Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-10
Gotowy
Nils Kjällström
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Tesfu Woldai Combat Academy IF Täby Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-5
Gotowy
Tamino Emmoth
Team Macc
Daniel Rezaee MMA Center IF Wygrana na punkty - 07:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
8
Gotowy
Rasit Öcal
Allstars Kampsportförening
Jakob Lejonstad Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
9
Gotowy
Tomas Brandvold
Asmegin jiu-jitsu
Benjamin Kaufman Gracie Stockholm Competition Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:53
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
9
Gotowy
William Berglund
Orca Jiu Jitsu
Saad Ahmed GB Gym Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / Purple / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
1-8
Gotowy
Lina Jallow
Nacka Dojo IF
Lilian Karlsson Nacka Dojo IF Wygrana na punkty - 07:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
12
Gotowy
Stavros Kyriakidis
Allstars Kampsportförening
Philip Lindbom Alpha Training Center IF Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-11
Gotowy
Robert Kurt
Stark IF
August Ek Liljeholmen BJJ & MMA Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-10
Gotowy
Anton Särnstedt
Gävle Ju-Jutsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Carl Elde Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-12
Gotowy
Samuel Greenall
Hilti Akademi Nord Idrottsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Alireza Shamsparto IF Stockholm BJJ-Center
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-6
Gotowy
Amirkhon Martinz
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Rami Bahsson FC Phoenix IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:34
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
10
Gotowy
Soufian Lemkaddem
Orca Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Alexander Cordova Team Macc
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-13
Gotowy
Theo Ljungberg
Föreningen Arete BJJ Linköping
Agaton Dandenell Prana Jiu Jitsu klubb Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
13
Gotowy
Zaid Alrabaia
Cantagalo Jiu-Jitsu IF
Tomas Mokenen Team Macc Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-14
Gotowy
Grim Reefer
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Filip Erlandsson ArtBēsu Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Female Gi / Purple / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
1-9
Gotowy
Lina Jallow
Nacka Dojo IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Lilian Karlsson Nacka Dojo IF
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Gotowy
Sylvester Kollin
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrana walkowerem
Khaled Henwi P2 Bjj
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
10
Gotowy
Måns Nilsson
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Harry Feuchtmann Viva Zapata Martial Arts IF Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
11
Gotowy
Jakob Lejonstad
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Wygrana na punkty - 05:00
Saad Ahmed GB Gym
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-15
Gotowy
Tomas Ericsson
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Fabian Kalf-Hansen IF Stockholm BJJ-Center Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-11
Gotowy
Kevin Kullman
Djurgårdens IF Kampsportsförening
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:57
Joel Wills Samurang Fightcenter IF
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
14
Gotowy
Matin Ahmadi
Frontline Academy Örebro
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:41
Valter Juhlin Liljeholmen BJJ & MMA
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
12
Gotowy
Soufian Lemkaddem
Orca Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Sylvester Kollin Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-14
Gotowy
Erik Sandberg
Team Macc
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
John Eriksson Poseidon Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
15
Gotowy
Philip Lindbom
Alpha Training Center IF
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Tomas Mokenen Team Macc
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-16
Gotowy
Daniel Hård
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Tesfu Woldai Combat Academy IF Täby Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
18
Gotowy
Sergii Kirieiev
Föreningen Team Hang Loose
Emil Lanebourd Gävle Ju-Jutsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Gotowy
August Ek
Liljeholmen BJJ & MMA
Samuel Greenall Hilti Akademi Nord Idrottsförening Wygrana walkowerem
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-12
Gotowy
Carl Elde
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Joel Wills Samurang Fightcenter IF Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-17
Gotowy
Agaton Dandenell
Prana Jiu Jitsu klubb
Filip Erlandsson ArtBēsu Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
15
Gotowy
Mattias Hellström
Ekerö BJJ klubb
Tor Eimre Combat Academy IF Täby Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
16
Gotowy
Valter Juhlin
Liljeholmen BJJ & MMA
Tomas Mokenen Team Macc Wygrana na punkty - 05:00