Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls / -34 kg / 8-9 years / White
(Sunday)
B43
완료됨
Tove Åkerman
Nacka Dojo IF
Embla Allard 021 Grappling Won by points - 04:00
Boys / -44 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
완료됨
Sasha Hozali
Järfälla Kampsportklubb
Johannes Barkarmo Team Leites Stockholm IF Won by Walkover
Boys / -52 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A45
완료됨
Benjamin Landberg
Oscar Chen Nacka Dojo IF Won by points - 04:00
Boys / -37 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B46
완료됨
Zeid Aba
Järfälla Kampsportklubb
Theodor Gasinski Föreningen Team Hang Loose Won by Submission - 02:34
Boys / -44 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
A43
완료됨
Arvid Ljung
Poseidon Jiu Jitsu Academy
Loe Zetterberg Nacka Dojo IF Won by Submission - 01:01
Boys / -48 kg / 12-13 years / Orange
(Sunday)
A49
완료됨
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 01:19
Emilio Pettersson Checkmat Haninge
Boys / -37 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B47
완료됨
Hugo Wåglund
SKIFT
Won by Submission - 01:39
Aston Söderström Ekerö BJJ klubb
Girls / -48 kg / 12-13 years / White
(Sunday)
A51
완료됨
Jolin Johansson Vennberg
Orca Jiu Jitsu
Lovis Ersson CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 00:46
Girls / -40 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
완료됨
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Won by Walkover
Mio Lundström Föreningen Team Hang Loose
Boys / -48 kg / 12-13 years / Orange
(Sunday)
A50
완료됨
Leo Hoch
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 01:31
Emilio Pettersson Checkmat Haninge
Girls / -34 kg / 10-11 years / Yellow
(Sunday)
B50
완료됨
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 00:14
Darwinne Jallow Nacka Dojo IF
Girls / -52 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
A46
완료됨
Rut Weimers
FLOW MMA JÄRNA
Emilia Ada Karlskoga Budoklubb Won by Submission - 01:09
Girls / -34 kg / 10-11 years / Yellow
(Sunday)
B51
완료됨
Novalie Strigér
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 02:09
Alice Er Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / -48 kg / 12-13 years / White
(Sunday)
A52
완료됨
Jolin Johansson Vennberg
Orca Jiu Jitsu
Lovis Ersson CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 01:06
Boys / -37 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B48
완료됨
Zeid Aba
Järfälla Kampsportklubb
Won by Submission - 03:45
Aston Söderström Ekerö BJJ klubb
Girls / -52 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
A47
완료됨
Rut Weimers
FLOW MMA JÄRNA
Nikole Olave SKIFT Won by Submission - 01:22
Girls / -40 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A53
완료됨
Idun Söderlindh
Nacka Dojo IF
Denice Gustafsson Frontline Academy Örebro Won by Submission - 00:13
Boys / -37 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
B49
완료됨
Theodor Gasinski
Föreningen Team Hang Loose
Hugo Wåglund SKIFT Won by points - 04:00
Girls / -52 kg / 10-11 years / Grey
(Sunday)
A48
완료됨
Emilia Ada
Karlskoga Budoklubb
Won by Submission - 02:05
Nikole Olave SKIFT
Girls / -56 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A54
완료됨
Alicia Norström
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 02:21
Michaela Pepermans
Girls / -34 kg / 10-11 years / Yellow
(Sunday)
B52
완료됨
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 03:03
Novalie Strigér Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / -40 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
완료됨
Mio Lundström
Föreningen Team Hang Loose
Denice Gustafsson Frontline Academy Örebro Won by Walkover
Girls / -34 kg / 10-11 years / Yellow
(Sunday)
B53
완료됨
Darwinne Jallow
Nacka Dojo IF
Won by points - 04:00
Alice Er Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / -37 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
B56
완료됨
Freja Wikström
FLOW MMA JÄRNA
Tyra Bellman Supreme Gym Won by Submission - 02:13
Girls / -56 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A55
완료됨
Alicia Norström
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 01:02
Kerstin Lundberg Nacka Dojo IF
Girls / -34 kg / 10-11 years / Yellow
(Sunday)
B54
완료됨
Juni Bond
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 00:19
Alice Er Poseidon Jiu Jitsu Academy
Girls / -34 kg / 10-11 years / Yellow
(Sunday)
B55
완료됨
Darwinne Jallow
Nacka Dojo IF
Won by points - 04:00
Novalie Strigér Prana Jiu Jitsu klubb
Girls / -37 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
B57
완료됨
Freja Wikström
FLOW MMA JÄRNA
Won by Submission - 02:17
Linda Hozali Järfälla Kampsportklubb
Boys / -48 kg / 12-13 years / Grey
(Sunday)
A57
완료됨
Ville Hultgren
Klubb Concrete JiuJitsu Tyresö
Won by Submission - 03:03
Egil Iderman 021 Grappling
Boys / -44 kg / 14-15 years / Grey
(Sunday)
B59
완료됨
Mohammed Yebari
Jones Fakhro Föreningen Frontier MMA Akademi Won by Submission - 01:01
Boys / -52 kg / 8-9 years / Grey
(Sunday)
완료됨
Leon Juric
SKIFT
Won by Walkover
Erik Skoglund Hilti Brazilian Jiu-Jitsu Klubb
Girls / -56 kg / 12-13 years / Yellow
(Sunday)
A56
완료됨
Michaela Pepermans
Won by Submission - 00:33
Kerstin Lundberg Nacka Dojo IF