Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
26
Färdig
Miski M. Ahmed Manzizila
Allstars Kampsportförening
Alexandra Färd Frontline Academy Örebro Vann på Submission - 00:56
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
27
Färdig
Geno Samin
Viva Zapata Martial Arts IF
Vann på Submission - 00:22
Baran Majidi Allstars Kampsportförening
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
21
Färdig
Estelle Byström
IF SWTA Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Paula Ciobanu Amanzi
Male Gi / White / Master 6 (56+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-27
Färdig
Andreas Meschke
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Kimmo Schadewitz FC Phoenix IF Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
24
Färdig
Leo Årman
Telge BJJ & MMA
Rafael Feitosa Cantagalo Jiu-Jitsu IF Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
24
Färdig
Jack Allegren
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 00:46
Emanuel Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-19
Färdig
Erik Sandberg
Team Macc
Vann på poäng - 06:00
Jonathan Wingård Samurang Fightcenter IF
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
25
Färdig
Elling Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Rasmus Columbus Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Vann på Submission - 03:29
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
28
Färdig
Miski M. Ahmed Manzizila
Allstars Kampsportförening
Vann på Submission - 01:39
Baran Majidi Allstars Kampsportförening
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-30
Färdig
Alli Seyyid Hedberg
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Vann på poäng - 06:00
Alpha Omar Jallow Cantagalo Jiu-Jitsu IF
Male Gi / Purple / Master 3 / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-22
Färdig
Kim Franson
Gracie Stockholm Competition Team
Alexander Olsson Sarr Team Leites Stockholm IF Vann på Submission - 00:53
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
22
Färdig
Sirin Tiftikci
Aura Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Nina Lilja 021 Grappling
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-24
Färdig
Robson Ricardo Barbosa
IFK Mariefred
Vann på poäng - 05:00
Andreas Olsson Team Macc
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
30
Färdig
Aurelio Celis
Team Leites Stockholm IF
Vann på poäng - 05:00
Charlie Granander IFK Mariefred
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
26
Färdig
Emanuel Marklund
Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Vann på Submission - 01:04
Elling Marklund Föreningen Hilti Fightcenter Uppsala
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
2-25
Färdig
Hamza Abbas
Amanzi
Volkan Coskun REI Botkyrka Kampsportscenter Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
33
Färdig
Lowe Blomgren
Checkmat Haninge
Vann på Submission - 04:52
Mohammad Hamza Sailani Nacka Dojo IF
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-27
Färdig
Adel Zaoujan
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Tony Blessander 021 Grappling
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
28
Färdig
Suliman Alroini
Frontline Academy Örebro
Vann på domslut - 06:00
Ali Rizwan Team Leites Stockholm IF
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-25
Färdig
Christopher Lee-Klockare
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Andreas Olsson Team Macc Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Master 6 (56+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-28
Färdig
Thomas Norlén
Gävle Ju-Jutsu
Vann på Submission - 01:34
Andreas Meschke Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
29
Färdig
Alexandra Färd
Frontline Academy Örebro
Vann på Submission - 01:03
Geno Samin Viva Zapata Martial Arts IF
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
31
Färdig
Douglas Hansson
Cantagalo Jiu-Jitsu IF
Vann på Submission - 00:21
Charlie Granander IFK Mariefred
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
34
Färdig
Christoffer Holmström
Allstars Kampsportförening
Vann på Submission - 03:04
Mohammad Hamza Sailani Nacka Dojo IF
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
29
Färdig
Melcher Ankarcrona
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Alvin Söderström CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på Submission - 00:35
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-28
Färdig
Johan Grawem
Gävle Ju-Jutsu
Vann på poäng - 06:00
Martin Ahlberg Allstars Kampsportförening
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-31
Färdig
Tito Duggal
Allstars Kampsportförening
Michel Henrysson Combat Academy IF Täby Vann på Submission - 04:29
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
27
Färdig
Jack Allegren
Prana Jiu Jitsu klubb
Vann på Submission - 00:51
Rasmus Columbus Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Female Gi / Blue / Master 3 (41+) / -69 kg (Middle)
(Day 1)
2-34
Färdig
Anna-Maria Lax
Nacka Dojo IF
Zoi Santikos Ekerö BJJ klubb Vann på Submission - 02:13
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
32
Färdig
Aurelio Celis
Team Leites Stockholm IF
Douglas Hansson Cantagalo Jiu-Jitsu IF Vann på Submission - 01:02
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
30
Färdig
Alexandros Kosmidis
Orca Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:35
Lucas Azeredo Team Leites Stockholm IF
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
36
Färdig
Anders Pedersen
Karlskoga Budoklubb
Vann på Submission - 01:23
Torbjörn Lidbom Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb