Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9-10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-16
Закінчено
Zakaria Aba
Järfälla Kampsportklubb
Won by Submission - 01:54
Tove Åkerman Nacka Dojo IF
Boys/Girls Gi / Grey / Junior I (8-10yrs) / -42,3 kg
(Day 1)
4-17
Закінчено
Ian Robert Berggren
Team Leites Stockholm IF
Won by points - 04:00
Filip Sjömark Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala
Boys Gi / Grey-Yellow / Junior II (11-13 yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
2-12
Закінчено
Liam Klysing
Asmegin jiu-jitsu
Leonard Åkerman Nacka Dojo IF Won by Submission - 01:29
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
3-13
Закінчено
Reza Jawad
Stark IF
Sid Winter Team Leites Stockholm IF Won by points - 03:00
Boys/Girls Gi / Grey / Junior II (10-12 yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
1-18
Закінчено
Thea Tärnhamn
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Gideon Ritaga Won by Submission - 03:04
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-13
Закінчено
Adam Zaoujan
Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Julie Heijbel Stark IF Won by Decision - 04:00
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-17
Закінчено
Ruben Carrasco
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 00:04
Theo Lejdemalm Team Leites Stockholm IF
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-18
Закінчено
Roman Aschberg
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 01:12
Wincent Thyde Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
3-14
Закінчено
Benjamin Brito
Ekerö BJJ klubb
Colin Engholm Prana Jiu Jitsu klubb
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9-10 yrs) / Above 45,3 kg
(Day 1)
1-21
Закінчено
Erik Skoglund
Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Won by points - 04:00
Philip Moshél Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-14
Закінчено
Hilding Röstlund
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 04:00
Gry Seppälä Zeuthen Järfälla Kampsportklubb
Boys Gi / White / Junior II (10-11 yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
3-17
Закінчено
Oliver Peterson
Järfälla Kampsportklubb
John Rozlucki Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-19
Закінчено
Tai Nguyen
Järfälla Kampsportklubb
Noah Strid P2 Bjj Won by Submission - 02:18
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9-10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-17
Закінчено
Ariana Nikpars
Gracie Stockholm Competition Team
Zakaria Aba Järfälla Kampsportklubb Won by points - 04:00
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
3-15
Закінчено
Sid Winter
Team Leites Stockholm IF
Charles Eriksson Prana Jiu Jitsu klubb Won by points - 03:00
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-16
Закінчено
Angela Aveno
P2 Bjj
Adam Zaoujan Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu Won by Submission - 02:29
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-20
Закінчено
Loke Söderlindh
Nacka Dojo IF
Ruben Carrasco Poseidon Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 00:09
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-24
Закінчено
Theo Lejdemalm
Team Leites Stockholm IF
Won by Submission - 01:26
Wincent Thyde Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Boys/Girls Gi / Grey / Junior I (8-10yrs) / -42,3 kg
(Day 1)
4-18
Закінчено
Jesper Skoglund
Stark IF
Won by Submission - 02:12
Leia Abidi Elfgren Nacka Dojo IF
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
Закінчено
Colin Engholm
Prana Jiu Jitsu klubb
Arvid Lundin Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by Walkover
Boys/Girls Gi / Grey / Junior II (10-12 yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
1-19
Закінчено
Emilia Ada
Gracie Stockholm Competition Team
Won by Submission - 03:46
Thea Tärnhamn Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-25
Закінчено
Tai Nguyen
Järfälla Kampsportklubb
Roman Aschberg Nacka Dojo IF Won by Submission - 03:55
Boys Gi / White / Junior II (10-11 yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
3-18
Закінчено
Vincent Masoumi
Nacka Dojo IF
Won by Submission - 02:32
Esbjörn Tysk SKIFT
Boys/Girls Gi / Grey / Pee Wee III (8-9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-15
Закінчено
Gry Seppälä Zeuthen
Järfälla Kampsportklubb
Julie Heijbel Stark IF Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9-10 yrs) / Above 45,3 kg
(Day 1)
1-22
Закінчено
Alexander Yakubi
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 02:11
Philip Moshél Spårvägens Brasiliansk Jiu Jitsu
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
3-16
Закінчено
Reza Jawad
Stark IF
Won by points - 03:00
Charles Eriksson Prana Jiu Jitsu klubb
Girls Gi / Yellow-Green / Teen II (13-14 yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
2-27
Закінчено
Rebecca Kokkonen
Hilti BJJ Eskilstuna
Tove Carneborn Nacka Dojo IF Won by Submission - 00:18
Boys/Girls Gi / Grey / Junior I (8-10yrs) / -42,3 kg
(Day 1)
4-19
Закінчено
Saga Klysing
Asmegin jiu-jitsu
Neo Sundström SKIFT Won by Submission - 01:49
Girls Gi / White / Teen I (13-15yrs) / Above 65,0 kg
(Day 1)
1-26
Закінчено
Nicole Boström Araneda
Stark IF
Ebba Wesström Stubing Nacka Dojo IF Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey/Yellow / Junior I (10-11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-22
Закінчено
Noah Strid
P2 Bjj
Won by Submission - 03:26
Theo Lejdemalm Team Leites Stockholm IF
Boys Gi / White / (6-7yrs) / -26 kg
(Day 1)
Закінчено
Benjamin Brito
Ekerö BJJ klubb
Arvid Lundin Sthlm Shoot and Loyalty Muaythaiförening Won by Walkover
Boys/Girls Gi / Grey / Junior I (8-10yrs) / -42,3 kg
(Day 1)
4-20
Закінчено
Filip Sjömark
Laxa Brazilian Jiu Jitsu Uppsala
Jesper Skoglund Stark IF Won by Submission - 01:52