Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
26
Gotowy
Miski M. Ahmed Manzizila
Allstars Kampsportförening
Alexandra Färd Frontline Academy Örebro Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
27
Gotowy
Geno Samin
Viva Zapata Martial Arts IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:22
Baran Majidi Allstars Kampsportförening
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
21
Gotowy
Estelle Byström
IF SWTA Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Paula Ciobanu Amanzi
Male Gi / White / Master 6 (56+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-27
Gotowy
Andreas Meschke
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Kimmo Schadewitz FC Phoenix IF Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
24
Gotowy
Leo Årman
Telge BJJ & MMA
Rafael Feitosa Cantagalo Jiu-Jitsu IF Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
24
Gotowy
Jack Allegren
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Emanuel Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-19
Gotowy
Erik Sandberg
Team Macc
Wygrana na punkty - 06:00
Jonathan Wingård Samurang Fightcenter IF
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
25
Gotowy
Elling Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Rasmus Columbus Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
28
Gotowy
Miski M. Ahmed Manzizila
Allstars Kampsportförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Baran Majidi Allstars Kampsportförening
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-30
Gotowy
Alli Seyyid Hedberg
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Alpha Omar Jallow Cantagalo Jiu-Jitsu IF
Male Gi / Purple / Master 3 / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-22
Gotowy
Kim Franson
Gracie Stockholm Competition Team
Alexander Olsson Sarr Team Leites Stockholm IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
22
Gotowy
Sirin Tiftikci
Aura Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Nina Lilja 021 Grappling
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-24
Gotowy
Robson Ricardo Barbosa
IFK Mariefred
Wygrana na punkty - 05:00
Andreas Olsson Team Macc
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
30
Gotowy
Aurelio Celis
Team Leites Stockholm IF
Wygrana na punkty - 05:00
Charlie Granander IFK Mariefred
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
26
Gotowy
Emanuel Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Elling Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
2-25
Gotowy
Hamza Abbas
Amanzi
Volkan Coskun REI Botkyrka Kampsportscenter Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
33
Gotowy
Lowe Blomgren
Checkmat Haninge
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:52
Mohammad Hamza Sailani Nacka Dojo IF
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-27
Gotowy
Adel Zaoujan
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Tony Blessander 021 Grappling
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
28
Gotowy
Suliman Alroini
Frontline Academy Örebro
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Ali Rizwan Team Leites Stockholm IF
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-25
Gotowy
Christopher Lee-Klockare
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Andreas Olsson Team Macc Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 6 (56+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-28
Gotowy
Thomas Norlén
Gävle Ju-Jutsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Andreas Meschke Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
29
Gotowy
Alexandra Färd
Frontline Academy Örebro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Geno Samin Viva Zapata Martial Arts IF
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
31
Gotowy
Douglas Hansson
Cantagalo Jiu-Jitsu IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Charlie Granander IFK Mariefred
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
34
Gotowy
Christoffer Holmström
Allstars Kampsportförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:04
Mohammad Hamza Sailani Nacka Dojo IF
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
29
Gotowy
Melcher Ankarcrona
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Alvin Söderström CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-28
Gotowy
Johan Grawem
Gävle Ju-Jutsu
Wygrana na punkty - 06:00
Martin Ahlberg Allstars Kampsportförening
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-31
Gotowy
Tito Duggal
Allstars Kampsportförening
Michel Henrysson Combat Academy IF Täby Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:29
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
27
Gotowy
Jack Allegren
Prana Jiu Jitsu klubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Rasmus Columbus Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Female Gi / Blue / Master 3 (41+) / -69 kg (Middle)
(Day 1)
2-34
Gotowy
Anna-Maria Lax
Nacka Dojo IF
Zoi Santikos Ekerö BJJ klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
32
Gotowy
Aurelio Celis
Team Leites Stockholm IF
Douglas Hansson Cantagalo Jiu-Jitsu IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
30
Gotowy
Alexandros Kosmidis
Orca Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Lucas Azeredo Team Leites Stockholm IF
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
36
Gotowy
Anders Pedersen
Karlskoga Budoklubb
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Torbjörn Lidbom Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb