henrik Karlsson West Coast Jiu-Jitsu Varberg Won by Submission - 04:20
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
C7
완료됨
Max Bengtsson
Frontline Academy Örebro
Christopher Toala Won by points - 05:00
Men / Master 2 (36+) / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D5
완료됨
Michal Swieconek
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Adam Gäfvert Viva Zapata Martial Arts IF Won by Decision - 01:36
Men / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
F6
완료됨
Markus Jergin
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by Submission - 00:32
Mats Danielsson Nacka Dojo IF
Men / Master 1 (30+) / White / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
B4
완료됨
Asko Häusler
3D Treening
Alexander Krasnov Nybro Kampsport Center IF Won by Submission - 04:37
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
완료됨
Alexander Doverlind
Föreningen Karlshamn Fightcenter
Won by Walkover
Seth Westin MMA Center IF
Men / Master 1 (30+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A4
완료됨
Mattias Nilsson
Carl Rundström stockholm kickboxning Won by points - 05:00
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E6
완료됨
Jacob Mårtensson
Valhalla Jiu Jitsu IF
Sajad Darab Chopper Gunner Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 05:00
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F9
완료됨
Elin Wallman
Linköpings Budoklubb
Cecilia Holmqvist IKSU Won by Submission - 00:51
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G6
완료됨
Kalle Evertsson
Svedala Kampsportsförening
Won by points - 05:00
Tom Jonhaugen Frontline Academy Oslo-HQ
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
완료됨
Serdar Altas
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Won by Walkover
Hussein Al Berakdar FC Phoenix IF
Men / Master 3 (41+) / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
H3
완료됨
John Gripenholm
Viva Zapata Martial Arts IF
Won by points - 05:00
Patrik Bohman Team Leites Stockholm IF
Women / Adult / White / -64 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
F10
완료됨
Tara Aldén-Joyce
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Irena Gjorgjiev Won by points - 05:00
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D10
완료됨
Gustav Landström
Söders Fight Gym
Won by Submission - 01:56
Adnan Rafigh
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
C8
완료됨
Mohammad Nadiri
FC Phoenix IF
Won by points - 05:00
Abdirahman Adib Roger Gracie Academy Oslo
Women / Adult / White / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
B7
완료됨
Amanda Heed
Lets roll bjj
Won by Disqualification (disqualification)
Jennifer Granelius
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D9
완료됨
Safwan Rashid
Roger Gracie Academy Oslo
Imnay Ahmedin Telsem Allstars Kampsportförening Won by Submission - 04:07
Women / Master 2 (36+) / White / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
완료됨
Cecilia Marsell
Östersunds Jeet Kune Do Klubb
Won by Walkover
Sarah Grey Viva Zapata Martial Arts IF
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E7
완료됨
Octavio Mella
Enköping MMA Förening
Sharmaerke Adib Roger Gracie Academy Oslo Won by Submission - 03:43
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G7
완료됨
Albert Stark
Allstars Kampsportförening
Won by Submission - 02:07
John Söderblom Söders Fight Gym
Men / Master 1 (30+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
F7
완료됨
Moin Ghadami
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Laszlo Strangelööve Poseidon Jiu Jitsu Academy
Men / Master 3 (41+) / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
A7
완료됨
Carl Rössner
Viva Zapata Martial Arts IF
Mikael Ohlsson Team Leites Stockholm IF Won by points - 05:00
Men / Adult / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
G8
완료됨
Linus Hjälte
Norrtelje MMA Kampsportsklubb
Joacim Ågren Telge BJJ & MMA Won by Submission - 03:32
Men / Master 3 (41+) / White / -82,3 kg (Middle)
(Saturday-Adults & Masters)
H7
완료됨
Freddy Gonzalez C
Won by points - 05:00
Fredrik Lamke Nacka Dojo IF
Men / Master 1 (30+) / White / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
B10
완료됨
Kristofer Hedström
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Erik Hagsten Team Leites Stockholm IF Won by Submission - 01:19
Men / Adult / White / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday-Adults & Masters)
D11
완료됨
Björn Örtenberg
Primate Lounge
Patrik Thomasson Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö Won by points - 05:00
Men / Adult / White / -64 kg (Light feather)
(Saturday-Adults & Masters)
C9
완료됨
Serdar Altas
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Won by Submission - 02:08
Christopher Toala
Men / Adult / White / -76 kg (Light)
(Saturday-Adults & Masters)
E8
완료됨
Simon Granath
Föreningen Västerås Kampsportcenter
Jesper Karlsson Samurang Fightcenter IF Won by Submission - 02:34