Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys/Girls Gi / Grey / Junior I (8-10yrs) / -42,3 kg
(Day 1)
4-29
완료됨
Ian Robert Berggren
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 03:44
Neo Sundström SKIFT
Boys/Girls Gi / Grey-Orange / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
4-32
완료됨
Sigurd Magnusson
IFK Mariefred
Michelle Rothman Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 01:35
Boys/Girls Gi / White / (7-8yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
3-30
완료됨
Levi Habte Gergis Watchefo
Järfälla Kampsportklubb
Ragnvald Larsson SKIFT Won by Submission - 00:52
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
1-32
완료됨
Lars Karlsson
Hilti BJJ Eskilstuna
Krister Hedfors Järfälla Kampsportklubb Won by Submission
Boys/Girls Gi / White / (7-8yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
3-29
완료됨
Viktor Olsson
SKIFT
Philip Nordh SKIFT Won by Submission - 00:35
Girls Gi / Green / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
2-33
완료됨
Freja Lannefors
021 Grappling
Won by Submission - 00:08
Iara Hanson Wahrolen Stark IF
Boys/Girls Gi / Grey / Junior I (8-10yrs) / -42,3 kg
(Day 1)
4-26
완료됨
Jesper Skoglund
Stark IF
Won by Submission - 00:27
Saga Klysing Asmegin jiu-jitsu
Boys Gi / Yellow-Green / Teen II (14-15yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
2-36
완료됨
Anton Sjömark
Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala
Theodore Grenmark Supreme Gym Won by Submission - 00:41
Boys/Girls Gi / White / (7-8yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
3-27
완료됨
Britt Ogonowski-Storch
Stark IF
Ragnvald Larsson SKIFT Won by Submission - 00:37
Girls Gi / Green / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
2-34
완료됨
Elvira Sandelin
Bålsta Dojo IF
Freja Lannefors 021 Grappling Won by Submission - 00:40
Boys/Girls Gi / Grey / Junior I (8-10yrs) / -42,3 kg
(Day 1)
4-27
완료됨
Leia Abidi Elfgren
Nacka Dojo IF
Neo Sundström SKIFT Won by Submission - 03:03
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
1-33
완료됨
Mikael Ohlsson
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 05:00
Lars Karlsson Hilti BJJ Eskilstuna
Boys Gi / White / (12-14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
2-38
완료됨
Hugo Dyckner
Nacka Dojo IF
Jonatan Vängelin Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala Won by Submission - 03:29
Boys Gi / Yellow/Orange / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Day 1)
3-36
완료됨
Isidor Mankert
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by Submission - 03:28
Ruzgar Turk Liljeholmen BJJ & MMA
Boys/Girls Gi / Grey / Junior I (8-10yrs) / -42,3 kg
(Day 1)
4-30
완료됨
Filip Sjömark
Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala
Estelle Littenström Won by points - 04:00
Boys/Girls Gi / White / (7-8yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
3-28
완료됨
Philip Nordh
SKIFT
Won by Submission - 00:32
Levi Habte Gergis Watchefo Järfälla Kampsportklubb
Boys Gi / Yellow-Green / Teen II (14-15yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
2-37
완료됨
Alexander Odenhagen
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 04:00
Theodore Grenmark Supreme Gym
Boys/Girls Gi / White / (7-8yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
3-32
완료됨
Britt Ogonowski-Storch
Stark IF
Won by points - 03:00
Viktor Olsson SKIFT
Boys/Girls Gi / Grey-Orange / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
4-33
완료됨
Darwinne Jallow
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 02:03
Sigurd Magnusson IFK Mariefred
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-35
완료됨
Sackarias Drogba Abdulaziz
Järfälla Kampsportklubb
Ali Rizwan Team Leites Stockholm IF Won by points - 06:00
Boys Gi / White / (12-14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
2-39
완료됨
Saxon Pagmar
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 02:09
Sixten Tysk SKIFT
Boys/Girls Gi / Grey-Orange / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
4-34
완료됨
Zeid Aba
Järfälla Kampsportklubb
Michelle Rothman Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 00:47
Boys Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / Above 65,0 kg
(Day 1)
4-37
완료됨
Walter Frejing
Nacka Dojo IF
Yacob Al-mashat Hilti Västerås Bjj Klubb Won by Submission - 02:38
Boys/Girls Gi / White / (7-8yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
3-31
완료됨
Ragnvald Larsson
SKIFT
Philip Nordh SKIFT Won by points - 03:00
Boys Gi / White / (12-14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
2-40
완료됨
Sander Blomqvist
Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening
Won by points - 04:00
Unknown User Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
1-34
완료됨
Krister Hedfors
Järfälla Kampsportklubb
Won by Submission - 01:33
Mikael Ohlsson Team Leites Stockholm IF
Boys Gi / Yellow/Orange / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
3-34
완료됨
Oscar Ahlm
Nacka Dojo IF
Won by points - 04:00
Anthony Carrasco Poseidon Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-36
완료됨
Mattias Magnusson
Föreningen Team Gringo
Isaac Paaso Prana Jiu Jitsu klubb Won by Submission - 03:51
Boys Gi / White / (12-14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
2-41
완료됨
Jonatan Vängelin
Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala
Won by Submission - 01:22
Saxon Pagmar Prana Jiu Jitsu klubb
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
2-48
완료됨
Felix Wargloo
Supreme Gym
Won by Submission - 01:03
Shakhriyor Uktamov Järfälla Kampsportklubb
Boys/Girls Gi / Grey-Orange / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
4-35
완료됨
Zeid Aba
Järfälla Kampsportklubb
Won by Submission - 01:26
Sigurd Magnusson IFK Mariefred
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
완료됨
Adam Daho
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Walkover
Samuel Peterson Järfälla Kampsportklubb