Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9-10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-16
완료됨
Zakaria Aba
Järfälla Kampsportklubb
Won by Submission - 01:54
Tove Åkerman Nacka Dojo IF
Boys/Girls Gi / Grey / Junior I (8-10yrs) / -42,3 kg
(Day 1)
4-17
완료됨
Ian Robert Berggren
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 04:00
Filip Sjömark Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala
Boys Gi / Grey-Yellow / Junior II (11-13 yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-12
완료됨
Liam Klysing
Asmegin jiu-jitsu
Leonard Åkerman Nacka Dojo IF Won by Submission - 01:29
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
3-13
완료됨
Reza Jawad
Stark IF
Sid Winter Team Leites Stockholm IF Won by points - 03:00
Boys/Girls Gi / Grey / Junior II (10-12 yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
1-18
완료됨
Thea Tärnhamn
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Gideon Ritaga Won by Submission - 03:04
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-13
완료됨
Adam Zaoujan
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Julie Heijbel Stark IF Won by Decision - 04:00
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-17
완료됨
Ruben Carrasco
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 00:04
Theo Lejdemalm Team Leites Stockholm IF
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-18
완료됨
Roman Aschberg
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 01:12
Wincent Thyde Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
3-14
완료됨
Benjamin Brito
Ekerö BJJ klubb
Colin Engholm Prana Jiu Jitsu klubb
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9-10 yrs) / Above 45,3 kg
(Day 1)
1-21
완료됨
Erik Skoglund
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 04:00
Philip Moshél Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-14
완료됨
Hilding Röstlund
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 04:00
Gry Seppälä Zeuthen Järfälla Kampsportklubb
Boys Gi / White / Junior II (10-11 yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
3-17
완료됨
Oliver Peterson
Järfälla Kampsportklubb
John Rozlucki Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-19
완료됨
Tai Nguyen
Järfälla Kampsportklubb
Noah Strid P2 Bjj Won by Submission - 02:18
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9-10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-17
완료됨
Ariana Nikpars
Gracie Stockholm Competition Team
Zakaria Aba Järfälla Kampsportklubb Won by points - 04:00
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
3-15
완료됨
Sid Winter
Team Leites Stockholm IF
Charles Eriksson Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 03:00
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-16
완료됨
Angela Aveno
P2 Bjj
Adam Zaoujan Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu Won by Submission - 02:29
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-20
완료됨
Loke Söderlindh
Nacka Dojo IF
Ruben Carrasco Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 00:09
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-24
완료됨
Theo Lejdemalm
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 01:26
Wincent Thyde Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Boys/Girls Gi / Grey / Junior I (8-10yrs) / -42,3 kg
(Day 1)
4-18
완료됨
Jesper Skoglund
Stark IF
Won by Submission - 02:12
Leia Abidi Elfgren Nacka Dojo IF
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
완료됨
Colin Engholm
Prana Jiu Jitsu klubb
Arvid Lundin Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by Walkover
Boys/Girls Gi / Grey / Junior II (10-12 yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
1-19
완료됨
Emilia Ada
Gracie Stockholm Competition Team
Won by Submission - 03:46
Thea Tärnhamn Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-25
완료됨
Tai Nguyen
Järfälla Kampsportklubb
Roman Aschberg Nacka Dojo IF Won by Submission - 03:55
Boys Gi / White / Junior II (10-11 yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
3-18
완료됨
Vincent Masoumi
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 02:32
Esbjörn Tysk SKIFT
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-15
완료됨
Gry Seppälä Zeuthen
Järfälla Kampsportklubb
Julie Heijbel Stark IF Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9-10 yrs) / Above 45,3 kg
(Day 1)
1-22
완료됨
Alexander Yakubi
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 02:11
Philip Moshél Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
3-16
완료됨
Reza Jawad
Stark IF
Won by points - 03:00
Charles Eriksson Prana Jiu Jitsu klubb
Girls Gi / Yellow-Green / Teen II (13-14 yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
2-27
완료됨
Rebecca Kokkonen
Hilti BJJ Eskilstuna
Tove Carneborn Nacka Dojo IF Won by Submission - 00:18
Boys/Girls Gi / Grey / Junior I (8-10yrs) / -42,3 kg
(Day 1)
4-19
완료됨
Saga Klysing
Asmegin jiu-jitsu
Neo Sundström SKIFT Won by Submission - 01:49
Girls Gi / White / Teen I (13-15yrs) / Above 65,0 kg
(Day 1)
1-26
완료됨
Nicole Boström Araneda
Stark IF
Ebba Wesström Stubing Nacka Dojo IF Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-22
완료됨
Noah Strid
P2 Bjj
Won by Submission - 03:26
Theo Lejdemalm Team Leites Stockholm IF
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
완료됨
Benjamin Brito
Ekerö BJJ klubb
Arvid Lundin Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by Walkover
Boys/Girls Gi / Grey / Junior I (8-10yrs) / -42,3 kg
(Day 1)
4-20
완료됨
Filip Sjömark
Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala
Jesper Skoglund Stark IF Won by Submission - 01:52